بریتانیا دولت باید پروب دخالت روسیه در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی: مجلس گزارش

پرچم بریتانیا و پرچم اتحادیه اروپا نمایش داده می شود قبل از جلسه بین انگلستان Brexit وزیر استفان بارکلی و ات

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
پرچم بریتانیا و پرچم اتحادیه اروپا نمایش داده می شود قبل از جلسه بین انگلستان Brexit وزیر استفان بارکلی و اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier در 20 سپتامبر سال 2019 در بروکسل. — AFP

لندن: دولت بریتانیا باید به درستی بررسی دخالت روسیه در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی پس از شکست به آن نگاه کنید با وجود گذشته شواهدی از کرملین دخالت مجلس گزارش روز سه شنبه گفت.

آن گفت الیگارشی با لینک کلیک کنید برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با استفاده از ثروت خود را برای "گسترش حمایت و ساختمان نفوذ در سراسر طیف گسترده ای حوزه از استقرار".

"وجود دارد باید ارزیابی از دخالت روسیه در همه پرسی. و وجود دارد در حال حاضر باید یک و عمومی باید گفت نتایج حاصل از این ارزیابی" هوش و امنیت, عضو کمیته Kevan جونز گفت.

این گزارش می گوید نمی تواند نقطه خاص شواهدی از دخالت روسیه در سال 2016 رای در بریتانیا عضویت در اتحادیه اروپا و انتخابات سال 2014 در استقلال اسکاتلند از پادشاهی متحده, که در آن "هیچ" اردوگاه برنده 55% به 45%.

اما جونز گفت: این اتفاق به این دلیل که دولت بریتانیا "به طور فعال اجتناب پرسیدن سوال".

"هیچ کس می خواست به لمس آن با قطب 10 پا" جونز گفت.

"در مختصر نفوذ روسیه در بریتانیا است 'طبیعی' و بسیاری از روس ها با لینک های نزدیک به پوتین که به خوبی یکپارچه کسب و کار انگلستان و در صحنه های اجتماعی و پذیرفته شده به دلیل ثروت" در این گزارش است.

"این سطح از ادغام در Londongrad' به طور خاص — به این معنی که هر گونه اقدامات در حال حاضر گرفته شده توسط دولت نیست پیشگیرانه اما به جای تشکیل آسیب محدودیت."

"Londongrad" است که به طور گسترده ای به عنوان یک بخش مرکزی لندن است که یک پناهگاه برای الیگارشی روسیه که سرمایه گذاری در خواص لوکس در مناطق معتبر مانند چلسی.

این گزارش انتشار به تعویق افتاد برای ماه منتهی به اتهامات مخالفان که نخست وزیر بوریس جانسون می خواستم به آن را سرکوب.

او آمد به سر دولت یک سال پیش پس از جایگزینی حزب محافظه کار خود را سلف ترزا ممکن است که نخست وزیر شد و بلافاصله پس از مبارزه با تروریسم در اروپا رای دهند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب