تحریم های جدید آمریکا علیه 11 شرکت های چینی بیش اویغوری نقض حقوق

وزیر بازرگانی ویلبر راس (AFP Photo/فابریس COFFRINI)وزارت بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد این لیست س

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399
وزیر بازرگانی ویلبر راس (AFP Photo/فابریس COFFRINI)

وزارت بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد این لیست سیاه 11 کسب و کار چینی برای مشارکت در نقض حقوق بشر علیه اویغوری اقلیت قطع شرکت های دسترسی به آمریکا کالا.

واشنگتن همراه با دیگر کشورهای غربی و گروه های حقوق متهم کرده است و پکن کارآموزی حداقل یک میلیون مسلمان از اویغوری گروه های قومی در غرب سین کیانگ منطقه است.

در بیانیه وزارت بازرگانی گفت: 11 تحریم شرکت "دخیل در نقض حقوق بشر و سوء استفاده در اجرای جمهوری خلق چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه اجباری غیر ارادی مجموعه ای از داده های بیومتریک و ژنتیکی تجزیه و تحلیل."

تجارت تحریم نه شرکت های -- چنژی Esquel نساجی حرفه Bitland فناوری اطلاعات حرفه Meiling, Hetian Haolin مو لوازم جانبی Hetian Taida پوشاک چهار فصل گروه نانجینگ همکاری منسوجات نانچانگ O-فیلم Tech و Tanyuan تکنولوژی -- برای دخالت در کار اجباری.

سین کیانگ جاده ابریشم و پکن لیوه هر دو تحریم برای "انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی استفاده می شود بیشتر به سرکوب" از Uighurs تجارت گفت.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در اوایل این ماه به نام چین را درمان Uighurs "لکه قرن."

اما پکن را انکار می کند یک خطا کرد و گفت Uighurs حضور در مراکز آموزش فنی و حرفه ای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب