چه کسی می گوید COVID-19 تاثیر احساس خواهد شد برای دهه

چه کسی می گوید COVID-19 تاثیر احساس خواهد شد در دهه های آیندهپاریس: جهان سلامت بدن در روز شنبه هشدار داد طولا

توسط KETABKHOOOON در 12 مرداد 1399
چه کسی می گوید COVID-19 تاثیر احساس خواهد شد در دهه های آینده

پاریس: جهان سلامت بدن در روز شنبه هشدار داد طولانی کشیده شده از ویروس آنفلوآنزای مرغی به هند و فیلیپین گزارش شده که یک رکورد در افزایش موارد جدید.

شش ماه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی رمان coronavirus کشته شدن بیش از 680,000 مردم و آلوده به بیش از 17.5 میلیون, با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

مکزیک نیز پیشی گرفت بریتانیا شد سوم سخت ترین ضربه از کشور برای ویروس مرگ و میر پس از برزیل و آمریکا با بیش از 46,600 موارد منجر به مرگ.

اضطراری که کمیته بررسی همه گیر "برجسته پیش بینی طولانی مدت از این COVID-19 گیر با توجه به اهمیت پایدار جامعه, ملی, منطقه ای و جهانی پاسخ تلاش".

"که در ادامه به ارزیابی خطر جهانی سطح COVID-19 به توان بسیار بالا" آن گفت: در آخرین بیانیه.

به عنوان کشورهای در سراسر اروپای غربی اعلام کرد جدید مستندات و گزارش های تاریخی اقتصادی اسلامپ WHO نیز گفت: اثرات این بیماری همه گیر "خواهد بود احساس برای دهه های آینده".

چشم انداز بود تلخ در آسیا نیز هست.

هند و فیلیپین گزارش ثبت افزایش جدید روزانه عفونت در 57,000 و 5000 رغم تشدید محدودیت.

"ما در حال راه انداختن یک نبرد از دست دادن در برابر COVID-19 و ما باید برای دستیابی به یک تثبیت قطعی برنامه عمل" گفت: یک نامه امضا شده توسط 80 فیلیپینی انجمنهای پزشکی.

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری پس از یک رکورد در پرش موارد در جزیره -- بسیاری مرتبط به ما نیروهای نظامی در آنجا مستقر هستند.

هنگ کنگ در ضمن افتتاح موقت بیمارستان به خانه COVID-19 بيمار پس از موارد افزایش به اوج جدید.

- واکسن نژاد -

این بیماری همه گیر است که موجب یک مسابقه برای یک واکسن با چندین شرکت های چینی در خط مقدم در حالی که روسیه تعیین کرده است یک هدف تاریخ سپتامبر به رول از خود پزشکی.

با این حال ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت بعید بود کشور خود را استفاده از هر واکسن توسعه در هر کشور که در آن سیستم های نظارتی به مراتب بیشتر مات از آنها در غرب است.

"من امیدوارم که چینی ها و روس ها در واقع آزمایش واکسن قبل از آنها تجویز واکسن برای هر کسی," او گفت:.

به عنوان بخشی از خود را "عملیات با سرعت پیچ و تاب" دولت آمریکا خواهد پرداخت غول داروسازی سانوفی و GSK تا $2.1 میلیارد دلار برای توسعه یک COVID-19 واکسن این شرکت گفت.

- برلین "روز آزادی" -

فرانسه و اسپانیا و پرتغال و ایتالیا همه گزارش گنده انقباضات در اقتصاد خود را از آوریل تا ژوئن چهارم در حالی که اروپا به عنوان یک کل شاهد تولید ناخالص داخلی سقوط 12.1%.

در نشانه ای از تجارت آف مجبور بودن در دولت های اروپایی و بریتانیا اعمال محدودیت های جدید جمعه در میلیون ها نفر از خانواده ها در شمال انگلستان است.

نروژ که در آن عفونت تعداد در حال افزایش است, در روزهای اخیر را به ثبت رساند اولین ویروس مرگ در دو هفته.

حداقل 36 خدمه محدود در یک نروژی کشتی کروز را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید شرکت Hurtigruten گفت: در روز شنبه.

با وجود تجدید حیات در موارد وجود داشته است تظاهرات در اروپا علیه محدودیت. روز شنبه هزاران نفر اعتراض در برلین خواستار "روز آزادی" از محدودیت.

"ما در حال موج دوم زد:" برخی به تاکید رهبری برای دروازه براندنبورگ در حالی که دیگران به نام "مقاومت", دوبله این بیماری همه گیر "بزرگترین تئوری توطئه".

- رهبر فرقه دستگیر -

تازه کردن تقلا COVID-19 برزیل جمهور Jair Bolsonaro گفت: تقریبا همه احتمالا تا پایان ابتلا به کروناویروس جدید.

نظرات خود را به عنوان آمد برزیل تلفات بسته در 100,000.

در کره جنوبی, افراد مسن رهبر یک فرقه مرموز در مرکز این کشور در اوایل شیوع کروناویروس به اتهام مانع دولت در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

افراد مرتبط با Lee Man-hee را Shincheonji کلیسای عیسی مسیح اختصاص بیش از نیمی از جنوبی coronavirus موارد در فوریه و مارس زمانی که کشور پایدار یکی از بدترین اوایل شیوع در جهان است.

از جنوب به پس از بازگشت شده تا حد زیادی به حالت عادی ظاهر می شود به ارمغان آورده اند شیوع بیماری تحت کنترل گسترده "اثری آزمون و درمان" برنامه.

- سفر مشکل -

این بیماری همه گیر در ادامه به علت ضرب وشتم در سفر و گردشگری با بیشتر شرکت های هواپیمایی اعلام جرم کاهش شغل.

امریکا بزرگترین شرکت هواپیمایی برزیل-شیلی گروه LATAM گفت: این امر غیر روحانی کردن حداقل 2,700 خدمه.

تانزانیا ممنوع کنیا ملی هواپیمایی از ورود به کشور موثر شنبه به عنوان بخشی از یک تعمیق ردیف باعث تانزانیا بحث برانگیز دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

بریتیش ایرویز خلبانان در ضمن اکثریت رای به پذیرش یک معامله برش دستمزد 20 درصد با 270 شغل از دست داده است.

به امید بیشتر گردشگران به بازگشت به یونان بازگشایی شش اصلی آن پورت به کشتی های کروز برای اولین بار در coronavirus-کوتاه فصل گردشگری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب