چرا Padma Lakshmi مبارزه برای برجسته کردن مهاجران در طعم ملت'

کشف چیزی جدید. اگر چه Padma Lakshmi شده است بخشی از حرفه ای صنایع غذایی برای بیش از دو دهه بود اما در عین حال

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

کشف چیزی جدید. اگر چه Padma Lakshmi شده است بخشی از حرفه ای صنایع غذایی برای بیش از دو دهه بود اما در عین حال برای دیدن هر چیزی برجسته مهاجران. بنابراین او ایجاد آن با طعم ملت.

"من همیشه علاقه مند به این نوع از مواد غذایی و در عین حال در جریان اصلی رسانه های ما باید واقعا به حال این نوع از پوشش" Lakshmi, 49 می گوید ما هفتگی در آخرین شماره. "کار من با آیتالله سیستانی نوع led من می خواهم به انجام این کار نشان می دهد نشان می دهد که مهاجر مواد غذایی هیجان انگیز است نشان می دهد که مهاجران یک نیروی مثبت در این کشور است و ما باید به آنها خوش آمد و همه چیز آنها را که خیلی خوشمزه است."

Padma Lakshmi Taste the Nation
Padma Lakshmi در طعم ملت قسمت 101. دومینیک ولنت/Hulu

سری که به شرح زیر آشپز در یک سفر برای کشف مواد غذایی متنوع و فرهنگ های مختلف گروه های مهاجر در سراسر کشور می آید در زمان مناسب. هر چند که البته برنامه ریزی شده بود, لاکشمی اذعان می کند که نشان می دهد به ارمغان می آورد تا یک تالار گفتگو است.

"بسیاری از مسائل مهم به بحث در فرهنگ ما, اما من فکر می کنم که نشان می دهد مانند طعم ملت کمک می کند تا برای رسیدگی به برخی از مسائل ما در حال دست و پنجه نرم با به عنوان یک کشور و بنابراین من خوشحالم که آن را به چیزی مثبت برای گفتن در این بسیار دردناک زمان در امریکا" او به ما می گوید. "من امیدوار هستم آن را می آورد بسیاری از آرامش و سرگرمی را به خانه های مردم در یک زمان زمانی که آنها نمی تواند سفر خود را و یا غذا خوردن در بسیاری از رستوران ها."

لاکشمی یک مدافع حقوق مهاجران و آماده بود تا نشان دهد که برای پخت و پز به عنوان به خوبی.

Padma Lakshmi Taste the Nation
Padma Lakshmi در طعم ملت قسمت 101. دومینیک ولنت/Hulu

"امریکا ساخته شده است و از مهاجران است. امریکا ساخته شده توسط مهاجران از نسل های مختلف و نقاط مختلف جهان است. آن را دلیلی برای امریکا عظمت" نویسنده می گوید. "این دلیلی است که برای امریکا اقتصادی دلاوری و آن دلیل و منبع برای بسیاری از ما فرهنگ عامه است. به همین دلیل مهاجر داستان مهم هستند زیرا آنها آمریکایی داستان است."

برای اطلاعات بیشتر از لاکشمی انتخاب کنید تا آخرین موضوع ما هفتگیدر دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

طعم ملت است جریان در حال حاضر در Hulu.

با گزارش Carly اسلون

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب