'گستاخ thuggery': استرالیایی خبرنگار زدم توسط پلیس زندگی می کنند در هوا به عنوان او را تحت پوشش جورج فلوید تظاهرات در DC

خبرنگار آملیا بند گزارش از تظاهرات در واشنگتن دی سی ثانیه پس از او فیلمبرداری شد برخورد با شورش pliceما پلیس ض

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399
خبرنگار آملیا بند گزارش از تظاهرات در واشنگتن دی سی ثانیه پس از او فیلمبرداری شد برخورد با شورش plice

ما پلیس ضد شورش بودند پخش زنده در هوا با استفاده از نیروی تهاجمی به فشار و ضربت بزمین کوبیدن یک استرالیایی خبرنگار و تصویربردار به عنوان آنها تحت پوشش سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در واشنگتن دی سی باعث تحقیقات توسط سفارت استرالیا.

آملیا بند یک خبرنگار استرالیایی شبکه تلویزیونی کانال 7 بود پخش از کاخ سفید با فیلمبرداری تیموتی مایرز زمانی که پلیس plouged به جمعیت با سپر ضد شورش شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای متفرق کردن آنها.

فیلم از پلیس barrelling در دوربین و تنه زدن اخبار تیم مشاهده شد بیش از یک میلیون بار در ساعت است. در زاویه دیگری از این حادثه فیلم برداری با یک معترض و یک افسر دیده می شود ضربه Ms بند در پشت با باتوم.

اخبار مجریان پشت در استودیو شنیده می شود درخواست Ms بریس اگر او و فیلمبرداری خوب هستند و او بعد پاسخ: "ما فقط تا به حال به اجرا در مورد یک بلوک به عنوان پلیس منتقل شد در ما شده ایم شلیک با گلوله های لاستیکی من فیلمبرداری شده است ضربه.

"ما نیز دیده می شود گاز اشک آور استفاده می شود. شما شنیده به ما گفتن که ما رسانه ها, اما آنها اهمیتی نمی دهند. آنها هستند که بی رویه در حال حاضر.

"آنها کاملا خشونت آمیز و آنها اهمیتی نمی دهند که آنها در حال هدف قرار دادن در حال حاضر است."

کریگ McPherson, شبکه, مدیر, اخبار و امور عمومی در بیانیه ای گفت: "این حمله به خبرنگار و تصویربردار در واشنگتن امروز چیزی کمتر از گستاخ thuggery.

"آنها در هر کسی فقط به سادگی انجام کار خود را. به راديال با یک زره پوش سپر و سپس خبرنگار ما پلیس یک truncheon در پشت شنیع.

"نخست وزیر به ما اطلاع داده او شده است در تماس با سفارت ما در واشنگتن به این موضوع به فوریت مورد بررسی قرار گرفت. ما در حال ساخت خود ما شکایت را از طریق کانال های مناسب."

وزیر امور خارجه Marisa Payne گفت: ABC radio دولت خواسته است سفارت خود در آمریکا به ثبت نام نگرانی های خود را با مقامات محلی در واشنگتن در مورد آشکار حمله.

"ما خواسته اند به سفارت استرالیا در واشنگتن دی سی به بررسی این حادثه," او گفت:.

"من می خواهم برای دریافت مشاوره بیشتر در مورد چگونه ما را در مورد ثبت نام استرالیا قوی نگرانی با مسئول مقامات محلی در واشنگتن است.

"بنابراین ما در سفارت در ایالات متحده به رویکرد مقامات مربوطه و کانال 7 نیز ما با ارائه دیدگاه های خود در چگونه آنها مایل به مقابله با آن."

این حادثه در یک رشته از پلیس حمله اعضای مطبوعات پوشش تظاهرات فوران در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم از رنگ و قتل جورج فلوید.

اضافی گزارش رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de