Tyson Beckford نشت خود را فوق العاده ساده برای جوان به دنبال

Tyson Beckford ممکن است تبدیل 50 بعد از این سال, اما او قطعا می داند که چگونه برای حفظ جوانی پوست! در مصاحبه ا

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

Tyson Beckford ممکن است تبدیل 50 بعد از این سال, اما او قطعا می داند که چگونه برای حفظ جوانی پوست! در مصاحبه ای منحصر به فرد او می گوید ما دقیقا چگونه او آن را — و آن را فوق العاده ساده است.

"من می دانم آن را برای تلفن های موبایل دیوانه اما شستن صورت من تا آنجا که من می توانم" او می گوید. "حداقل سه بار در روز است." او اشاره می کند که مردان ممکن است پوشیدن, آرایش, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر — خاک و عرق و محیطی دیگر عوامل استرس زا — که می تواند مضر به صاف و درخشنده می کند.

هنگامی که او rids پوست خود را از این همه او مرطوب. "من نمی استفاده از مرطوب کننده استفاده می کنم که بر روی بدن من در چهره من," او توضیح می دهد. "من با استفاده از یک مرطوب کننده صورت که بسیاری از مردان حتی نمی فکر می کنم گاهی اوقات." پس از آن که آن را واقعا فقط در مورد کار کردن و خوردن و تمیز ماندن هیدراته.

Tyson Beckford Spills His Super Simple Secret to Looking Young
Tyson Beckford. Twila واقعی همکاری

این مدل نیز در گفتگو با ما در مورد آخرین پروژه جبار در آسمان کلن. او می گوید: او می خواست برای ایجاد چیزی است که ظریف به خوبی صحبت, well-dressed man می خواهید برای پوشیدن دارم. شبیه به خودش!

او توضیح داد: به این تیم دقیقا آنچه که او در تلاش بود به محفظهای قرار دادن در کنار برخی از رایحه او را دوست دارد. "من به تازگی از زمانی که شما فقط از خواب بیدار و آن را در آغاز روز شما پرش از دوش و شما کردم که" آه خدای من. من فقط در زمان یک زیبا پس از یک صبح زود تمرین.' شما می دانید چیزی است که نفس گیر بود," او توضیح می دهد. "این تقریبا مانند توصیف خوب, لوکس, ماشین ورزشی است که در آن احساس."

حتی اگر او برای رفتن لوکس این مهم بود که او را به نگه داشتن آن را در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه. "ما مطمئن ساخته شده ما قیمت نیست از سقف," او می گوید. "از آنجا که من فکر نمی کنم شما باید هزینه زیادی را به مقدار زیادی شما می دانید؟"

شما می توانید انتخاب کنید تا یک بطری برای $65 در rivalworld.com.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب