چرا Leonardo DiCaprio, 45, تنها, تاریخ, زنان کمتر از 25 سال سن?

لئوناردو دی کاپریو تنظیمات در زندگی عشق خود را در طول سال به تازگی مشاهده شده توسط طرفداران خودهالیوود نهایی

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399
لئوناردو دی کاپریو تنظیمات در زندگی عشق خود را در طول سال به تازگی مشاهده شده توسط طرفداران خود

هالیوود نهایی heartthrob لئوناردو دی کاپریو دوست داشت دور و گسترده با تعداد گسترده ای از مردم پرتاب قلب خود را در او.

اما وقتی که می آید به خود تنظیمات تایتانیک قهرمان تنظیمات در زندگی عشق خود را در طول سال به تازگی مشاهده شده توسط طرفداران خود را پس از آن بسیاری از در حال تطبیق در ستاره است.

طرفداران به تازگی متوجه شده است که هنگامی که گرفتن یک نگاه عاشقانه او سابقه تمام عشق خود را منافع به نظر می رسد به یک چیز مشترک دارند: همه آنها زیر 25.

DiCaprio, 44 در حال حاضر در رابطه با 21 ساله مدل Camila Morrone اما این است که قطعا اولین بار او شده است با کسی که او سهام قابل توجهی فاصله سنی با.

به عنوان او مسن تر از زنان او انتخاب شود و به نظر می رسد به تنها شدن جوان است. که گفت:, مدل, Gisele Bündchen شاید یکی از تنها از گذشته خود را به اوج لذت بود تا حدودی در نزدیکی سن خود را به عنوان او مورخ او در حالی که او در 26 و او 20 بود از 2000 به 2005.

جدای از آن, او همچنین مورخ اسرائیل مدل Bar Rafaeli – Maroon 5 در مقابل مرد Adam Levine در حال حاضر همسر – زمانی که او 20 بود به زودی پس از او تقسیم با Bündchen.

پس از آن او را به ارتباط با بازیگر Blake Lively در سال 2011 بود که تنها 23 در آن زمان در حالی که او 13 سال است.

در ضمن ارتباط خود را با Morrone به نظر می رسد به رفتن قوی اما با وجود که, گرگ وال استریت بازیگر به نظر نمی رسد در یک عجله به کراوات گره در هر زمان به زودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب