ایالات متحده در صدر 130,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بعد از ثبت افزایش موارد

1 / 2ایالات متحده در صدر 130,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بعد از ثبت افزایش مواردفایل عکس: تگزاس چهره های اف

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
1 / 2

ایالات متحده در صدر 130,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بعد از ثبت افزایش موارد

فایل عکس: تگزاس چهره های افزایش coronavirus موارد

توسط لیزا Shumaker و Doina Chiacu

(رویترز) - تعداد متحده coronavirus مرگ و میر بیش از 130,000 روز دوشنبه پس از افزایش موارد جدید که قرار است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران در زیر میکروسکوپ و از خط خارج تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

میزان کلی افزایش مرگ و میر در ایالات متحده شده است در یک روند نزولی با وجود مورد اعداد صعودی به سطح رکورد در روزهای اخیر اما کارشناسان بهداشت هشدار مرگ و میر عقب مانده شاخص هفته و یا حتی ماه ها پس از موارد افزایش است.

در سراسر کشور, موارد, در حال نزدیک شدن به 3 میلیون و بالاترین شمارش در جهان و عفونت در گزارش دوم بیشتر متاثر از کشور برزیل است. مورد شماره در حال افزایش در 39 ایالت های ایالات متحده با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل.

شانزده ایالت ارسال شده رکورد جدید روزانه مورد تعداد این ماه است. فلوریدا تایید یک رکورد 11,000 در یک روز بیش از هر کشور اروپایی گزارش داد در یک روز در اوج بحران وجود دارد.

به عنوان کارشناسان بهداشت هشدار داد به جمع آوری در جمعیت به مناسبت روز استقلال بیش از آخر هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بدون ارائه مدارک و شواهد است که 99 ٪ از ایالات متحده coronavirus موارد "کاملا بی ضرر است."

حداقل پنج متحده در حال حاضر bucked روند رو به پایین در کشور نرخ مرگ و خبر و تحلیل نشان داد. آریزونا تا به حال 449 مرگ و میر در دو هفته گذشته از ماه ژوئن تا از 259 مرگ و میر در دو هفته اول ماه. دولت ارسال شده 300% افزایش در موارد بیش از ماه کامل ترین در کشور است.

استیو آدلر دموکراتیک شهردار شهر آستین در تگزاس روز دوشنبه با انتقاد از حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن نظر بیش از آخر هفته که این ویروس بیشتر بود بی ضرر است.

"این فوق العاده مخرب و پیام از رئیس جمهور ایالات متحده خطرناک است" آدلر با سی ان ان گفت. "یکی از بزرگترین چالش های ما این است که پیام و بیرون آمدن از واشنگتن است که نشان می دهد که ماسک کار نمی کنند و یا لازم نیست یا این که ویروس در حال رفتن به دور و بر خود را دارد."

افزایش مورد اعداد و بسته بندی بیمارستان ها در تگزاس باعث شد که برخی از شهرداران و سایر رهبران محلی در نظر گرفتن راه اندازی دور جدیدی از اقامت در خانه سفارشات. شهرستانها در حال گرفتن با هم و لابی دولت فرماندار به بازگرداندن اقتدار به تحمیل محلی ضد coronavirus اقدامات آدلر گفت.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در روز دوشنبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نظر بیش از آخر هفته گفت: رئیس جمهور بود و نه تلاش برای بازی کردن مرگ و میر.

"اما آن را واقعا به نگاه آماری به می دانم که هر چه خطرات است که شما ممکن است یا ممکن است من یا من فرزند یا نوه من ممکن است اجازه دهید نگاه کنید که مناسب و من فکر می کنم که آنچه که او تلاش برای انجام" او به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری پیش بینی شده است بین 140,000 به 160,000 coronavirus مرگ و میر در جولای 25 در پیش بینی که بر اساس 24 مستقل پیش بینی.


(گزارش شده توسط لیزا Shumaker, Doina Chiacu و گابریلا Borter; ویرایش توسط هوارد Goller)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب