که در آن 'پمپ قوانین' بازیگران ایستاده با Stassi پس از جنجال?

به عنوان برخی از Stassi شرودر's سابق Vanderpump قوانین costars تجمع در اطراف او و پس از او از کار اخراج شد سری

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

به عنوان برخی از Stassi شرودر's سابق Vanderpump قوانین costars تجمع در اطراف او و پس از او از کار اخراج شد سری براوو دیگر اعضای بازیگران به ظاهر فاصله خود را از سابق SURver در میان جنجال.

اخبار شکست در ژوئن 9 که براوو قطع روابط با Stassi, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni برای گذشته خود را با نژاد غیر حساس اظهارات. در حالی که حداکثر و برت آمد زیر آتش برای استفاده از نژادی تهمت در گذشته توییت Stassi و کریستن مواجه خونین سابق خود costar ایمان Stowers نشان داد که آنها دروغ در گزارش خود به پلیس برای جرایم او مرتکب نشده.

"وجود دارد این مقاله در ایمیل های روزانه که در آن وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار ، آن را عجیب و غریب عکس, به طوری که او نگاه بسیار روشن پوست بود و این متفاوت, عجیب و غریب, خالکوبی. آنها به نمایش گذاشت و من حدس می زنم این زن به سرقت از مردم است. و آنها به نام پلیس و گفت: من" ایمان به یاد می آورد از طریق Instagram زنده در تاریخ 5 ژوئن. "این فقط خنده دار چرا که آنها فکر می کردند این بود که من به خاطر آن بود که یک زن با یک بافت. به طوری که آنها فقط فرض بر آن خواهد بود و آنها به نام پلیس در من است."

به نظر از Stassi سابق پادکست "مستقیم تا با Stassi," مطرح در میان رسوایی او عذرخواهی کرد از طریق Instagram به ایمان و به پیروان خود برای او گذشته اظهارات. روز بعد ما هفتگی اخبار شکست که تلویزیون واقعیت شخصیت و نامزد کمال کلارک در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

در حالی که خودی گفت: ما که Stassi است ویران براوو تصمیم به آتش او وضعیت او به ارمغان آورده است و نزدیک به کریستن. دو نفر در فوران زمانی که فصل 8 reunion ضبط شده در ماه آوریل است.

"Stassi و کریستن صحبت شده است و بیشتر و بیشتر" یک منبع گفت:" ما. "در حالی که آنها نمی خواهد نظر خود را 'بهترین دوستان است' در این لحظه شخصی خود درام با یکدیگر او را به عقب برده و آنها قادر به اتصال مجدد کمی و وجود دارد برای یکی دیگر."

این دو همچنین در استخدام همان روزنامه نگار پس از Stassi بود اجازه رفتن از قبلی آژانس.

"Stassi و کریستن اذعان کرد آنچه را که آنها اشتباه بود باید عذرخواهی و مجازات شده است," هرزه استیو Honig گفت: آمریکا در بیانیه ای در 12 ژوئن. "بدون کنار اعمال خود و یا تاثیر این اقدامات آنها می خواهند به حرکت به جلو به عنوان بخشی از راه حل در راه است که مولد معنی دار و صادقانه. هر دو آنها را تشخیص عمل کار برآید به سخندانی و این همان چیزی است که راهنمای آنها را به عنوان آنها به جلو حرکت می کند."

Stassi و کریستن خال خال شد با هم برای اولین بار در سطح پایه's نویسنده 32nd تولد, ژوئن 24. سابق براوو ستاره های جمع آوری شده در تام شوارتز و کتی Maloney's صفحه اصلی با Jax تیلور به جشن می گیرند.

حرکت را از طریق یک شکست که در آن Stassi در کنار بازیگران Vanderpump حکومتs در حال حاضر:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب