ونزوئلا مادورو قول به افزایش قیمت بنزین به ایران تانکر نزدیک

ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا دارای یک کنفرانس خبری در Miraflores کاخ در کاراکاستوسط Mayela Armas و Mircely گوانی

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399
ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا دارای یک کنفرانس خبری در Miraflores کاخ در کاراکاس

توسط Mayela Armas و Mircely گوانیپا

کاراکاس/MARACAY, ونزوئلا (العالم) - رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر در روز چهارشنبه متعهد شروع به شارژ شهروندان برای بنزین به عنوان چهارمین محموله از پنج تانکر ناوگان آوردن سوخت از ایران با نزدیک شدن به آمریکای جنوبی را منطقه انحصاری اقتصادی است.

ایران ارائه کشور با 1.53 میلیون بشکه بنزین و قطعات به کمک آن سهولت حاد کمبود مجبور است که ونزوئلا به صبر در ساعت-صف های طولانی در ایستگاه های خدمات و یا پرداخت شیب قیمت ها در بازار سیاه است.

با ورود بنزین ونزوئلا گفت که پایان دادن به سیاست از ارائه سوخت به طور موثر به صورت رایگان پس از بیش از دو دهه از منجمد قیمت پمپ. او از ارائه جزئیات.

"بنزین باید برای پرداخت" مادورو گفت: در تلویزیون دولتی نشانی و گفت که افزایش قیمت خواهد بود بخشی از یک "هنجارسازی و تنظیم طرح است."

"من باید ونزوئلا حمایت و درک" مادورو گفت: سرزنش کمبود در ایالات متحده آمریکا است که تحریم شرکت دولتی نفت PDVSA در سال گذشته به عنوان بخشی از فشار برای سرنگونی مادورو که آمریکا را متهم به داشتن تقلب در انتخابات در سال 2018 است.

ایستگاه های خدمات را آغاز کرده اند تست جدید سیستم های پرداخت سه نفر با آگاهی از این موضوع گفت.

در هفته های اخیر بیش از 100 ایستگاه های خدمات در سراسر کشور را دریافت تجهیزات جدید است که اجازه می دهد آنها را به پرداخت هزینه برای بنزین و جیره بندی خرده فروشی (هر چند خود را از اپراتورها دریافت نکرده دستورالعمل های روشن از دولت و یا PDVSA گفت: مردم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

مادورو در سال 2018 به حال متعهد به افزایش قیمت ها در پمپ, اما رفت و هرگز از طریق این طرح است. پایان دادن به یارانه های سوخت است که دیده می شود به عنوان سیاسی مخاطره آمیز در ونزوئلا که در آن یک سال 1989 تلاش برای افزایش بنزین و حمل و نقل قیمت منجر به یک موج مرگبار شورش و غارت.


"PARIAH متحده"

در حالی که تحسین توسط دولت ونزوئلا به ایران عرضه شده است مورد انتقاد توسط مقامات ایالات متحده به عنوان دو اوپک-کشورهای عضو تحت تحریم. عروق را تا کنون پیمایش دست نخورده به مقصد خود را.

چهارم تانکر های Faxon بود عبور در شمال ونزوئلا همسایه دو کشور جزیره ترینیداد و توباگو به عنوان چهارشنبه بعد از ظهر Eikon داده ها نشان داد. سوم این گل اطلسی شد با نزدیک شدن به El Palito, پالایشگاه, در حالی که در دو مورد اول بود تخلیه در بنادر.

دیوید Schenker آمریکا معاون وزیر امور خارجه در امور خاور نزدیک وزارت امور داخله گفت: واشنگتن شد "راضی نیست" با محموله و به دنبال در "گزینه ها" برای پاسخ.

"این دو pariah متحده" Schenker گفت: در طول یک وبینار برگزار شده توسط بیروت موسسه. "یک نفر می تواند آنها را تصور کنید ارسال چیزهای دیگر منظورم این سلاح می داند."

مادورو افزود که ونزوئلا تا به حال پرداخت شده برای محموله های با دلار پس از مقامات آمریکایی گفت که دولت تا به حال به احتمال زیاد پرداخت می شود ایران با استفاده از بخشی از ذخایر طلای خود است.


(گزارش شده توسط Mircely گوانیپا در Maracay و Deisy Buitrago در کاراکاس; گزارش های اضافی توسط پریسا حافظی در دبی Mayela Armas در کاراکاس Ghaida Ghantous در دبی, لوک کوهن در نیویورک و ماریانا Parraga در شهر مکزیک; ویرایش توسط Marguerita Choy و لسلی آدلر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب