سازمان ملل: فاجعه بلندی از تانکر نفت ترکیه

1 / 3اصلاح یمن بمب شناورتصحیح املای منبع به MAXAR - این تصویر ماهواره ای ارائه شده توسط Maxar فن آوری های گرفت

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
1 / 3

اصلاح یمن بمب شناور

تصحیح املای منبع به MAXAR - این تصویر ماهواره ای ارائه شده توسط Maxar فن آوری های گرفته شده در ژوئن 17 سال 2020 را نشان می دهد FSO امن تر تانکر لنگر کردن Ras عیسی پورت در یمن. حوثی ها در حال مسدود کردن سازمان ملل متحد از بازرسی رها تانکر نفت لود شده با بیش از یک میلیون بشکه نفت خام است. مقامات سازمان ملل متحد و کارشناسان ترس تانکر می تواند منفجر شود و یا باعث نشت عظیم آسیب های زیست محیطی به دریای سرخ زندگی دریایی. (Maxar فن آوری از طریق AP)

قاهره (AP) — U. N. محیط زیست رئیس گفت: "زمان در حال اجرا است" برای جلوگیری زیست محیطی و اقتصادی و فاجعه انسانی از یک رو به وخامت تانکر نفت لود شده با 1.1 میلیون بشکه نفت خام است که نهنگ در سواحل یمن.

Inger اندرسن گفت: شورای امنیت سازمان ملل که نشت نفت از FSO امن تر که نشده است و برای نگهداری بیش از پنج سال خواهد خراب اکوسیستم و معیشت برای چند دهه.

"پیشگیری از یک بحران از تسریع واقعا تنها گزینه," او گفت:. "با وجود شرایط سخت عملیاتی زمینه از هیچ تلاشی باید در امان خواهد بود به انجام یک ارزیابی فنی و نور اولیه تعمیرات."

شورشیان حوثی که کنترل منطقه ای که در آن کشتی لنگر انداخته اند را تکذیب کرد U. N. بازرسان دسترسی به رگ به طوری که آنها می تواند ارزیابی خسارت و به دنبال راه هایی برای امن توسط تانکر تخلیه روغن و کشیدن کشتی به ایمنی. اما شورشیان به تازگی نشانه های آنها را تایید کند U. N. ماموریت به کشتی, با توجه به U. N.

داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس ماه گذشته نشان می دهد که آب دریا وارد محفظه موتور از تانکر باعث آسیب به لوله ها و افزایش خطر غرق شدن. زنگ پوشش داده است بخش هایی از تانکر و گاز بی اثر است که مانع از مخازن از تجمع گازهای قابل اشتعال دارای بیرون درز. کارشناسان می گویند تعمیر و نگهداری است که دیگر ممکن است به دلیل آسیب به کشتی برگشت ناپذیر است با توجه به یک گزارش AP ژوئن 26.

U. N. امور انسان دوستانه رئیس علامت Lowcock گفت: نشت در تانکر در مه "به ارمغان آورد به ما نزدیک تر از همیشه به یک فاجعه زیست محیطی."

او ابراز شک و تردید درباره هفته گذشته حوثی ارائه اجازه می دهد تا یک U. N. ماموریت به کشتی. او به یاد می آورد که داعش اعلام کرد یک ابتکار مشابه در ماه اوت تنها به انصراف از آن را در شب قبل از سفر برنامه ریزی شده.

"ما البته قبل از اینجا بوده است," او گفت: اصرار شورشیان به "گام که خواهد یدکی میلیون ها نفر از شهروندان خود را از یکی دیگر از تراژدی است."

ایران-حمایت حوثی ها کنترل یمن را در دریای سرخ بنادر از جمله راس عیسی, 6 کیلومتر (3.7 کیلومتر) که در آن از FSO امن تر شده است لنگر از سال 1980s. آنها در جنگ با سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است که با حمایت یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی و ایالات متحده.

ژاپنی ها ساخته تانکر فروخته شد به دولت یمن در سال 1980 به ذخیره تا 3 میلیون بشکه پمپ از میدان های نفتی در استان مأرب قبل از آن صادر شد. این کشتی 360 متر (1,181 پا) با 34 مخازن ذخیره سازی.

U. N. محیط برنامه رئیس خواست جامعه بین المللی به آمده تا با یک طرح پاسخ باید نشت نفت رخ می دهد. تانکر آزاد می تواند چهار برابر بیشتر نفت از بدنام اکسون والدز فاجعه را خاموش آلاسکا در سال 1989 او گفت:.

"زمان در حال اجرا است برای ما به عمل در هماهنگ شیوه ای برای جلوگیری از بلندی های زیست محیطی و اقتصادی و فاجعه انسانی" اندرسون گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب