آمریکا برای شروع بحث جدید کروناویروس لایحه هفته آینده: مک کانل

فایل عکس: ایالات متحده مک کانل رهبر اکثریت سنا صحبت می کند به یک خبرنگار به عنوان او حرکت طبقه سنا پس از رای گ

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
فایل عکس: ایالات متحده مک کانل رهبر اکثریت سنا صحبت می کند به یک خبرنگار به عنوان او حرکت طبقه سنا پس از رای گیری در کنگره در واشنگتن

توسط ریچارد کوان

واشنگتن (العالم) - آمریکا آغاز خواهد شد بحث در هفته آینده در یک پنجم coronavirus-پاسخ لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: "همانطور که او پیش بینی مذاکرات سخت با دموکرات ها که به دنبال گسترده تر کمک از جمهوری خواهان.

"هفته آینده ما می تواند آغاز یک لایحه جدید," مک کانل گفت: در طول یک مصاحبه با WRVK رادیو در خانه اش در ایالت کنتاکی.

مک کانل افزود این قانون که هنوز پرده برداری خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر ستیز از قبلی چهار coronavirus کمک صورتحساب. کسانی که پمپ بیش از 3 تریلیون دلار به hobbled اقتصاد با ترکیبی از وام کسب و کار گسترش مزایای بیکاری برای کارگران و پرداخت های مستقیم به خانواده ها است.

"من فکر می کنم ما وجود دارد و کاری است که باید انجام شود" قبل از کنگره آغاز می شود یک زنگ تفریح اوت جمهوری خواه سناتور پیش بینی کرد.

اما نیز وجود دارد که اختلافات میان جمهوری خواهان در کاخ سفید و کنگره - در طول مسیر دقیق از آینده لایحه از جمله اینکه آیا وجود دارد باید دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد و خانواده ها.

مک کانل به صحبت در مورد یک لایحه هزینه بیش از $1 تریلیون دلار در حالی که دموکرات ها در مجلس نمایندگان تصویب 3 تریلیون اندازه گیری در اواسط ماه مه است که مک کانل تا کنون نادیده گرفته شده است.

مک کانل می خواهد به تمرکز بر مسئولیت حمایت از کسب و کار و مدارس و نهادهای دیگر به عنوان آنها بازگشایی عملیات خود را حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش در بسیاری از نقاط ایالات متحده از جمله کنتاکی.

کالیفرنیا در روز دوشنبه اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت و در این کشور بیشتر پرجمعیت دولت است. Coronavirus عفونت افزایش یافته است به سرعت در حدود 40 50 متحده بیش از دو هفته گذشته با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل.

دموکرات ها در حال هل دادن برای جدید فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی متاثر از کروناویروس که خواهان مقاومت کرده اند.

قانونگذاران نیز شده اند این استدلال بیش از ویژه گسترش مزایای بیکاری هستند که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه جولای را به عنوان به خوبی به عنوان یک کسب و کار کوچک-وام برنامه ای است که اجرا می شود از طریق اوایل ماه اوت.

(گزارش شده توسط ریچارد کوان; ویرایش توسط پیتر کونای)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب