ونسا Guillén مادر بزرگ سفر از مکزیک به هوستون برای خداحافظی به سرباز

Lorenza Almanza مادر بزرگ از کشته ارتش Spc. ونسا Guillen سفر از مکزیک به هوستون تگزاس برای خداحافظی به نوه اش.

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

Lorenza Almanza مادر بزرگ از کشته ارتش Spc. ونسا Guillen سفر از مکزیک به هوستون تگزاس برای خداحافظی به نوه اش.

"که عدالت باید انجام شود این است که آنچه از من بپرسید از من مقدس ترین پدر و ارتش چرا که او سزاوار نیست آن چیزهایی است که آنها به او—او یک دختر بی گناه چرا آنها آن چیزهایی است؟" Almanza گفت.

ارتش داشت باقی مانده از Guillen را تجزیه بدن دو ماه بعد از او گذشته بود در Ft. هود در مارس 22. هارون رابینسون یک مظنون در قتل و همکار فورت هود سرباز به ضرب گلوله کشته و خودش را به عنوان پلیس در نقل مکان کرد او را دستگیر کنند. یک زن که مقامات شناخته شده به عنوان رابینسون دختر دستگیر شد و التماس کرد گناه نیست به فدرال به اتهام دستکاری با شواهد.

Lorenza Almanzas مادر بزرگ از کشته فورت هود سرباز ونسا Guillen می دهد یک مصاحبه به Telemundo. (Telemundo)

در این شرکت از پسر و سه دختر Almanza که از ریو گراند در ساکاتکاس ساخته شده طولانی سفر از شهر خود به هوستون سرنشین یک اتوبوس. او گفت: Noticias Telemundo می گویند که قرار بود نه تنها برای خداحافظی به نوه او اما برای ارائه راحتی به ونسا, مادر, دختر, گلوریا Guillén.

"خدا می داند که چگونه آنها ساخته شده دختر من رنج می برند گفت:" Almanza با اشاره به نوه او به عنوان دختر. او گفت: آخرین بار او را دیدم Guillén بود که 20 بود در دسامبر سال گذشته و نگه می دارد که حافظه او به عنوان یک دوست و شاد ،

Almanza با او به ارمغان آورد یک نوار سنتی Zacatecas, شکلات, Guillén مورد علاقه برای قرار دادن در قبر او. یک محراب قرار داده شد در پلازا ده ریو گراند به افتخار سرباز.

روز جمعه Guillen خانواده با حضور در بسته یادبود برای او در Ft. هود با توجه به ستاره و راه راه.

خواستار پاسخ

Guillén خانواده گفت: آنها رفت و به مقامات در فورت هود روز بعد از او رفت از دست رفته و مسائل مطرح شده در مورد عدم پاسخ اطراف خود را مورد.

تماس برای اطلاعات بیشتر پاسخ های اطراف ناپدید شدن او به دست آورد کشش به عنوان خانواده و دوستان و حتی بالا مشخصات ارقام مانند سلما هایک خواستار آن شدند که بیشتر انجام می شود به پیدا کردن او را.

مرتبط: این تصور که ارتش می تواند نه محافظت از Guillen — که خواب از خدمت به کشور خود از او جوان—اتحاد لرزاند, Latinos در نظامی که خواستار تغییرات.

خانواده ادعا که دختر خود را به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت. به عنوان اعتراض دست آورد برجسته, صدای, از, جامعه, داستان, گم, لاتین, سرباز وادار خدمات زنان و جانبازان به خود را مورد آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی و چگونه مقامات نادیده گرفته بود و یا سعی در پنهان کردن آنها را.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به تازگی اعلام کرد که او توصیه می کنم به وزارت دفاع که خود را بازرس کل انجام یک "کامل مستقل" بررسی قتل Guillen و مربوط به شرایطی است.

نسخه قبلی این داستان برای اولین بار منتشر شده در Noticias Telemundo.

دنبال NBC لاتین در Facebook, Twitter و Instagram.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب