ما indicts سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با مادورو

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — مقامات ایالات متحده در زمینه اتهامات شنبه برابر سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — مقامات ایالات متحده در زمینه اتهامات شنبه برابر سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با رئیس جمهور نیکولاس مادورو او را متهم به مواد مخدر با تروریسم و سلاح های جنایات.

دادستان فدرال در نیویورک ادعا Adel ال Zabayar شرکت با ونزوئلا و ونزوئلا مقامات به عنوان یک بازیکن کلیدی در یک طرح به سیل ایالات متحده آمریکا با تن از کوکائین است.

آن را زیر یک شبیه کیفرخواست از ونزوئلا از دو ماه پیش که مقامات ایالات متحده استفاده می شود را اعلام کرد 15 میلیون دلار پاداش برای رهبر سوسیالیست بازداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار برای سرنگونی مادورو.

ال Zabayar, 56 باقی مانده در خارج از ایالات متحده بازداشت و او می تواند بلافاصله نمی توان با آسوشیتد پرس برای نظر. ونزوئلا مقامات را بلافاصله اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

ال Zabayar به عنوان یک نماینده مجلس در دولت از اواخر سوسیالیستی رهبر هوگو چاوز. او سفر به سوریه در سال 2013 در نظر گرفتن سلاح برای دفاع از آن دولت در جنگ داخلی سوریه. ایالات متحده دادستان ها می گویند ال Zabayar به عنوان مهم واسطه بین ونزوئلا مقامات و مسلمانان مبارز گروه های حزب الله و حماس.

Zabayar را رد کرد آمریکا کیفرخواست در توییتر اعلام کرد این یک پیروزی و نه شکست. آسوشیتد پرس نمی تواند به طور مستقل تایید Zabayar حساب توییتر اما پرونده های دادگاه نشان می دهد یک اسکرین شات از آن را.

"این یک افتخار است که دشمنان بزرگ من بومی کشور ونزوئلا و اجدادی سوریه را اختراع کرده اند از جمله خشم" Zabayar گفت. "این به این معنی است که ما به خوبی انجام می دهند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن