وندی ویلیامز انفجار Mary-Kate, Olivier طلاق: او مانند 'دختر'

گفتن جهان چگونه او واقعا احساس می کند. وندی ویلیامز نیست عقب نگه دارید در حالی که بحث در مورد مری کیت اولسن's

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399

گفتن جهان چگونه او واقعا احساس می کند. وندی ویلیامز نیست عقب نگه دارید در حالی که بحث در مورد مری کیت اولسن's کثیف قرنطینه طلاق از Olivier سارکوزی.

در طول چهار شنبه, مارس 15 قسمت از وندی در خانهجنجالی میزبان بحث نشان می دهد قرار دادن جدا و شوهر, در انفجار به صورت گسترده خود را تفاوت سن. اولسن, 33, گره خورده گره با بانکدار 50 در نوامبر 2015 و طراح مد در زمینه اورژانس را برای طلاق نزدیک به پنج سال بعد.

"خبر خوب برای مری-کیت اولسن — او را طلاق گرفتن. به طور معمول ما نمی تشویق برای چیزی شبیه به آن" ویلیامز آغاز شد. "او تا به حال شده است قدمت این پیرمرد. او 50 ... آنها ازدواج کرده بودند برای مدت پنج سال. ... او خیلی بلند و خیلی کوتاه. او همیشه شبیه او بود دوستیابی دختر خود را."

Wendy Williams Blasts Mary-Kate Olivier Divorce Shes Like His Daughter
مری-کیت اولسن, Olivier سارکوزی و وندی ویلیامز. شاتر (2)

ما هفتگی تایید شده در چهار شنبه, مه 13, که فول آلوم امضا طومار برای طلاق در آوریل 17. اما شهر نیویورک در دادگاه شده اند پذیرش کاغذ طلاق در میان coronavirus بیماری همه گیر. اولسن بعد از ثبت اضطراری درخواست برای پایان دادن به ازدواج او اما رد شد در مدت کوتاهی پس از آن.

"ما تنها با پذیرش ضروری [و] اضطراری برای تشکیل پرونده" لوسین Chalfenسخنگوی دادگاه های ایالتی نیویورک گفت: ما به طور انحصاری یک روز پس از خبر اولسن تقسیم عناوین ساخته شده.

Wendy Williams Blasts Mary-Kate Olivier Divorce Shes Like His Daughter
وندی ویلیامز. wendyshow.com

با وجود اینکه ظاهرا پیچیده دادرسی سابق ستاره کودک احساس اعتماد به نفس است که او را در راه رفتن به دور از طلاق با درآمد سالم و دست نخورده. خودی نشان داد و به ما در روز چهارشنبه که اولسن است "ironclad prenup" و این که "او منافع کسب و کار و ثروت محافظت شده" در مورد جدایی او.

این زن و شوهر جدا شده بود و زندگی با هم در نیویورک در طول ازدواج خود را, اما با توجه به TMZ سارکوزی به ردیف مؤسسین سخت مهلت به حرکت در خارج از ساختمان در مارس 18. اولسن ادعا کرد که خود را به اشتراک گذاشته و اجاره فسخ بدون دانش خود را — اما ویلیامز نیست کاملا متقاعد شده.

"اولیویه می خواهد مسائل خود را در خارج از آپارتمان توسط دوشنبه," او توضیح داد که به ثروتمند و مشهور وضعیت دشوار ساخت طعنه آمیز گریه برای تلفن های موبایل. "او ادعا می کند که او فقط گفت در مورد این که او فقط اجازه اجاره را اجرا کنید. خب من حدس می زنم Mary-Kate بی خانمان خواهد شد?"

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب