ما هواپیما حامل انجام حفاری در دریای چین جنوبی

یو اس اس نیمیتز است که دیده می شود در طول عملیات پرواز خاموش شمال غربی مکزیک در شروع سال 2020 (AFP Photo/ماریو

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
یو اس اس نیمیتز است که دیده می شود در طول عملیات پرواز خاموش شمال غربی مکزیک در شروع سال 2020 (AFP Photo/ماریو تاما)

دو ما هواپیما حامل های انجام شده دریل در جنوب دریای چین نیروی دریایی ایالات متحده گفت: شنبه پس از پنتاگون ابراز نگرانی چین تمرین نظامی در اطراف یک مجمع الجزایر مورد مناقشه.

USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان انجام شده دو حامل عملیات در آبراه به "پشتیبانی رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام" سخنگوی گفت.

"این تلاش ها حمایت پایدار ما تعهدات به ایستادن برای حق همه ملت ها به پرواز بادبان, و کار هر جا که قوانین بین المللی اجازه می دهد تا" او اضافه شده است.

آموزش در آمد که در پنتاگون گفت که "نگران" چینی تمرینات نظامی در دریای چین جنوبی هشدار مانور را "بیشتر بی ثبات" منطقه است.

چین در حال گسترش حضور نظامی خود را در رقابت آبهای نگران است چند تن از همسایگان خود.

واشنگتن را رد پکن ادعای ارضی به خیلی از این منطقه از جمله جزایر پاراسل-که اغلب یک منبع تنش که در چین انجام شده است و پنج روز از تمرینات تا 5 ژوئیه.

این فعالیت ها "بیشتر بی ثبات کردن وضعیت" در منطقه ادعا کرد که چین و ویتنام و تایوان پنتاگون در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

اما در پکن گرد در انتقاد کرد و گفت جمعه که دریل شد "در محدوده چین ارضی حاکمیت."

ما نیز به طور منظم انجام به اصطلاح "آزادی ناوبری عملیات" در دریای چین جنوبی با نیروی دریایی ایالات متحده گاهی اوقات فرستادن کشتی های جنگی به Paracels. منطقه اعتقاد بر این است که با ارزش نفت و گاز سپرده است.

در ماه آوریل یک کشتی منفجر و غرق یک قایق ماهیگیری ویتنامی در نزدیکی جزایر اهمیت حیاتی تا تنش بین دو کشور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن