ارتش آمریکا سرباز متهم به توطئه برای کمک به نئو نازی ها حمله خود را واحد

By علامت گذاری به عنوان Hosenballواشنگتن (العالم) - دادستان فدرال در روز دوشنبه متهم 22 ساله ارتش ایالات متحده

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399

By علامت گذاری به عنوان Hosenball

واشنگتن (العالم) - دادستان فدرال در روز دوشنبه متهم 22 ساله ارتش ایالات متحده خصوصی با توطئه برای حمله به خود واحد نظامی در خارج از کشور با ارسال اطلاعات حساس در مورد واحد به یک نئو نازی ها ،

وزارت دادگستری گفت: Ethan sd times of Louisville, Kentucky, حال ارسال اطلاعات بیشتر در مورد واحد خود را در محل برنامه ریزی شده حرکات و امنیت به اعضای این منظور از نه زاویه (O9A) که بخش توصیف یک "نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و سفید supremacist است."

Sd times است که به اتهام توطئه و تلاش برای قتل آمریکایی ها و نظامی ایالات متحده خدمات اعضا ارائه و تلاش برای ارائه کمک مادی به تروریست ها و توطئه به قتل و ضرب و جرح در نامعلومی خارجی کشور است.

یکی از sd times فدرال عمومی مدافعان جاناتان Marvinny نمی بلافاصله در پاسخ به ایسنا درخواست برای نظر.

با توجه به کیفرخواست unsealed در منهتن دادگاه فدرال اف بی آی و ارتش ایالات متحده خنثی sd times طرح در اواخر ماه مه و FBI دستگیر sd times در 10 ژوئن.

آن را توصیف sd times به عنوان "دشمن درون" که به اتهام اقدام "به هماهنگ مرگبار در کمین خود واحد" گفت: اقدام آمریکا وکیل آدری اشتراوس برای منطقه جنوبی نیویورک.

پس از یادگیری در مورد خارج از کشور واگذاری واحد خود را محققان می گویند sd times با استفاده از رمزگذاری برنامه برای ارسال پیام های حاوی اطلاعات در مورد واحد خود به اعضاء و همکاران O9A و مربوط به یک گروه شناخته شده به عنوان "RapeWaffen را بدست آورد".

Sd times و شرکت خود توطئه گران برنامه ریزی آنچه که آنها به عنوان یک "جهادی حمله" در طول استقرار با هدف ایجاد یک "جرم تلفات" رویداد قربانی همکار خود خدمات اعضای دادستان ادعا.

در داوطلبانه مصاحبه با محققان sd times گفت که او می خواست این حمله برنامه ریزی شده به نتیجه مرگ و میر به عنوان بسیاری از هموطنان خدمات اعضا امکان دادستان گفت. Sd times همچنین توصیف رفتار خود را به عنوان معادل خیانت به آنها گفت.


(گزارش شده توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball; ویرایش توسط بیل Tarrant و کریستوفر کوشینگ)