ما-سیاسی انگلستان پیمان میله عارف نقوی از دفاع از خود در بریتانیا استرداد دادگاه

The Abraaj Group موسس وضع فعلی مرکب است حتی بیشتر توسط این واقعیت است که او مجاز به مسابقه هر یک از این اتها

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
The Abraaj Group موسس وضع فعلی مرکب است حتی بیشتر توسط این واقعیت است که او مجاز به مسابقه هر یک از این اتهامات در کیفرخواست علیه او و یا ارسال مدارک به حقایق در مورد استرداد جلسات. اخبار/فایل

لندن: سیاسی پیمان امضا شده بین آمریکا و انگلستان ساخته شده و دفاع از تاجر پاکستانی عارف نقوی مشکل در وستمینستر دادستانی دادگاه قبل از رئیس دادرس اما Arbuthnot در استرداد جلسه سهشنبه آورده به درخواست دولت آمریکا در پر شور اتهامات پول شویی, اخاذی با تهدید و تقلب.

Naqvi, بنیانگذار Abraaj Group, چهره های نزدیک به عظیم از 300 سال در زندان به 16 فقره اگر تحویل به ما. خود را در وضع فعلی مرکب است حتی بیشتر توسط این واقعیت است که او مجاز به مسابقه هر یک از این اتهامات در کیفرخواست علیه او و یا ارسال مدارک به حقایق در مورد استرداد جلسات.

در جریان معاهده استرداد بین آمریکا و بریتانیا به امضا رسید و در پی تهدید تروریسم در سال 2003 استرداد درخواست هر گونه اتهامات به عنوان ناتوان از چالش و استرداد درخواست دولت نیازی به ایجاد یک مورد prima facie — به عنوان مشترک برای کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

در آمریکا و انگلستان, موارد و زمینه را برای استدلال می کنند استرداد درخواست ها محدود به تعداد کمی در مورد مسائل فنی در اطراف استرداد به تنهایی ترک متهمان تنها قادر به استدلال می کنند در برابر استرداد خاص حقوقی اندام از صلاحیت فروم و حقوق بشر است.

در حالی که اظهار نظر در هر یک از شایستگی های مورد او و شواهد علیه ما بازرگان از طریق تیم حقوقی خود را ادامه داد و به انکار اخلال 291-سال کیفرخواست که ما هل دادن در برابر او تعداد 16 اتهامات عنوان شده علیه.

او پس از دستگیری در سال گذشته انگلستان مقامات اظهار داشت که Naqvi نمی شد متهم از هر گونه تخلف در این کشور وجود ندارد اتهامات علیه او در انگلستان از خاک که در آن او انجام شده عمده و بخش قابل توجهی از این گروه عملیات دوم تنها به دبی ،

او متهم شده است که تخلف توسط دولت آمریکا و بنابراین دادگاه های انگلستان تنها بررسی این که آیا او باید ارسال وجود دارد و یا اقامت در انگلستان.

Naqvi خواسته است دادگاه به اخراج ما پیشنهاد او را خارج و به جای برگزاری دادگاه در بریتانیا به عنوان دومی سمت راست فروم برای محاکمه او بر اساس مدارک ارائه شده در قالب شهود و ارسالی.

نقوی نیز استدلال خود را از طریق وکلا که اگر وجود نداشت یک دادگاه باید آن را در انگلستان به دلیل Abraaj گروه تا به حال بیشتر از nexus و مرکزیت به لندن.

ما در دفتر وی افزود کوچک بازاریابی و روابط سرمایه گذار در دفتر در حالی که دفتر لندن تا به حال از توابع مختلف در اینجا کار تمام وقت. دادگاه در پایتخت بریتانیا شنیده است که بسیاری از سرمایه گذاران نیز بیشتر موفق از وجود دارد و مدیریت ارشد عمدتا زندگی در این شهر را به عنوان به خوبی.

به گفته افراد آشنا با این موضوع و اظهارات در دادگاه اعتقاد بر این است که در حالی که Abraaj را 'forum' ممکن است نشان داده شده است به وضوح در لندن استرداد شنیدن اینکه شنیده می شود توسط رئیس دادرس اما Arbuthnot واقعا تصمیم بر اساس حقوق بشر که آیا Naqvi حقوق بشر را نقض شود اگر او می رود به ما.

Naqvi وکلا اعلام کرده اند که از تحولات اخیر شده است وجود دارد مقدار قابل توجهی از اطلاعات را که آمده است تا نور را در فدرال آمریکا زندانها در نیویورک است که باید جدی مطرح ابرو در سراسر جهان است.

کارشناس گزارش را به نقل از انجماد در شرایط بدون نور بتن تخت موش و حشرات موذی با یک شاهد عینی گفت: "اگر شما جدی در مسائل مربوط به سلامت روان قبل از شما وجود دارد, شما قطعا خواهد شد هنگامی که شما انجام دهید".

این است که تشدید این واقعیت است که Naqvi فیزیکی و روانی شرایط بهداشتی را به طور قابل توجهی بدتر در طول دوره از زمان.

ذکر شده است که Naqvi مانده است تقریبا سکوت با بدون دیدگاه اما انکار به رسانه ها از همان ابتدا Abraaj Group مسائل. این است که به احتمال زیاد به دلیل مشاوره حقوقی به شرکت در یک نبرد رسانه با تیتان از ما.

اما در حال حاضر حتی در یک دادگاه قانونی در محل اقامت خود او است که هنوز هم قادر به دفاع از خود — به این معنی که تنها جایی است که او می تواند صحبت می کنند به حقیقت در مورد خود او در یک دادگاه آمریکایی به طور بالقوه پس از زندانی در یک زندان وجود دارد.

ما نیز کنجکاو سیستم درخواست-چانه زنی به دلیل که فشار اعمال شده بر زندانیان برای اطمینان از اینکه موارد در حال حل و فصل قبل از آنها را به محاکمه.

اخیرا وجود دارد یک بحث در انگلستان در اطراف به طور بالقوه بازبینی سیاسی پیمان میان دو کشور به ویژه در نور از آن Sacoolas/هری دان مورد که حل نشده باقی مانده است و در آن از ما مقام اطلاعاتی فرار بیش از یک 19 ساله, بریتیش, مرد است و در بزرگ در ایالات متحده است.

ما در اصل حاضر به ارسال او را به انگلستان که در آن او اتهامات عنوان شده علیه و شانس خود را در دادگاه.

عبور اظهارات از واقعیت ارائه شده توسط هر دو Naqvi را مدافع هوگو کیت کنترل کیفیت و از دولت ایالات متحده Mark Summers کنترل کیفیت در طول متقابل امتحانات از شاهدان نشان داد دو مطلب بسیار مهم قطعه از اطلاعات است.

استرداد قاضی شنیده ام که Naqvi را Abraaj Group بازگشت تمام پول را به بنیاد بیل گیتس و دیگر سرمایه گذاران آمریکایی با علاقه به بهداشت و درمان صندوق پرداخت به سرمایه گذاران در کامل با علاقه 31 دسامبر 2017.

دادگاه شنیده ام که Abraaj صندوق سهام خصوصی ششم (APEF ششم) — گل سرسبد صندوق که تا به حال مطرح شده یک رکورد 3 میلیارد دلار قبل از Abraaj Group سقوط — هرگز در واقع کشیده پایین و هیچ سرمایه گذار پول تا کنون سرمایه گذاری از دست داده و یا از آن صندوق.

دادگاه همچنین شنیده می شود که به طور جداگانه به ما نهاد دولت در خارج از کشور, شرکت سرمایه گذاری خصوصی (OPIC) که همچنین اشاره کرد در کیفرخواست نشده بود یک سرمایه گذار اما بدهی دهنده بود که در بازپرداخت کامل بر خلاف کیفرخواست ادعا در غیر این صورت.

این مورد همچنان ادامه دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب