انگلستان لبه های نزدیک به دولت آمریکا در گرما از چین بست

لندن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo دیدار خواهد کرد نخست وزیر بوریس جانسون در روز سه شنبه زیر در لندن دیپلما

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

لندن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo دیدار خواهد کرد نخست وزیر بوریس جانسون در روز سه شنبه زیر در لندن دیپلماتیک مملو قطع روابط با چین Huawei و تلافی پکن درمان از هنگ کنگ.

بالا دیپلمات آخرین سفر خود به لندن در ماه ژانویه تنها چند روز پس از جانسون نادیده گرفته هشدارهای واشنگتن و اجازه خصوصی, چینی, غول تکنولوژی برای کمک به رول در بریتانیا 5G شبکه.

آن را سرد امر که دیدم Pompeo متهم بریتانیا از به خطر انداختن اطلاعاتی غربی به اشتراک گذاری با قرار دادن چین در قلب آن نسل بعدی سیستم داده.

رابطه بریتانیا با چین شد و پس از آن گل به عنوان جانسون به دنبال پر سود شریک است که می تواند پر کردن جای خالی سمت چپ توسط انگلستان خروج در ماه ژانویه از اتحادیه اروپا است.

اما ماه است که به دنبال دیده بریتانیا لبه تا کنون نزدیک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ژئوپولیتیک یدک کش-از-جنگ با چین است.

جانسون چشمگیر ترین سیاست برگشت دیدم او سفارش انگلستان ارائه دهندگان تلفن همراه برای جلوگیری از خرید 5G از تجهیزات هواوی در سال آینده و حذف موجود دنده توسط 2027.

"ما خوشحال در مورد آن" Pompeo به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. "نخست وزیر جانسون رو کامل راست انتهای چوب در این یکی."

وزارت خارجه چین در پاسخ متهم بریتانیا از تبدیل شدن به "امریکا گول زدن".

طیف وسیعی از اقدامات انجام شده توسط جانسون در ماه گذشته تهدید را به یک پایان دادن به یک "طلایی دهه" در همکاری که سابق وزیر دارایی بریتانیا وعده داده شده در سفر به پکن در سال 2015.

لندن نیز خشم پکن با ارائه نزدیک به سه میلیون نفر از ساکنان هنگ کنگ یک مسیر به شهروندی بریتانیا در پاسخ به یک بسیار بحث برانگیز قانون تامین که چین تحمیل شده بر این مستعمره سابق بریتانیا در ماه گذشته.

بریتانیا به دنبال آن است که روز دوشنبه توسط تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ و گسترش تحریم تسلیحاتی از "بالقوه سلاح های کشنده" که قبلا اعمال می شود تنها به سرزمین اصلی چین است.

- منفور رئیس جمهور -

Pompeo بازدید شامل مذاکرات با وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab و یک حاشیه نشست با تبعید اعتراضی در هنگ کنگ رهبر ناتان قانون است.

جداگانه هم با بریتانیا آخرین هنگ کنگ فرماندار Chris Patten است که در بیشتر تاکید ظاهری درک جدید در مورد پکن.

در عین حال برخی از تنش میان لندن و واشنگتن باقی می ماند.

جانسون مشتاق است برای جلوگیری از بیش از حد نزدیک و مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن -- تایید که در بریتانیا است که بیحال شدن در حدود 20 درصد -- با وجود این "رابطه ویژه" بین دو تاریخی متحدان.

دولت انگلستان تاکید می کند که آن را تنها در حال غرق Huawei پس از آمریکا در تحریم های اعمال شده در مارس تهدید امنیت آینده 5G تجهیزات در چین تولید می شود.

اما Pompeo گفت که او فکر نمی کنم ما را تحریم کرده بود نقش داشته است.

"شما پیشنهاد آنها این به دلیل تحریم های ایالات متحده. من در واقع فکر می کنم که درست است" او به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است.

"من در واقع فکر می کنم که این به دلیل امنیت خود را به تیم آمد و به همان نتیجه رسیدند که ما باید است که شما نمی توانید محافظت از این اطلاعات است."

واشنگتن معتقد است که جامعه چینی, حزب می تواند نیروی Huawei یا رهگیری انگلستان داده یا تعطیل انگلیسی شبکه در زمان جنگ.

هواوی همواره رد کرده و این مورد بود.

بریتانیا برنامه ریزی شده انتشار سه شنبه یک گزارش به اتهام دخالت روسیه در سیاست نیز تهدید به پیچیده Pompeo سفر.

گزارش راه اندازی شد و در پاسخ به نگرانی های که مسکو در تلاش برای کمک به تهمت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo رد پیشنهادات است که روسیه به طور معنی دار نقش در انتخابات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب