ما می فرستد نفت به بلاروس به دنبال تنوع از روسیه

رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو می دهد یک سخنرانی در طول یک رژه نظامی مشخص شده است که 75 سالگرد پیروزی متف

توسط KETABKHOOOON در 27 اردیبهشت 1399
رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو می دهد یک سخنرانی در طول یک رژه نظامی مشخص شده است که 75 سالگرد پیروزی متفقین بر آلمان نازی در مینسک بلاروس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. (سرگئی Gapon/استخر از طریق AP)

مینسک بلاروس (AP) — ایالات متحده اعزام حمل و نقل نفت به بلاروس است که به دنبال تنوع بخشیدن به منابع خود را پس از یک اختلاف قیمت با روسیه به دولت بلاروس روز جمعه گفت.

این 80,000 تن حمل و نقل است که انتظار می رود برای رسیدن به لیتوانیایی بندر کلایپدا در ماه ژوئن و از وجود ارسال شده توسط راه آهن به بلاروس.

وزیر امور خارجه ولادیمیر Makei گفت: همکاری با آمریکا بر نفت است "یک عنصر از امنیت انرژی."

تنش بین بلاروس و روسیه بوده است افزایش در ماه های اخیر با متوقف مذاکرات بیش تر ادغام اقتصاد خود را. رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو متهم کرملین با استفاده از نفت به عنوان اهرم فشار برای نهایی ادغام دو کشور است.

بلاروس تا به حال طولانی متکی با تخفیف نفت از روسیه, اما اکثر محموله از وجود گفتگوها در ماه ژانویه پس از اختلاف نظر بر قیمت ها. بلاروس پس از دریافت محموله های نفتی از نروژ و آذربایجان و عربستان سعودی است.

روسیه و بلاروس بعد به یک مصالحه و توافق و دولت روسیه و شرکت نفتی روس نفت روز جمعه گفت انتظار می رود که به کشتی حدود 9 میلیون تن به بلاروس در سال جاری — حدود نیمی از این مقدار بلاروس خریداری کرده بود در سال های گذشته.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب