کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که 99 درصد از COVID-19 موارد هستند "بی ضرر" با نمودار نشان دادن 5 درصد کشنده هستند

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به او آمد نشست خبری در روز دوشنبه آماده به دفاع از رئیس جمهور تهمت و ا

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به او آمد نشست خبری در روز دوشنبه آماده به دفاع از رئیس جمهور تهمت و ادعای بیش از آخر هفته که "99 درصد" از ایالات متحده coronavirus موارد هستند "کاملا بی ضرر" با دو نمودار نشان دادن این کشور COVID-19 مرگ و میر.

اما McEnany را اسلاید نشان داد یک مورد مرگ و میر — درصد موارد تایید شده که منجر به مرگ — از 4.6 درصد نه 1 درصد ضمنی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول یک ماه ژوئیه 4 "سلام به امریکا" گفتار در جنوب چمن کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که دولت انجام داده است بیش از 40 میلیون coronavirus آزمون.

"اما با انجام این کار, ما نمایش موارد 99 درصد که کاملا بی ضرر" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

در مورد سخن گفتن در طول روز دوشنبه جلسه McEnany گفت: رئیس جمهور صرفا اشاره به "واقعی در بیانیه ای که ریشه در علم" قبل از تماس به صورت نمودار نمایش داده می شود.

برای اولین بار نشان داد که ایالات متحده در مورد مرگ و میر و یا CFR فرو بردن به 4.6 درصد پس از شکوه 6 درصد در ماه مه; دوم نسبت آن را به کسانی که از کشورهای اروپایی مانند فرانسه و ایتالیا و انگلستان — که در آن نرخ بیش از 10 درصد است. هر دو نمودار ذکر اروپا CDC به عنوان منبع خود را و هر دو نشان داد که ایالات متحده مرگ و میر از coronavirus بیش از چهار برابر نرخ مغلوب ساختن پیشی جستن تبصره پیشنهاد شده است.

"چه چیزی صحبت می کند که به این کار بزرگ از این دولت" McEnany گفت. "و این چیزی است که رئیس جمهور بود اشاره کرد."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در یک نشست خبری در کاخ سفید در روز دوشنبه. (AP Photo/اوان Vucci)

حتی اگر تعداد قابل توجهی از coronavirus عفونت نمی تواند باعث بیماری — تعداد دقیق نامشخص است — COVID-19 نیست "بی ضرر" برای بسیاری از افرادی که قرارداد آن را حتی اگر آنها زنده ماندن است. مرحله حاد می تواند ناتوان کننده و تعداد فزاینده ای از گزارش ها نشان می دهد پتانسیل برای دراز مدت آسیب به ریه ها و سایر اندام ها و سیستم گردش خون.

McEnany نبود تنها عضو از کاخ سفید که به نظر می رسد به مبارزه برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای نادرست. دکتر استفان هان FDA کمیسر و کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو بارها و بارها dodged سوال در مورد سخن گفتن در تلویزیون مصاحبه در روز یکشنبه.

پس از McEnany صفحه نمایش NBC پیتر الکساندر خواسته وزیر مطبوعات برای روشن شدن این که آیا تهمت بود با استفاده از "بی ضرر" به عنوان مترادف برای nonfatal.

"رئیس جمهور شد با اشاره به این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها که قرارداد coronavirus خواهد آمد در طرف دیگر این" McEnany پاسخ داد. "البته او بسیار جدی است. البته هیچ کس می خواهد برای دیدن هر کسی در این کشور قرارداد COVID همین دلیل است که دولت مبارزه سخت را به مطمئن شوید که این مورد با ما تاریخی پاسخ تلاش است."

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 2.9 میلیون تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و بیش از 130,000 مرگ و میر.

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • FDA کمیسر کاهش به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین coronavirus می بالد

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می گوید coronavirus است و به نوعی فقط ناپدید می شوند'

  • بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است 'تسلیم' در مبارزه با کروناویروس

  • به عنوان coronavirus موج رادیو فردا شیفت پیام خود را در ماسک

  • از توماس جفرسون, خود, خانواده, یک تماس را به پایین یادبودtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب