نمایندگان کنگره آمریکا را در فناوری اجرائی در ضد تراست شنیدن

نمایندگان کنگره آمریکا را در فناوری اجرائی در ضد تراست شنواییواشنگتن: ما نمایندگان مجلس در زمان بزرگ با تکنول

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399
نمایندگان کنگره آمریکا را در فناوری اجرائی در ضد تراست شنوایی

واشنگتن: ما نمایندگان مجلس در زمان بزرگ با تکنولوژی مدیران در روز چهارشنبه در یک high-stakes ضد تراست شنوایی است که می تواند در هموار کردن راه برای مقررات سخت تر از عمده اینترنت سیستم عامل است.

مدیران تیم کوک از اپل, جف بزوس از آمازون, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای گوگل بودند کبابی برای بیش از پنج ساعت در بی سابقه ای مشترک ظاهر — ویدئو — قبل از مجلس نمایندگان پانل بررسی بازار تسلط.

در حالی که شنوایی نامیده می شد به تمرکز بر روی اینکه آیا شرکت های خود سوء استفاده غالب موقعیت خود را در بازار آن نوسان سرعت به موضوعات سیاسی از جمله تعصب حریم خصوصی در ارتباط با چین و چگونه سیستم عامل مقابله با اطلاعات غلط.

"به سادگی قرار دادن آنها قدرت بیش از حد" گفت: نماینده دیوید Cicilline یک دموکرات از رود آیلند که صندلی پانل انجام یک بررسی به شیوه های کسب و کار از چهار شرکت.

Cicilline گفت: در این جلسه روشن ساخته است که شرکت "انحصار قدرت — برخی از نیاز به شکسته شود همه باید به درستی تنظیم شده و پاسخگو باشند."

کنگره هیچ رسمی نقش مهمی در ضد تراست اجرای اما چند قانونگذاران به نظر می رسد قصد تجدید نظر در قوانین ایالات متحده برای مقابله با فوق العاده, در بازار قدرت و تسلط زیادی از شرکت های فن آوری.

"ضد اعتماد ابرها طوفان به نظر می رسد ساختمان در کمربندی در برابر تکنولوژی" تحلیلگر Wedbush دن ایوس گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است.

"با امروز جلسات تنظیم صحنه برای یک نبرد رویال بیش از 6 به 9 ماه."

همه گیر قدرت

Cicilline گفت: شیوع کروناویروس تقویت شده است که نفوذ از چهار گفت: "آنها به احتمال زیاد به ظهور (از همه گیر) قوی تر و قدرتمند تر از همیشه قبل از."

برخی از نمایندگان مجلس به دنبال بازی کردن رقابتی خطر از شرکت هایی که موفق به کسب ستایش برای نوآوری و معرفی فن آوری های جدید و ارائه خطوط طول ویروس مستندات.

"بزرگ بودن است نه ذاتا بد" گفت: جیم Sensenbrenner یک جمهوری خواه از ویسکانسین. "کاملا مخالف در امریکا شما باید پاداش برای موفقیت است."

سوء استفاده از سیستم عامل?

نمایندگان مجلس نیز قرار داده افکن در مشکلات با تکنولوژی شرکت عامل سیستم عامل اتکا توسط رقبا.

پیچای فشرده شد با توجه به اینکه گوگل پلت فرم آگهی تاکتیک های صدمه دیده اینترنتی دیگر بازیکنان مانند رسانه های خبری.

اپل کوک رو سخت بازجویی بیش از قدرت بازار از شرکت فروشگاه App و درمان آن از توسعه دهندگان.

"ما با تمام توسعه دهندگان نرم افزار همان" کوک گفت. "ما نمی تلافی یا زورگویی به مردم است."

بزوس در اولین حضور خود را قبل از کنگره کمیته دفاع از آمازون معاملات با فروشندگان شخص ثالث پس از یک تاول حمله از Cicilline.

"ما شنیده ایم از فروشندگان شخص ثالث دوباره و دوباره در طول بررسی ما که آمازون تنها بازی در شهر" کمیته صندلی گفت: به بنیانگذار شرکت.

بزوس مورد مناقشه خصلت در حالی که با اضافه کردن "وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها برای شرکت های کوچک.. من فکر می کنم ما یکی از بهترین."

بازی سیاست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم Facebook و Twitter از سانسور اظهارات خود و مغرضانه در برابر محافظه کاران وزن در یک توییت در مدت کوتاهی قبل از جلسه.

"اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با اجرایی سفارشات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نماینده جیم اردن یک جمهوری خواه از اوهایو گفت: در این جلسه: "من فقط به تعقیب قطع بزرگ با تکنولوژی است که به محافظه کاران است. که یک سوء ظن است. که قوز. این یک واقعیت است."

دموکرات جیمی راسکین مریلند رد این استدلال گفته Facebook و سیستم عامل های دیگر شکست خورده اند حاوی اطلاعات غلط از مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او از جمله تایید نشده COVID-19 ادعا می کند.

"اگر Facebook است که در خارج وجود دارد در تلاش برای سرکوب محافظه کار و گفتار آنها انجام بدی کار" راسکین گفت. "من نمی فهمم این ناله های بی پایان" از جمهوری خواهان.

حرکت رو به جلو

برخی از تحلیلگران گفت: این جلسه می تواند تنظیم صحنه برای تجدید نظر در آمریکا قوانین ضد تراست که در حال حاضر آن را دشوار برای مجریان به هدف قرار دادن شرکت ها به سادگی برای بزرگ بودن.

"وجود دارد قابل شک و تردید نسبت به بخش فن آوری به عنوان قانونگذاران نگرانی در مورد رقابت ناعادلانه و شیوه های ناعادلانه" گفت: Dominic West, مدیر مرکز نوآوری فناوری در موسسه بروکینگز.

"اگر دموکرات ها به دست آوردن کنترل در نوامبر انتخابات) این جلسه را در خدمت به عنوان یک طرح برای افزایش نظارت نظارتی" در غرب گفت.

مایکل حامل یک استاد دانشگاه راتگرز از قانون ضد تراست گفت که در حالی که "این جلسه نشان داد که نمایندگان خود را برای مشق شب" او فکر نمی کنم شنوایی می تواند منجر به اقدام سریع است.

اوری Gardiner سابق دولت ضد تراست وکیل که به شرح زیر است رقابت برای مرکز دموکراسی و فناوری گفت: این جلسه موفق به نشان دادن خاص اقدامات ضد رقابتی ترک این ماده در حال حاضر به سازمان تنظیم مقررات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن