چرا Troian Bellisario بود 'اضطراب' در Meghan و هری عروسی سلطنتی

تحت فشار است. Troian Bellisario بود عصبی برای حضور در Meghan Markle و شاهزاده هری's عروسی سلطنتی چرا که او در

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

تحت فشار است. Troian Bellisario بود عصبی برای حضور در Meghan Markle و شاهزاده هری's عروسی سلطنتی چرا که او در تلاش بود برای پنهان کردن یک راز بزرگ در زمان.

Why Troian Bellisario Had Anxiety at Meghan and Harrys Royal Wedding
Troian Bellisario, Meghan Markle و شاهزاده هری. شاتر (3)

The Pretty Little Liars آلوم 34 نشان داد به ستارگان در شنبه 18 ژوئیه که او نگران چه چیزی را می پوشند سلطنتی مراسم در حالی که پنهان کردن بارداری خود را. Meghan, 38 و هری, 35 بستن گره در مارس 2018 در سنت جورج, کلیسای کوچک در قلعه ویندسور در انگلستان است.

"البته من [تا به حال ساز و برگ اضطراب] و من تا به حال آن دو برابر شده است. یکی چون من در تلاش بود برای پنهان کردن این واقعیت است که من پنج ماه باردار. من کاملا مثبت شد که آن را به نشان داد. اما من نیز تا به حال اضطراب شدید در مورد ... آنها چه نامیده می شوند ؟ کسانی که کلاه همه چیز ؟ که در آن fascinators," Bellisario به یاد می آورد.

این where'd You Go, برنادت ستاره گفت که او نگران یک کلاه خواهد جلب توجه بیش از حد به خودش و یک کلاه کوچک می خواهم نگاه او "نه برای رفتن سنت است."

"من هرگز در مورد نیاز یک افسونگر در زندگی من و در اینجا من در تلاش بود به راه رفتن در این tightrope از 'آیا بیش از حد بزرگ نمی رویم بیش از حد کوچک است.' آن را یک کابوس" Bellisario توضیح داد. "من سبک آنابل Harron است که در واقع یک دلار استرالیا و من او را به نام درست قبل از اینکه من در مورد به پیاده روی از درب و گفتم آنابل این است که یک پر کلاه.' و او گفت:, " خوب, شما باید یک حجاب شما پوشش سر.' و گفتم اگر مطبوعات بریتانیا اشک من جدا من هرگز نمی تواند ببخشد شما برای این.' و او گفت: "به من اعتماد کن من استرالیا هستم. من به شما!"

این خوراک بازیگر است ازدواج Patrick J. Adams, که بازی Meghan عشق علاقه نشان می دهد مناسب از سال 2011 تا 2018. زن و شوهر, استقبال دختر خود شفق قطبی در اکتبر 2018.

مگان و هری, در ضمن, استقبال, پسر خود, مورچه, در مارس 2019. دو ماه زودتر Bellisario گفت: ما هفتگی است که او تا به حال با ارسال یک هدیه دوش کودک است چرا که او را درک نمی کنند سلطنتی پروتکل.

"این رفتن به صدای وحشتناک ... اما من صادقانه نمی دانم که در آن به ارسال آن را," او گفت: در آن زمان. "من خواهد بود وحشت زده است که یا نگهبانان مسلح و یا گشت مرزی را تصاحب آن, بنابراین ما ارسال تعداد زیادی از عشق و خوبی بخواهد."

هری و بازیگر سابق اعلام کرد در ماه ژانویه که آنها پله از ارشد خود وظایف سلطنتی. خود 14-ماه-پیر پسر از نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس که در آن آنها بوده است قرنطینه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن