ما رئیس جمهور تهمت bemoans تظاهرات خواستار عدالت نژادی به عنوان "خشونت آمیز و ضرب وشتم"

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا نشان داده شده با بانوی اول Melania Trump گفت:

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا نشان داده شده با بانوی اول Melania Trump گفت: کمی در مورد کوروناویروس در سخنان خود در کوه راشمور. — AFP/فایل

کیستون: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bemoaned تظاهرات خواستار عدالت نژادی به عنوان "خشونت آمیز و ضرب وشتم" اما گفت: کمی در مورد هشدار دهنده تجدید حیات coronavirus موارد به عنوان او با حضور شلوغ, آتش بازی نکردم استقلال در روز جشن با شکوه در زیر کوه راشمور.

مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش خود را برای پاسخ به آمریکا فزاینده coronavirus caseload چهار ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت در آستانه ماه جولای 4th, جشن قبل از هزار نفر از نزدیک بسته بندی شده مردم — بسیاری از آنها شعار می دادند "چهار سال بیشتر;" تعداد کمی از آنها با پوشیدن ماسک.

در سایه چهار قابل توجه پیشینیان — جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن که اشکال جسمانی خودت منع کن حک شده به یک گرانیت صخره در داکوتای جنوبی, سیاه تپه — رئیس جمهور به نام حامیان به دفاع امریکا "صداقت".

او را متهم معترضان خواستار نژادی عدالت "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است."

"خشونت ضرب وشتم ما را دیده اند در خیابان ها و شهرهای... است که قابل پیش بینی نتایج سال از تلقین و تعصب در آموزش روزنامه نگاری و دیگر نهادهای فرهنگی," او اضافه شده است.

آمریکا را فرا گرفته شده است یک بار در یک نسل حساب در نژادپرستی و خشونت پلیس پس از جورج فلوید, آفریقایی مرد آمریکایی کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

که شامل یک تجدید نظر از اینکه چگونه آمریکا venerates نمادهای طرفدار برده داری و جنگ داخلی در جنوب, از بین بردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال به بازنشستگی می سی سی پی امور خارجه پرچم که برجسته مؤتلفه آرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن — که نیز انتقاد خود را برای پاسخ به اعتراضات وعده داده شده کوه راشمور هرگز مخدوش و که او هرگز لغو پلیس یا حق حمل سلاح است.

"آنها می خواهند به سکوت ما — اما ما نمی خواهد در سکوت او گفت:" به سلامتی اضافه کرد بعد که آن زمان به "صحبت کردن با صدای بلند به شدت قدرت و دفاع از یکپارچگی کشور ما است."

"بهترین است," او گفت: امیدوار به ایجاد "گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی است که تا کنون زندگی می کردند".

امن و هوشمند'

مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور خلاصه با تشکر از کسانی که "کار خستگی ناپذیر برای کشتن ویروس" در طول نظرات جمعه.

اما در غیر این صورت او تا به حال به می گویند در مورد افزایش تکان دهنده در آمریکا ویروس موارد است. روز جمعه یک رکورد 57,000 عفونت های جدید تایید شد.

این بیماری همه گیر است و ادعا کرد که نزدیک به 130,000 آمریکا زندگی می کند و اخیر تجدید حیات "قرار می دهد کل کشور در معرض خطر بالای بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفته است.

این افزایش به خصوص در جنوب و غرب کشور است بازیگران پال بیش از روز استقلال و دیده ما ساکنان لیست سیاه توسط بریتانیا و اروپا که باید مرزهای خود را باز کرده به دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر پنج شنبه افزایش بود چرا که "تست ما بسیار عظیم و خیلی خوب" که خواستار "خبر بزرگ."

ما تست به شدت افزایش یافته است اما کارشناسان سلامت می گویند, آن را هنوز هم نشدم بر اساس سرانه در پشت بسیاری از کشورهای دیگر می کند و به طور کامل توضیح مورد افزایش است. آنها همچنین توجه داشته باشید که مرگ و میر تمایل به افزایش چند هفته پس از موارد افزایش است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به تعویق افتاد سفر به آریزونا در این هفته پس از اعضای سرویس مخفی جزئیات گزارش نشان داد نشانه هایی از COVID-19 و او و دیگر رهبران جمهوری خواه را دیر آغاز کرده است با تاکید بر اهمیت پوشیدن ماسک.

روز جمعه ما رسانه ها گزارش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر, Kimberly Guilfoyle, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او سوم شخص با تماس نزدیک به رئیس جمهور مبتلا به ویروس است.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما وزن در جمعه, به tweeting: "این تعطیلات آخر هفته بیایید امن و هوشمند است. آن را به همه ما به ضرب و شتم این ویروس. بنابراین پوشیدن ماسک. شستن دست های خود را. و گوش دادن به کارشناسان و نه مردمی در تلاش برای تقسیم ما است."

'دستور غذا برای فاجعه'

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بانوی اول Melania بود به گرمی استقبال در داکوتای جنوبی یک دولت او برنده به راحتی در 2016.

اما شیدا Seiler که سران دولت حزب دموکراتیک سی ان ان گفت برنامه ریزی شده جشن ها مشکل ساز هستند که حمله به آمریکایی های بومی است که در نظر گرفتن این سرزمین مقدس که آتش بازی در برخواهد داشت خطر آتش سوزی در بسیار خشک منطقه است که این ویروس در معرض خطر واقعی است.

این رویداد گفت: سی ان ان "دستور غذا برای فاجعه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ابراز شیفتگی خود را با تحمیل کوه راشمور مجسمه سازی.

در سال 2017 او به شوخی در مورد روزی از دیدن چهره خود را به پیوستن به Rushmore اشکال جسمانی خودت منع کن چهار پیشینیان — هر چند با خدمات پارک های ملی می گوید: "این کار کامل است در شکل فعلی آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب