'ما باید گوش دادن به استدلال,' برای از بین بردن مجسمه جورج واشنگتن می گوید سناتور Duckworth

سناتور Tammy Duckworth (D. بیمار است.) گفت که "ما باید گوش دادن به استدلال برای از بین بردن مجسمه جورج واشنگتن

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

سناتور Tammy Duckworth (D. بیمار است.) گفت که "ما باید گوش دادن به استدلال برای از بین بردن مجسمه جورج واشنگتن" در ظاهر در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه ،

مجسمه برده-داشتن شخصیت های تاریخی مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون را تبدیل به آخرین هدف از سراسر کشور نژادی حساب موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس این تابستان.

وقتی پرسید که توسط سی ان ان دانا باش اگر حمایت مصرف کردن آثار تاریخی از رهبران بودند که صاحبان برده به عنوان او به حمایت از تغییر پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه رهبران Duckworth در عوض در ابتدا هدف در گرفت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کوه راشمور سخنرانی در روز جمعه.

این سناتور که واشنگتن پست گزارش یکشنبه یک مدعی جدی در جو بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, به نام تهمت اولویت "همه اشتباه است."

"او باید به صحبت کردن در مورد آنچه که ما در حال رفتن به انجام برای غلبه بر این بیماری همه گیر" او گفت:. "آنچه که ما می رویم به انجام به فشار روسیه به عقب ؟ او تا به حال هیچ وقت برای آن است. او صرف تمام وقت خود را با صحبت کردن در مورد مرده خائن."

پس بیشتر فشار دادن توسط سی ان ان باش Duckworth گفت که او فکر می کند ما باید یک گفتگوی ملی بیش از این بناهای تاریخی در برخی از نقطه و "گوش دادن به همه است."

"من فکر می کنم ما باید گوش دادن به استدلال وجود دارد اما به یاد داشته باشید که رئیس جمهور در کوه راشمور ایستاده بود بر روی زمین است که به سرقت رفته بود از مادری آمریکایی که تا به حال واقع شده است با توجه به این که زمین در طول یک پیمان," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از چنین آثار و بنابراین دوباره در سخنرانی خود روز شنبهگفت: "با پاره کردن واشنگتن و جفرسون این رادیکال خواهد پاره کردن بسیار میراث که مردان به زندگی خود را برای برنده شدن در این جنگ آنها را پاک کردن حافظه است که الهام بخش آن دسته از سربازان خود را برای رفتن به, مرگ و میر," او گفت:.

"آنها خواهد پاره کردن اصول که رو لغو برده داری و در نهایت در سراسر جهان پایان بد نهاد که تا به حال دامنگیر بشریت برای هزاران هزار سال است."

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • هر کس می خواهد یک راه حل آسان
  • شهردار ریچموند با استفاده از اورژانس قدرت به پایین استون وال جکسون مجسمه پس از شورای شهر تاخیر
  • اوباما پیشنهاد لغو روز کلمبوس اضافه کرد Juneteenth تعطیلات فدرال


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن