به ما می گوید دانشجویان بین المللی نمی تواند بماند اگر کلاس حرکت آنلاین

دانشگاه جورج تاون در ایالات متحده آمریکا سرمایه است و بسیاری از دانشجویان خارجی که می تواند تحت تاثیر دولت ج

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
دانشگاه جورج تاون در ایالات متحده آمریکا سرمایه است و بسیاری از دانشجویان خارجی که می تواند تحت تاثیر دولت جدید قوانین. عکس: AFP

واشنگتن: ایالات متحده اعلام کرد در روز دوشنبه که آن را نمی خواهد اجازه می دهد دانش آموزان به باقی می ماند در کشور اگر تمام کلاس ها حرکت آنلاین در پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"غیرمهاجرتی F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار باقی می ماند و در ایالات متحده آمریکا" مهاجرت به آمریکا و سفارشی اجرای در بیانیه ای گفت.

"فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی" یخ گفت.

"آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف."

یخ گفت: وزارت امور خارجه "خواهد شد و صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده است."

F-1 دانش آموزان به دنبال ترم تحصیلی و M-1 دانش آموزان به دنبال "فنی و حرفه ای ترم" با توجه به یخ.

دانشگاه با یک سیستم ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین را نشان می دهد که دانشجویان خارجی در حال گرفتن به عنوان بسیاری از کلاس های حضوری که ممکن است برای حفظ وضعیت خود را.

منتقدان به سرعت آمار در تصمیم گیری.

"ظلم و ستم از این کاخ سفید می داند که هیچ حد و مرزی ایم" سناتور برنی ساندرز.

"دانشجویان خارجی هستند که با تهدید یک انتخاب: خطر زندگی خود را برای رفتن به کلاس در فرد و یا تبعید," او گفت:.

برای گونزالو فرناندز 32 ساله اسپانیایی انجام دکترای خود را در رشته اقتصاد در دانشگاه جورج واشنگتن در آمریکا سرمایه "بدترین چیز این است که عدم قطعیت است."

"ما نمی دانیم که اگر ما کلاس های ترم بعد اگر ما باید به خانه اگر آنها در حال رفتن به پرتاب ما خارج است."

قصد دارد تا در هوا

اکثر ما از کالج ها و دانشگاه ها هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای ترم پاییز.

تعدادی از مدارس در حال نگاه کردن به یک مدل ترکیبی از حضوری و آموزش آنلاین اما برخی از جمله دانشگاه هاروارد گفت: تمام کلاس های آنلاین انجام خواهد شد.

دانشگاه هاروارد گفت: 40 درصد از دانشجویان اجازه داده می شود برای بازگشت به دانشگاه — اما خود را آموزش خواهد بود انجام شده از راه دور.

وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به Institute of International Education (IIE).

که اختصاص 5.5 درصد از کل ما آموزش عالی جمعیت IIE گفت و دانشجویان بین المللی کمک $44.7 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در سال 2018 است.

بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی از چین آمد و به دنبال آن هند و کره جنوبی و عربستان سعودی و کانادا است.

با توجه به هارون Reichlin-Melnick, که با این نسخهها کار به عنوان مشاور سیاست در واشنگتن-بر اساس فکر مهاجرت آمریکا شورای قانون جدید است "مسلما رفتن به تواند در دادگاه به چالش کشید."

او توضیح داد که در توییتر که دانشجویان خارجی را به احتمال زیاد در تلاش برای ادامه مطالعات خود را در حالی که در خارج از کشور با توجه به اختلاف زمان و یا عدم دسترسی به تکنولوژی و یا علمی منابع است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر گرفته صعودی رویکرد به بازگشایی این کشور حتی به عنوان عفونت ویروس همچنان به سنبله در بخش هایی از کشور به خصوص جنوب و غرب است.

"مدارس باید باز در پاییز!!!" او توییتی دوشنبه.

با بیش از 130,000 مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus, ایالات متحده است که سخت ترین-آمار کشور در جهانی همه گیر.

در حالی که سرکوب مهاجرت یکی از مسائل کلیدی تهمت گرفته است به خصوص در موضع خارجی پس از بحران بهداشت و درمان آغاز شد.

در ماه ژوئن او مسدود تا 2021 صدور کارت سبز — که پیشنهاد دائمی ما وضعیت اقامت و ویزای کار به خصوص کسانی که مورد استفاده در بخش فن آوری با هدف اعلام شده از رزرو شغل برای آمریکایی ها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب