چرا Bindi Irwin و چندلر پاول صرف ماه عسل خود را

حیوانات سیاره ویژه ای که ارائه خواهد شد بینندگان نگاه صمیمی به زندگی خانواده در حالی که مرور موقت COVID تحت تا

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

حیوانات سیاره ویژه ای که ارائه خواهد شد بینندگان نگاه صمیمی به زندگی خانواده در حالی که مرور موقت COVID تحت تاثیر تعطیلی خود, استرالیا, باغ وحش, Bindi, 21 گفت: ما: "این شده است قریب به اتفاق برای همه ما است. ما در حال تجربه چنین لحظه عمیق در تاریخ است. گاهی اوقات آن را به چالش کشیدن برای مثبت باقی می ماند در طول این دوران سخت اما من نگه داشتن یاد خودم سعی کنید برای پیدا کردن امید در افق."

او ادامه داد: "ما اختصاص داده شده زندگی ما به حفاظت از محیط زیست. همه چیز که ما در استرالیا, باغ وحش است برای الهام بخشیدن به دیگران, احترام به سیاره ما و ایجاد تغییر مثبت برای نسل های آینده. من فوق العاده خدا را شکر که ما باز یک بار دیگر به طوری که ما می توانیم به عقب بر گردیم به ما ماموریت حفاظت از حیات وحش و مکان های وحشی."

Terri, 55, تکرار دخترش احساسات های که قرنطینه داده است او یک فرصت برای انعکاس. ستاره که به نظر می رسید به اشتراک گذاری راحت تر و آسیب پذیر جانبی در سراسر ویژه توافق COVID است به طور قابل توجهی تغییر این دوره از زندگی او است. "زندگی ما در حال رفتن به تغییر دهید, شاید برای همیشه لطفا برای. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به حفاظت از حیات وحش و مکان های وحشی. این فوق العاده مهم است اگر ما می خواهیم در نهایت محافظت از بشریت است."

در حال حاضر با استرالیا, باغ وحش چراغ سبز به بازگشایی تحت سخت فاصله guidances خانواده مصمم به انجام میراث اواخر استیو ایروین. زیر اروین صحبت بیشتر با ما در مورد Crikey! این ایروین است: زندگی در مستند, Bindi و چندلر تصمیم به ازدواج در میان همه گیر بحران و خانواده خود را نشکن اوراق قرضه.

Bindi Irwin Talks Quarantine Wedding Animal Planet Special
چندلر پاول, Bindi Irwin, تری اروین و رابرت ایروین حسن نیت ارائه میدهد از راسل شکسپیر

Bindi, رابرت و چندلر پا تا به شما کمک کند مراقبت از باغ وحش. آنچه باعث می شود شما افتخار از آنها در حال حاضر ؟

تری اروین: من فکر می کنم من افتخار می کنم از راه, رابرت, Bindi و چندلر همه کار می کرد به کمک کردن در باغ وحش و همچنین به من کمک کند. گاهی اوقات پس از یک شب بی خوابی نگرانی خود را از عشق و تشویق واقعا همه چیز را بهتر و به من قدرت برای انجام.

چگونه پیوند خود را با خانواده خود را در همه گیر?

رابرت ایروین: در طول این بحران و در حالی که ما متاسفانه تا به حال به طور موقت به بستن درها به خانه ما, استرالیا, باغ وحش, همه ما تا به حال برای پیدا کردن ما و مقابله با چالش هایی که آورده بودند در طول این زمان بی سابقه. بالاتر از هر چیزی من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من بیشتر تحت تاثیر و الهام گرفته بود و رهبری نشان داده شده توسط مادر من و خواهر. مادر ما بوده است یکی برای حمل وحش از طریق سخت ترین زمان و نگه داشتن پدر و ماموریت رفتن و همچنین بالا بردن ما بچه ها نیز هست. برای دیدن او و Bindi پس زحمت سرب کل باغ وحش تیم و نگه داشتن همه چیز در حال اجرا در حالی که نمی دانستند چه روز بعد را واقعا شگفت انگیز است. من بهترین خانواده ما همیشه یک تیم حتی در سخت ترین زمان.

چرا شما تصمیم به حرکت به جلو با عروسی خود را در طول همه گیر? آیا به نظر شما به تعویق انداختن آن ،

چندلر پاول: پس از با هم بودن برای تقریبا هفت سال ما هر دو آماده به ازدواج می شود. به تعویق انداختن عروسی بود نه چیزی از ما می خواست در واقع ما نقل مکان کرد و روز عروسی زودتر! معدن و Bindi خانواده بازی های انجام شده بخشی از ما را تشویق به ازدواج است. همه آنها پشتیبانی از ما و کمک به ما را به احساس راحتی با تصمیم ما برای ازدواج.

شما شدند با غلبه بر احساسات زمانی که چندلر شما را شگفت زده با یک پیک نیک در آنچه قرار بود ماه عسل خود را. آنچه از شما ممنون برای وقتی که می آید به چندلر?

Bindi Irwin: ماه عسل ما قطعا نبود آنچه ما تا به حال در اصل برنامه ریزی شده است. آن را فوق العاده زمان استرس زا به باغ وحش استرالیا پرت شد به مستند و ما تا به حال هیچ ایده چه زمانی درهای ما خواهد بود باز دوباره. آن را دلخراش و ترسناک برای همه ما است. ما صرف ماه عسل ما انجام بهترین های ما برای مراقبت از ما حیوانات و باغ وحش تیم امیدوار است که همه چیز را روشن تر است. زمانی که چندلر مرا شگفت زده کرد با یک پیک نیک در محل ما قرار بود به ازدواج (قبل از یک رسانه هلیکوپتر پرواز در ترساندن حیوانات ما و ما را مجبور به حرکت می کند) من غلبه با احساسات. چندلر است که همیشه ثابت من در زندگی است. بدون توجه به آنچه در جریان است در جهان او را به یاد من برای پیدا کردن آفتاب در هر روز. او باور نکردنی است و من احساس می کنم بسیار خوش شانس به او شوهر من است.

Bindi Irwin Talks Quarantine Wedding Animal Planet Special
چندلر پاول و Bindi Irwin حسن نیت ارائه میدهد از راسل شکسپیر

چگونه شما را توصیف خود را در چند ماه اول ازدواج ؟

دو: ما در چند ماه اول ازدواج شده اند یک گردباد به حداقل می گویند. من واقعا خوشحالم که ما قادر به ازدواج هنگامی که ما انجام دادیم. آن را احساس می کند خیلی بهتر است برای مقابله با جهان با هم به عنوان زن و شوهر.

شما یک فن از استیو ایروین کار زمانی که شما جوان بودند و در حال حاضر شما بخشی از خانواده و کمک به حفظ استیو رویاهای زنده است. آن را احساس مانند یک دایره کامل لحظه ؟

CP: استیو یکی از بزرگترین الهام بخش در حال رشد است. تماشای فیلم های مستند من را تشویق به عشق و قدردانی از همه حیات وحش, بزرگ, کوچک, پوسته پوسته و کرکی. وقتی که من تعداد بازدید استرالیا برای اولین بار البته وحش استرالیا شد و در بالای لیست من از مکان های به بازدید و زمانی که Bindi و من ملاقات کرد. این احساس به عنوان اگر استیو ما را گرد هم آورده و آن را یک افتخار برای انجام ماموریت خود را.

آیا شما می خواهید مردم به دانستن در مورد باغ وحش استرالیا در حال حاضر ؟

TI: در حال حاضر که در باغ وحش استرالیا به بازگشایی شد ما بیشتر الهام گرفته از همیشه برای ایجاد تغییر مثبت در جهان است. بلافاصله قبل از همه گیر استرالیا دچار بدترین bushfire رویداد بر روی زمین است. حدود 150 گونه رانده شده اند به آستانه انقراض به دلیل آتش سوزی فاجعه بار. ما نیاز به حمایت از گونه های در معرض خطر برنامه های اصلاحی و بازسازی زیستگاه. همه ما در اینجا در باغ وحش استرالیا در حال آماده برای کمک به. خوشبختانه ما حمایت از حیات وحش رزمندگان در سراسر جهان است. دانستن این است که واقعا الهام بخش است. و ما همچنان همه را دعوت به پیوستن به ما در باغ وحش استرالیا به آغوش یک کوآلا خوراک یک خارپشت بیدندان و بازدید از حیات وحش ما در بیمارستان. هنگامی که شما را در ارتباط با حیات وحش, شما قطعا تبدیل به اجبار به آنها را ذخیره کنید. استیو درست بود زمانی که او گفت که انسان ها می خواهند به صرفه جویی در چیزهایی که آنها را دوست دارم. بنابراین از محتوا به کانگوروها آمد ملاقات ما حیوانات خانوادگی و کشف آنچه شما را دوست دارم!

Crikey! این ایروین است: زندگی در مستند پخش بر روی حیوانات سیاره در شنبه 11 ژوئیه در 9 p. m. ET

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن