ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور طول می کشد تا تهمت پیشنهاد به خودداری بخش هایی از روسیه گزارش

1 / 4ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور طول می کشد تا تهمت پیشنهاد به خودداری بخش هایی از روسیه گزارشفایل عکس

توسط KETABKHOOOON در 13 تیر 1399
1 / 4

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور طول می کشد تا تهمت پیشنهاد به خودداری بخش هایی از روسیه گزارش

فایل عکس: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان نیروی کار مشورتی هیئت مدیره جلسه ای در کاخ سفید در واشنگتن

توسط لارنس Hurley

واشنگتن (العالم) - دموکرات ایالات متحده بسیار بعید است برای به دست آوردن دسترسی قبل از نوامبر. 3 انتخابات به مواد نکردن از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را گزارش سیاسی روسیه پس از دخالت دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه توافق کردند به گوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به آن را مخفی نگه دارید.

مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته در سال گذشته subpoenaed هیئت منصفه مواد مربوط به مولر گزارش که مستند مسکو را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 برای افزایش تهمت نامزدی. وزارت دادگستری نکردن این مواد زمانی که این گزارش منتشر شد.

دیوان عالی کشور است که 5-4 محافظه کار اکثریت از جمله دو نفر از قضات منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دولت درخواست تجدید نظر از یک مارس حکم از سوی دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار که این مواد باید با توجه به دموکراتیک به رهبری کمیته

قضات را بشنود مورد در مدت بعدی که شروع می شود در ماه اکتبر به معنی اختلاف تقریبا مطمئنا نمی خواهد حل و فصل قبل از انتخابات است که در آن جمهوری خواه رئیس جمهور است که به دنبال یک دوم چهار سال می گذرد.

"من نا امید شده توسط تصمیم دادگاه برای طولانی تر کردن این مورد بیشتر, اما من مطمئن هستم که ما پیروز خواهد شد" گفت: نماینده Jerrold Nadler کمیته رئیس.

Nadler گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا "اجرا ساعت در هر و همه مسئولیت پذیری" پیش از انتخابات.

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

باید تهمت دموکراتیک حریف جو بایدن پیروزی در ماه نوامبر انتخابات دریافتی دولت می تواند به دنبال به دست اسناد و دیوان عالی کشور ممکن است نیاز به قانون در این مورد.

مولر ارائه گزارش خود به ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در مارس 2019 پس از 22 ماه تحقیق که مشروح روسی هک و تبلیغات تلاش برای کمک به تهمت و آسیب خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون و مستند تماسهای متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است.

بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که دموکرات ها را متهم به تلاش برای حفاظت از رئیس جمهور سیاسی منتشر مولر را در 448 صفحه گزارش در ماه آوریل 2019 با برخی از قطعات redacted. دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند که بر استفاده انشاء روند به نگه داشتن به طور بالقوه آسیب رساندن به اطلاعات در مورد تهمت ،

این redactions ساخته شد با توجه به Barr در بخشی به حفاظت از مرسوم پنهان کاری از هیئت منصفه مواد.

قوه قضائیه کمیته در سال گذشته subpoenaed این redacted هیئت منصفه مواد به عنوان بخشی از یک پیشنهاد توسط دموکرات ها برای ساخت یک مورد برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر از طریق استیضاح. خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر در دو اتهام ربطی به انتخابات روسیه دخالت. خواه به رهبری سنا او را تبرئه شد و او در فوریه.

این دی سی مدار موافقت با یک قاضی تصمیم گیری که در آن استیضاح تحقیق مشغول بود قضایی دادرسی معاف از محرمانه بودن قوانین است که به طور معمول سپر هیئت منصفه مواد از افشای. در مه 20 دیوان عالی کشور قرار داده و دادگاه تجدید نظر حکم نگه دارید در حالی که آن را در نظر گرفته که آیا به شنیدن در مورد.

مولر را بررسی منجر به محکومیت کیفری از چندین تهمت همکاران.

دیوان عالی کشور است که با توجه به قانون در روزهای آینده در یکی دیگر از مسابقات بین تهمت و دموکرات کنگره این زمان بیش از اینکه خانه کمیته ها می توانند از طریق احضاریه مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی خود را از زمان حسابداری شرکت Ncmec LLP.

قضات نیز با وزن یک مورد مربوط به اینکه آیا نیویورک دادستان می تواند حکم اسناد مشابه از Ncmec و دو بانک.


(گزارش شده توسط لارنس Hurley; ویرایش توسط خواهد Dunham)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب