ایالات متحده تماس Ghislaine ماکسول وثیقه درخواست 'هیچ چیز' خواستار هیچ درمان ویژه

1 / 3ایالات متحده تماس Ghislaine ماکسول وثیقه درخواست 'هیچ چیز' خواستار هیچ درمان ویژهفایل عکس: Audrey اشتراوس

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
1 / 3

ایالات متحده تماس Ghislaine ماکسول وثیقه درخواست 'هیچ چیز' خواستار هیچ درمان ویژه

فایل عکس: Audrey اشتراوس اقدام ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک اعلام کرد اتهامات علیه Ghislaine Maxwel در نیویورک

توسط جاناتان Stempel

نیویورک (رویترز) - Ghislaine ماکسول نمی توان اعتماد به قید وثیقه آزاد شد در حالی که در مواجهه با اتهامات او کمک کرد تا پیشرفت جفری اپستین سوء استفاده جنسی و سزاوار هیچ "ویژه درمان" چرا که او ممکن است قرارداد COVID-19 در زندان دادستان ایالات متحده روز دوشنبه گفت:.

دادستان خواست ماکسول ادامه بازداشت ها یک روز قبل از برنامه ریزی تفهیم اتهام اتهام او کمک کرد تا اواخر جذب سرمایه و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997 و دروغ در مورد نقش او در رسوبات و در سال 2016.

ماکسول است که در زندان فدرال در شهر بازداشتگاه در بروکلین. او دستگیر شد و در روز 2 ژوئیه در برادفورد, New Hampshire, که در آن مقامات گفتند مخفی شده بود در یک 156 هکتار (63 هکتار) ملک خریداری شده توسط او در ماه دسامبر گذشته.

وکلای ماکسول خواست روز جمعه او آزاد شود بر 5 میلیون دلار اوراق قرضه منوط به خانه حبس با نظارت الکترونیکی.

اما دادستان گفت: او ثروت متعدد شهروندی و "ماهر در زندگی پنهان" ساخته شده او را یک "فوق العاده" پرواز خطر است.

"دادگاه باید پیشنهاد وثیقه بسته برای آنچه در آن ارزش است: هیچ چیز" دادستان گفت.

دادستان همچنین گفت ماکسول سزاوار نیست درمان مورد علاقه بیش از بازداشت شدگان در بروکلین زندان که بر خلاف او باید شرایط پزشکی ساخت COVID-19 یک خطر بیشتر است.

ماکسول چهره تا 35 سال در زندان اگر محکوم کرد.

اپستاین آویزان خودش آخرین Aug. 10 در سن 66 در منهتن زندان در حالی که در انتظار محاکمه به اتهام او ار د ده ها تن از دختران و زنان از سال 2002 تا 2005.

در روز جمعه تشکیل پرونده ماکسول وکلا گفت که او تا به حال همیشه در حالی که درگیر در سوء مربوط به اپستاین.

آنها همچنین گفت که او محافظ توسط اپستین سال 2007 مورد درخواست با دادستان فدرال در میامی که تحت پوشش "هر بالقوه co-توطئه گران."

دادستان منهتن به نام ادعا می کنند که "پوچ" گفت: آنها نه قرارداد و ماکسول کیفرخواست تحت پوشش انجام از چند سال قبل.

دادستان سابق دانکن لوین گفت: Maxwell مواجه نبرد دشوار برای وثیقه, با استناد به فشار افکار عمومی و "تعداد زیادی از قربانیان" گفته صدمه اپستاین.


(گزارش شده توسط Tom Hals در ویلمینگتون و کارن Freifeld و جاناتان Stempel در نیویورک; ویرایش توسط تام براون)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب