مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک بدون خوب خیلی بد کشش در کمپین بلیزرز

رئیس جمهور تهمت انتخابات پیشنهاد شده بود یک چند هفته با چالش های آینده از هر دو خود را در نظارت از انتخابات ری

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت انتخابات پیشنهاد شده بود یک چند هفته با چالش های آینده از هر دو خود را در نظارت از انتخابات ریاست جمهوری گذشته و مجادلات شخصی که ممکن است با ابتلا به او. Coronavirus بدتر در بسیاری از کشور او را در پای صندوق های رای پاسخ او به این بیماری همه گیر شده است به شدت انتقاد و او کم می شود علائم از رای دهندگان در روابط.

او نیز تا به حال برای تحمل و قدرت انتشار بالا مشخصات و عمیقا انتقادی کتاب از سابق مشاور امنیت ملی او و تنها او را خواهر زاده با یکی دیگر از کتاب های سابق دستیار به بانوی اول Melania Trump مجموعه ای منتشر می شود در ماه آینده. در اینجا نگاهی به برخی از رئيس جمهور بزرگترین مشکلات عنوان کلی انتخابات گرم.

ویروس

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. (آل Drago/خبرگزاری گتی ایماژ)

شده است وجود دارد یک موج جدید عفونت متحده پس از شروع بازگشایی در اواخر ماه مه. که موج شامل نگران نقاط عطف مانند کشور 3-میلیون مورد و بدترین روز تنها از موارد جدید در روز سه شنبه.

این سنبله آمد به عنوان ویروس گسترش فراتر از اولیه خود فاصله در نیویورک و در سواحل غرب است. وجود دارد در حال حاضر رو به رشد شیوع بیماری در بسیاری از ایالت ها از جمله هشت که دیدم خود را به طور متوسط تعداد موارد جدید این دو هفته. برای اضافه کردن توهین به جراحت اتحادیه اروپا است که در روند بازگشایی مجدد منع آمریکایی مسافران در این ماه با توجه به دامنه شیوع اینجا.

نگران کننده و مرگبار — افزایش coronavirus موارد آمد و به عنوان برگ برنده همواره به حداقل برسد تهدید و درگیری با خود کارشناسان از جمله کسانی که در مراکز کنترل بیماری و, Dr. Anthony Fauci. مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تطهیر این ویروس بودند بهترین نماد با تجمع در Tulsa, Okla., در تاریخ 20 ژوئن بود که بزرگترین رویداد داخل سالن در کشور پس از گسترده کاهش اقدامات مارس آغاز شد.

این رویداد گرفتار شد با حضور ضعیف و در روز چهارشنبه این شهر را بالا سلامت رسمی اعلام کرد که برنده رویداد "بیش از احتمال" سوخت سنبله در مورد جدید از این ویروس وجود دارد.

تظاهرات

اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

در سراسر کشور تظاهرات که فوران پس از مرگ جورج فلوید led مغلوب ساختن پیشی جستن پناه در پناهگاه زیرزمینی به عنوان تظاهرکنندگان نقض سنگر خارج از کاخ سفید در اواخر ماه مه. در تاریخ 1 ژوئن فدرال و سازمان های اجرای قانون teargassed معترضان در خیابان های خارج از کاخ سفید پیش از op عکس برای رئیس جمهور.

همراه با این حوادث تظاهرات reinvigorated سیاه زندگی مهم جنبش و موجب سراسر کشور گفتگو در مورد مسائل نژادی. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده ای اقدام به انتقاد از تظاهرات خشونت آمیز یک نقطه کانونی از مبارزات انتخاباتی خود نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها به او علائم ضعیف برای روابط و حمایت اکثریت سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

کتاب

کریس دلمس/خبرگزاری گتی ایماژ

این تابستان در حال حاضر دیده می شود یک جفت از بالا مشخصات کتاب هایی که excoriated مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه ژوئن رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون منتشر شده بگو همه که متهم به رئیس جمهور درخواست چینی رهبر چین برای کمک به خود را با انتخاب مجدد تلاش در میان چیزهای دیگر. بولتون کتاب پرفروش با حدود 780,000 نسخه فروش در هفته اول خود را در فروش.

در ضمن مریم تهمت رئیس جمهور خواهرزاده و یک روانشناس بالینی است بگو همه از خود بیرون آمدن در جولای 14 است که به توصیف فرمانده کل قوا به عنوان یک کتاب درسی عاشق بود که دوست خود را امتحان SAT برای او.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او را مورد مناقشه ادعا می کند که در هر دو کتاب و رئیس جمهور وکلا محاکمه و شکست خورده — برای جلوگیری از انتشار آنها. و وجود یک سوم ارسال به تمام در راه از استفانی وینستون Wolkoff سابق دستیار به بانوی اول Melania Trump.

دادگاه

دیوان عالی ایالات متحده ساختمان. (Craig هادسون/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن دچار یک سری از شکست در دیوان عالی کشور پس از 15 ژوئن هنگامی که دادگاه گسترش حمایت از نما مردم با وجود مخالفت محافظه کاران است. دو هفته بعد در یک ضربه به رئیس جمهور انجیلی حامیان دادگاه زده کردن قانون در لوئیزیانا که در سمت چپ این دولت فقط با یک کلینیک سقط جنین.

و در روز پنج شنبه دادگاه حکم داد که دادستان منطقه منهتن تا به حال حق به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و سوابق کسب و کار که در آن رئیس جمهور به مدت طولانی مبارزه برای نگه داشتن راز است. به مسائل بدتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن قضات او منصوب نیل Gorsuch و برت Kavanaugh شکست با رئیس جمهور در برخی از موارد با هر دو جانبداری با دادگاه لیبرال اعضای مالیاتی حاکم است.

تصمیم به اجازه منهتن بالا دادستان برای به دست آوردن تهمت سوابق برگ او را در معرض بررسی و احتمالا دادستان است.

درام

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. راست و تام پنبه R-ارک. (تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ)

خرید اینترنتی از تولسا تجمع ratcheted تا تنش های داخلی در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خارج از تیم خود را به "gone rogue" در هفته های اخیر.

سناتور جمهوریخواه مانند لیندزی گراهام شده اند به طور فزاینده مهم از عملکرد خود را. در فاکس نیوز Tucker Carlson — میزبان نشان می دهد محبوب ترین در کابل نیز با انتقاد از رئیس جمهور برای عدم توانایی خود را برای جلوگیری از تظاهرات اخیر. در ضمن با نفوذ آنلاین خبرخوان مت خرحمالی یک بار عمده تهمت حامی نیز به نظر می رسد که تبدیل به او. به عبارت دیگر, Bolton, نیست, تنها, فرار از رئیس جمهور شد.

نظرسنجی

جو بایدن در یک مبارزه انتخاباتی در Lancaster Pa. در ماه ژوئن. (جاشوا رابرتز/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انتهایی بایدن به طور متوسط حدود 9 امتیاز در نظر سنجی های ملی. نظرسنجی از کلید متحده از جمله برخی که قابل اعتماد قرمز نیز شروع به شکستن برای بایدن. همراه با به خطر انداختن رئیس جمهور امید دومین دوره این شماره ها شروع به نشان می دهد پتانسیل دموکراتیک سنا تصاحب.

این اولین بار نیست او را به حال آشفته کشش در کمپین بلیزرز. در طول سال 2016 نژاد بدنام "Access Hollywood" نوار باعث گمانه زنی های گسترده که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ممکن است پایان مبارزات انتخاباتی خود تنها چند هفته قبل از روز انتخابات. اما او اب و هوای طوفان به مبارزه طلبیده شانس و برنده یک پیروزی هیلاری کلینتون ،

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان اغلب توصیف او را به عنوان یک counterpuncher که در بهترین خود را هنگامی که مورد حمله قرار گرفت. در بیانیه ای به اخبار یاهو تهمت کمپین سخنگوی ارین پررین را رد کرد و نگرانی هایی است که رئیس جمهور گروههای در معرض خطر بود.

"ما می دانیم که از ما داده که رئیس جمهور تهمت اجرا می شود به طور مداوم قوی در برابر یک تعریف جو بایدن در تمام کلید متحده که تصمیم خواهد گرفت که این انتخابات" او گفت:.

"رئیس جمهور یک رکورد غیر قابل انکار از موفقیت برای همه آمریکایی ها از جمله ساختمان های جهان قوی ترین اقتصاد یک بار و او دوباره آن را انجام دهد. جو بایدن یک فاجعه از یک نامزد که افزایش مالیات و کشتن شغل درست مثل او همیشه انجام می شود. رای دهندگان باید یک انتخاب روشن در ماه نوامبر و برنده است رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن."

روز پنج شنبه رئیس جمهور در زمان به توییتر و لرزاند کردن یک مناجات از نارضایتی. او قاب تصمیم گیری در مورد پرونده های مالی خود را به عنوان بخشی از یک سال-سری طولانی از حملات ناعادلانه در برابر او.

"با وجود این من انجام داده اند بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ اول 3 1/2 سال!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

در حالی که رئیس جمهور طرح ریزی اعتماد به نفس پس از این سیاسی خشن پچ رقیب خود جو بایدن توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان "داده" در تثبیت اقتصاد در یک سخنرانی در روز پنج شنبه. "او دست تکان دادند پرچم سفید می شود."

تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: گتی ایماژ (7)

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب