Whitmer: من تا به حال 'مکالمه' با بایدن در مورد کمپین معاون ریاست جمهوری

دیترویت – رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer تا به حال "گفتگو با برخی از مردمی" متصل به معاون سابق رئیس جمهور جو بای

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399

دیترویت – رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer تا به حال "گفتگو با برخی از مردمی" متصل به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین در مورد اینکه او همسر در حال اجرا اما متوقف کوتاه گفت: او است که به طور جدی بررسی برای این کار او به یک تلویزیون مخاطبان سه شنبه.

در پاسخ به یک سوال قرار داده و به او در ان بی سی "امروز" نشان می دهد در مورد اینکه آیا بررسی صلاحیت به بایدن معاون ریاست جمهوری نامزد را آغاز کرده است Whitmer ذکر شده در این گفتگو به طور خلاصه قبل از اینکه به سرعت اضافه میکند: "همه از من انرژی است که به این بحران" با اشاره به کروناویروس همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در میشیگان پس از مارس.

بایدن که برنده میشیگان مارس 10 اولیه و presumptive دموکراتیک نامزد به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: نزدیک به دو ماه پیش که Whitmer — فرماندار دولت تهمت برنده دو دهم از 1 درصد آرا چهار سال پیش — در فهرست خود را از بالقوه در حال اجرا ميباشد.

اما Whitmer نظرات به "امروز" اخبار میزبان کریگ ملوین اولین کسانی بودند که در آن او پیشنهاد کرده بررسی را آغاز کرده است و این کمپین را به صحبت با او در مورد آن. هنگامی که او پرسید که آیا او می تواند با ارائه جزئیات بیشتر در مورد بحث Whitmer توصیف آن به عنوان "باز گفتگو و ... چیزی نیست که من می توانم تماس حرفه ای و رسمی بررسی صلاحیت."

بیشتر: Whitmer می گوید: اقامت در خانه جهت جلوگیری از 3500 بیشتر مرگ و میر مردم را به ماندن در داخل

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. Whitmer اجازه می دهد تا بخشی از بازگشایی در شمال میشیگان شروع جمعه

او گفت که او "یک کمی از زمان به ماندن متصل به کمپین" اما او به طور کلی تمرکز در میشیگان خواستار کار خود را به عنوان فرماندار "افتخار یک عمر است."

Whitmer به وضوح خود را مطرح مشخصات ملی در ماه های اخیر ، هفته گذشته او تا به حال حضور در CNN و ABC "نمایش" پیوست و یک بحث آنلاین با بایدن و دو تن دیگر از فرمانداران در مورد پاسخ به کوروناویروس. روز دوشنبه او به نظر می رسد در ان بی سی "در اواخر شب با Seth Meyers" گفت: تظاهرات در برابر او stay-at-home سفارشات جایی که برخی از آنها نمایش داده می شود مؤتلفه پرچم و سلاح گرم نیست نمایندگی واقعی در میشیگان.

جمهوری خواهان به ویژه کسانی که در میشیگان به انتقاد Whitmer برای حضور در تلویزیون گفته او تستها برای معاون نامزدی ریاست جمهوری.

بایدن روشن ساخته شده است در ماه مارس او را به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا. در میان کسانی که انتظار می رود تا برای بررسی در ایالات متحده سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا, Elizabeth Warren, ماساچوست, تمی بالدوین از ویسکانسین و ctq از مینه سوتا; سابق گرجستان دولت و مجلس رهبر اقلیت استیسی آبرامز و دیگران.

تماس با تاد Spangler در tspangler@freepress.com. او را دنبال کنید در توییتر @tsspangler. جزئیات بیشتر در میشیگان سیاست و ثبت نام برای انتخابات عضویت در خبرنامه.

این مقاله در ابتدا در ظاهر در مطبوعات آزاد دیترویت: Gretchen Whitmer صحبت به جو بایدن کمپین در مورد معاون رئیس جمهور کارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net