ونزوئلا بازداشت 40 مظنون پس از شکست مادورو 'ربودن تلاش'

نیکولاس مادورو را به نیروهای امنیتی خود ادامه خلاصه ای از ادعا کنندگان در هفته گذشته botched تلاش برای جذب او

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

نیکولاس مادورو را به نیروهای امنیتی خود ادامه خلاصه ای از ادعا کنندگان در هفته گذشته botched تلاش برای جذب او با دستگیری سه ونزوئلا مردان فقط در غرب پایتخت است.

سه نفر بود گزارش خبرگزاری در Carayaca, 35 مایل از کاراکاس در ساعات اولیه روز شنبه, گرفتن شماره از دستگیری به بیش از 40. حساب توییتر رسمی ونزوئلا ونزوئلا گارد ملی مدعی بودند "تروریست هایی که وارد این کشور قصد تحریک خشونت".

روز یکشنبه رئیس ارتش Remigio کبللس اعلام کرد دستگیری یکی دیگر از هشت "دشمنان پدری" که در تصویر بر روی زانو های خود را قبل از یک خوشه از تفنگ-toting نیروهای نظامی است.

هشت تن کشته شدند که یک گروه از حدود 60 مزدوران از جمله دو شهروندان ایالات متحده راه اندازی خود را botched دریا حمله 2 ممکن است.

مربوط به: 'سر خود نیست در دنیای واقعیت: چگونه طرح برای حمله به ونزوئلا به هم ریخت

یکی از دستگیر آمریکا حمله ایران بری هفته گذشته ادعا کرد که احتمالا تحت فشار است که این گروه شده بود وظیفه با یورش مادورو کاخ ریاست جمهوری و تصرف یک فرودگاه محلی در جهت روح او را به خارج از کشور است. بسیاری از این گروه در گزارش برگزار شد در ال Helicoide, ونزوئلا بدنام ترین سیاسی زندان.

شکست خورده حمله ثابت شده یک تبلیغ مزیت برای ایرانیان است که ادعا کرد که او این موضوع از یک امپریالیست آمریکا-حمایت ترور طرح.

مادورو گذشته را صرف 16 ماه مبارزه با یک چالش از رهبر مخالفان ژوئن Guaidó که بیش از 50 دولت های خارجی تشخیص به عنوان ونزوئلا مشروع موقت رهبر.

رهبر مخالفان ژوئن Guaido به نام raid 'تاسف'. عکس: Federico Parra/خبرگزاری گتی ایماژ

برای Guaidó که برای یک زمان در سال گذشته نگاه آماده برای سرنگونی Maduro, حوادث اخیر را تهدید می کند به طور دائم از خط خارج خود فشار برای تغییر سیاسی.

Guaidó را رد کرده است هر گونه دخالت در این ماموریت شکست خورده را به تصرف خود بگیرند. اما دو نفر از مشاوران او به میامی بر اساس استراتژیست Juan José Rendón و مخالفان مجلس Sergio Vergara ادعا را امضا کرده اند $212m قرارداد با اردن Goudreau, سابق, سبز کلاه بره پشت حمله.

Vergara و Rendón – که بستری جلسه Goudreau سال گذشته و او پرداخت $50,000 در هزینه – استعفا از Guaidó تیم در روز دوشنبه.

در اولین مصاحبه خود پس از این حادثه Guaidó تلاش برای قرار دادن بر روی صورت شجاع اصرار مبارزات انتخاباتی خود ادامه داد. "چه اتفاقی افتاد در آخر هفته گذشته" Guaidó گفت: "تاسف بود."

اما برخی گمان می کنند این رهبر مخالفان از آنها حمایت شده است و به تدریج تخلیه دور در حال اجرا است از بخار.

"من مطمئن هستم که مادورو و مردم خود را بسیار هیجان زده در مورد راه این معلوم شد. این واقعا برای آنها کار می کند" به گفته دیوید Smilde یک ونزوئلا متخصص در واشنگتن در آمریکای لاتین است.

"این فقط می افزاید: به این فرسایش مستمر از درک افراد از Guaidó به عنوان یک رهبر موثر و آنها در حال فکر کردن: 'شاید مادورو است که در واقع نه به عنوان بسیاری از rube که ما فکر می کنم،"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب