کاخ سفید هل مدارس برای باز کردن درهای خود را در برنامه

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر با برخی از مقامات از جمله رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و مربوطه هم

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر با برخی از مقامات از جمله رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور و مربوطه همسران — به مطبوعات مدارس برای بازگشایی در خود برنامه به طور منظم برای فرد آموزش. تماس آمد و حتی به عنوان coronavirus موج در سراسر نقاط کشور.

و حتی بیشتر افزایش موارد پیش بینی شده است توسط برخی از کارشناسان بهداشت و درمان برای پاییز هنگامی که آن را می تواند همزمان با آنفولانزای فصلی.

"برای باز کردن امریکا دوباره ما نیاز به باز کردن مدارس ما دوباره گفت:" معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت از دولت طبقه کاخ سفید که در آن او و دیگران تشکیل برای یک رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان "ملی در گفت و گو با خیال راحت بازگشایی مدارس آمریکا."

وی این اظهارات را پس از یک بیانیه کوتاه از بانوی اول Melania Trump, که به ندرت صحبت می کند و به نظر می رسید که حضور نشان می دهد که چگونه مهم این موضوع این است که به یک رئیس جمهور مشتاق دیده می شود به عنوان پیشرو در این کشور پس از یک طرز وحشیانه ای دشوار ژوئن. او دارای ارزش کمی زمان برای انجام این کار قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

"وقتی که بچه ها از مدرسه آنها از دست رفته بیش از زمان در کلاس درس" بانوی اول است. "آنها از دست رفته, خنده دوستان خود را یادگیری از معلمان خود و لذت از زنگ تفریح و بازی است." او گفت: این وضعیت می تواند حتی بدتر برای کودکان معلول و کودکان که در خانه شرایط ناامن هستند. پس از او به پایان رسید او اظهارات پنس خواست شرکت کنندگان به تحسین معمولا کم حرف ریاست جمهوری همسر.

پنس بعد از آن تصریح کرد: دولت استدلال به Bret Baier از فاکس نیوز, مورد علاقه, اخبار خروجی از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را از حامیان سرسخت ترین. اما در بازجویی از Baier, پنس اعتراف کرد که دولت فدرال در حال محدود ظرفیت به "فشار" آموزش و پرورش دولت بخش به قیمومیت که مدارس باز کردن درهای خود را.

پنس اشاره کرد که "قریب به اتفاق نظر مردم آمریکا." نظر است که در واقع کاملا تقسیم بر اینکه مدارس باید بازگشایی بدنی آموزش و در ادامه با آموزش از راه دور.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و در یک میزگرد بحث و گفتگو در بازگشایی مدارس آمریکا روز سه شنبه در کاخ سفید است. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت ساخته شده خود را در موقعیت روشن در روز دوشنبه مورد علاقه خود را از طریق ارتباطات رسانه است. "مدارس باید باز در پاییز!!," او در توییتر نوشت. درست در این زمان است که پیام فرستاده شد فلوریدا اعلام کرد که تمام مدارس باز به مدت پنج روز آموزشی در هر هفته است. که از کشور سوم پرجمعیت ترین دولت اعلام شد, به ملی تحمیل.

در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه صبح ارشد مقامات دولت می گویند که آیا فلوریدا تا به حال مشورت کاخ سفید در تهیه آن بازگشایی طرح که مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی برای عدم وضوح و ویژگی های. ناقص هر چند فلوریدا طرح ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به وضوح می خواهد کشورهای دیگر شروع به گرفتن مراحل مشابه. در طول تماس را فشار دهید یک مقام ارشد دولت رسمی ضمنی که دریغ در بازگشایی مدارس می تواند از دست دادن در آینده دور از بودجه فدرال.

صحبت های بعد به اخبار یاهو که همان رسمی کاهش یافته است به استادانه درست شده. "در بسیاری از theoreticals شما می تواند پرتاب کردن وجود دارد" در مورد اینکه چگونه دولت فدرال می تواند پاداش متحده برای بازگشایی مدارس و یا برعکس آنها انجام نمی دهد. "شروع قضیه باید باز" او گفت:.

پنس ساخته شده همان نقطه در تماس با فرمانداران ستایش رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان — یک دموکرات شد که مکرر تهمت هدف در طول بهار و برای او مدرسه بازگشایی طرح است. تیفانی قهوه ای سخنگوی Whitmer نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به"مرحله ملی با ماسک-تا کمپین" است که می تواند بازگشایی آسان تر است. چنین انتخاباتی بعید است که با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: تنها روز قبل از آن خواهد بود وجود دارد هیچ ملی راهنمایی در چهره پوشانده اند.

یک نفر که گوش به تماس گفت: این بحث به طور کلی مولد تا زمانی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شروع به حمله به ولسوالی او معتقد بودند و هنوز هم قصد برگزاری کلاس های آنلاین بعدی قرار می گیرند. کسی که شرح داده شده تماس به اخبار یاهو — و است که فقط به صحبت در مورد تماس مطالب در خواست نامش فاش نشود — اعتقاد بر این است که DeVos درست هدف معلمان اتحادیه های کارگری.

کسانی که در اتحادیه های کارگری نگه قدرت بسیار زیادی به ویژه در کشورهای تحت کنترل دموکرات ها. در برخی از این کشور بزرگترین متحده از جمله تگزاس و کالیفرنیا اتحادیه های کارگری در برابر بازگشت به در کلاس درس.

"[DeVos] تحویل یک پیام روشن است که تمام آمریکا را به دانش آموزان مستحق تمام وقت آموزش و پرورش" آموزش و پرورش, سخنگوی وزارت آنجلا Morabito گفت: اخبار یاهو. "هر کسی که احساس می کند 'حمله به این پیام باید در آینه نگاه کنید و از آنها بخواهید اگر آنها واقعا قرار دادن نیازهای دانش آموزان برای اولین بار."

Randi واینگارتن رئیس قدرتمند فدراسیون معلمان آمریکا, اتحادیه اروپا, به رویداد — و کل بازگشایی فشار — کمتر-از-بررسی مطلوب. "آنها کمک نمی کند. آنها هیچ چیز را نمی," او گفت: از دولت تعجب که چرا هیچ دقیق بازگشایی برنامه یا مقررات ساخته شده بود. "رقت انگیز است."

واینگارتن که قبلا به رهبری ایالات فدراسیون معلمان که نشان دهنده شهر نیویورک مربیان اشاره کرد که کاخ سفید رویداد را شامل نمی شود هر گونه عمومی معلمان مدرسه. او محفوظ خاص تمسخر برای DeVos یک دیرین قهرمان خصوصی مذهبی و مدارس. "هر لحظه او باز می شود دهان او را نشان می دهد که کمی او می داند که در مورد مدارس دولتی" Weingarten گفت: از DeVos.

اما ناسازگاری بر سر این موضوع می تواند در نتیجه یک واکنش در برابر اتحادیه های کارگری به عنوان خشم بیش از تعطيلي مدرسه به نظر می رسد ساختمان.

فشار به سر کلاس تقویت شده توسط یک باور در حال رشد در میان کارشناسان پزشکی مدارس است که بعید است به یک منبع قابل توجهی از ویروسی انتقال است. در میان شرکت کنندگان در روز سه شنبه رویداد در کاخ سفید بود دکتر سالی Goza رئیس انجمن آمریکایی اطفال است. این گروه با نفوذ به تازگی صادر شده و یک مقدار ذکر شده راهنمایی که توصیه که "همه سیاست ملاحظات برای سال تحصیلی آینده باید با هدف داشتن دانش آموزان حضور فیزیکی در مدرسه است."

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos حضور در یک رویداد در بازگشایی مدارس در کاخ سفید در روز سه شنبه. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آن را به حال هرگز شده است CDC توصیه برای مدارس به بهار گذشته و یا برای کسانی که در منطقه باقی می ماند بسته به پاییز.

"CDC را تشویق می کند تمام مدارس, تمام مدارس به انجام آنچه آنها نیاز به بازگشایی او گفت:" در کاخ سفید در روز سه شنبه. در همان زمان او توصیه مدارس به "پیش بینی که COVID-19 موارد را در واقع رخ می دهد."

اسرائیل که بازگشایی مدارس در ماه مه تا به حال به شاتر برخی از آنها در ماه ژوئن پس از شیوع کروناویروس عفونت. که تجربه کشور با بازگشایی در نظر گرفته شده است توسط برخی به عنوان یک داستان عبرت انگیز. تا حدودی بیش از نیمی از آمریکایی ها نگران هستند در مورد بازگشایی مدارس در پاییز.

در همان زمان وجود دارد به رسمیت شناختن گسترده ای در سراسر طیف سیاسی که مدارس از لحاظ اقتصادی و اجتماعی رکن اصلی. تا زمانی که مدارس بسته باقی می ماند بسیاری از والدین خواهد بود زین مهد کودک مسئولیت. کودکان در جوامع کم درآمد و بدون آماده دسترسی به اینترنت ادامه خواهد داد به سقوط بیشتر خود را در پشت ثروتمند همسالان.

مزایای بازگشایی مدارس بیشتر از خطرات دولت منعقد کرده است. باید آن را در حال حاضر انتقال به والدین دانش آموزان و مربیان که بازگشایی امن است اما همچنین بدون خطرات. "من مطمئن هستم که کسی این رو به طور کامل کشف نشده است," تنسی سلامت مدیر دکتر لیزا Piercey گفت: در کاخ سفید به رویداد. "و هیچ مدرسه منطقه است و این به طور کامل کشف نشده است. و تضمین می کنم وجود خواهد داشت چیزی که اتفاق می افتد که غیر منتظره."

واینگارتن گفت فلوریدا برنامه ریزی برای بازگشت به یک برنامه پنج روزه بود و غیر واقعی است. "این ممکن است به فراموش پنج روز در هفته" اتحادیه رهبر گفت. او اتحادیه تخمین می زند که این امر هزینه اضافی $2,300 هر کودک به درستی تجهیز مدارس عمومی با خیال راحت به بازگشایی شده است.

"من نمی خواهم معلمان یا دانش آموزان گرفتن بیمار" Weingarten گفت: پیش بینی است که در سال جدید باز می شود با یک "هیبرید" آموزش مدل.

کنگره به زودی انتظار می رود را به دور جدیدی از کروناویروس امداد کمک های مالی است که به احتمال زیاد به بودجه است که می توانید استفاده کنید برای کمک. صحبت کردن با یاهو اخبار ارشد دولت رسمی اشاره کرد که 150 میلیارد دلار در آنچه که او به نام "بسیار انعطاف پذیر" بودجه در حال حاضر در دسترس ساخته شده به استانها همراه با 13 میلیارد دلار به طور خاص برای مدارس. رسمی ابراز اطمینان کرد که مدارس به شکل چگونه به برگزاری کلاس های خود را با خیال راحت اضافه کرد که "مربیان در هسته خود مشکل حل کننده."

چند متحده تحت پیگرد DeVos شارژ خود را با به دنبال قیف پول در نظر گرفته شده برای مدارس دولتی به خصوصی آنهایی که به جای.

دولت به نظر می رسد به بانکی در ترکیبی از مشوق های مالی و فشار سیاسی برای نفوذ در ایالت ها و شهرداری ها در تصمیم گیری خود را. آن تفکر خلاصه شد در روز سه شنبه بعد از ظهر توسط وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر با سه عبارت ساده: "ما باید بازگشایی شده است."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب