را کمال کلارک هنوز فیلم 'پمپ قوانین" پس از Stassi شرودر خروج?

او سیستم پشتیبانی. کمال کلارک پله و دور از واقعیت تلویزیون براوو پس از اخراج باردار خود را نامزد Stassi شرودرب

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

او سیستم پشتیبانی. کمال کلارک پله و دور از واقعیت تلویزیون براوو پس از اخراج باردار خود را نامزد Stassi شرودربرای اقدامات نژادپرستانه.

"کمال نمی Vanderpump قوانین بدون Stassi" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. "او به طور کامل جایگاه خود را علنی و خصوصی بیش از حد."

مورد در نقطه: Clark, که با این نسخهها کار به عنوان یک تجاری مدیر ریخته گری ممکن است قادر به سرزمین جدید فرفره برای شرودر باید او تصمیم به بازگشت به صفحه نمایش کوچک یک روز.

"پس از کمال نیز در سرگرمی Stassi امیدوار است که او می تواند با کمک گرفتن شغل آینده" منبع می گوید ما. "او امیدوار است برای بیرون آمدن قوی تر و بهتر است به عنوان یک نتیجه از این تجربه است."

Pregnant Stassi Schroeders Fiance Beau Clark Wont Film Vanderpump Rules Without Her
کمال کلارک و Stassi شرودر حضور 2019 iHeartRadio Music Awards در لس آنجلس در 14 مارس 2019. شاتر

براوو قطع روابط با شرودر 31 و Vanderpump قوانین costars کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni در سه شنبه, ژوئن 9. به سطح بعدی پایه نویسنده و Doute هر دو از آنها بازیگران اصلی, اعضای, بودند اجازه رفتن پس از آن آمد به نور است که آنها تا به حال گزارش شده سابق خود castmate ایمان Stowers به پلیس در سال 2018 برای سرقت او دخالت ندارد. سری تازه واردان Boyens و Caprioni به سهم خود از کار اخراج شدند برای گذشته توییتهایی که شامل نژادی تهمت.

دو روز قبل از شبکه ساخته شده را کاهش شرودر و Doute, 37 صادر شده عذر خواهی بابت رفتار خود را از طریق Instagram. سابق "مستقیم تا با Stassi" پادکست میزبان قول داد به "پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود" در حالی که جیمز مای طراح نوشت که او "در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان سیاه جامعه است."

شرودر که از دست چند تایید معاملات و کاهش یافته بود توسط روابط عمومی سازمان در میان رسوایی — شده است با تکیه بر کلارک در روزهای اخیر.

"Beau شده است سنگ به او در طول همه این" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری از زن و شوهر که درگیر در جولای 2019. "او شده است سپاسگزار برای حمایت خود را."

ما را شکست اخبار شرودر بارداری در شنبه, ژوئن 13, یک روز پس از او تحت پوشش ضربت کودک خود را با یک ژاکت کش باف پشمی طولانی در حالی که چیدن مواد غذایی با کلارک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de