سازمان ملل متحد با هشدار نسبت به سقوط واکسیناسیون سطح با توجه به COVID-19

سازمان ملل متحد می گوید حداقل 30 واکسیناسیون سرخک کمپین لغو شده اند و یا در معرض خطر هستند در حال همه گیر. ع

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
سازمان ملل متحد می گوید حداقل 30 واکسیناسیون سرخک کمپین لغو شده اند و یا در معرض خطر هستند در حال همه گیر. عکس: فایل

پاریس: سازمان جهانی بهداشت و یونیسف روز چهارشنبه هشدار داد که کاهش در تعداد از کودکان در سراسر جهان زندگی-صرفه جویی در مصرف واکسن به کروناویروس بیماری همه گیر.

چهار ماه اول سال 2020 شاهد "قابل توجهی رها" در تکمیل سه دوز واکسن است که محافظت در برابر دیفتری ، کزاز و سیاه سرفه — این کاهش برای اولین بار در 28 سال.

"واکسن یکی از قدرتمند ترین ابزار ها در تاریخ بهداشت عمومی و بیشتر از کودکان در حال حاضر در حال واکسینه بیش از هر قبل از" گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

اما او گفت این بیماری همه گیر قرار داده شده بود دستاوردهای آن در معرض خطر است.

"این قابل اجتناب درد و رنج و مرگ ناشی از کودکان از دست رفته در روال واکسن می تواند بسیار بیشتر از COVID-19 خود" او در بیانیه ای گفت.

در طول بحران همه گیر حداقل 30 واکسیناسیون سرخک کمپین لغو شده اند و یا در معرض خطر هستند, این دو سازمان ملل متحد گفت: در یک بیانیه مشترک.

به عنوان این ممکن است همه گیر مختل کرده بود واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها در سه چهارم از بیش از 80 سازمان ملل در پاسخ به سازمان ملل متحد بررسی انجام شده با آمریکا مراکز کنترل بیماری.

عدم تمایل به ترک خانه حمل و نقل, مشکلات, مشکلات اقتصادی, محدودیت در حرکت و یا ترس از در معرض بودن به این ویروس در میان دلایل ارائه شده برای کاهش واکسن.

پیشرفت متوقف شده

"COVID-19 ساخته شده است که قبلا معمول واکسیناسیون یک چالش دلهره آور" گفت: مدیر اجرایی یونیسف Henriette جلو.

"ما باید به جلوگیری از وخامت بیشتر در واکسن پوشش ... قبل از اینکه کودکان زندگی تهدید بیماری های دیگر.

"ما نمی توانیم تجارت یک بحران بهداشتی برای دیگری."

پیشرفت در پوشش واکسیناسیون فرزندتان در حال حاضر به تاخیر انداختن قبل از coronavirus آمار سازمان ملل گفت.

مالاریا و دیفتری ، کزاز و سیاه سرفه واکسن شناخته شده به عنوان DTP3 — رسیده بود حدود 85 درصد از هدف قرار دادن گروه سنی در سراسر جهان است.

"احتمال که یک کودک متولد امروز خواهد بود به طور کامل واکسینه با تمام جهان توصیه می شود واکسن در زمان او می رسد و از پنج سالگی کمتر از 20 درصد آنها در بیانیه ای گفت:.

در سال 2019 برخی از 14 میلیون کودک از دست رفته در زندگی-صرفه جویی در مصرف واکسن.

دو سوم از آنها در 10 کشور: آنگولا و برزیل و جمهوری دموکراتیک کنگو, اتیوپی و هند ، اندونزی ، مکزیک ، نیجریه ، پاکستان و فیلیپین.

در آمریکای لاتین و کارائیب در طول تاریخ نرخ بالای واکسیناسیون را تضعیف سازمان ملل متحد گزارش داد.

در برزیل و بولیوی, هائیتی و ونزوئلا واکسیناسیون فرزندتان پوشش کاهش یافته حداقل 14 درصد بیش از دهه گذشته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن