ویل اسمیت و نفرین از 50 درصد در DMs درباره Jada Pinkett Smith پرت

آن را پایین می رود در DMs! 50 Cent به اشتراک گذاشته تصویر از گفتگوی خصوصی با ویل اسمیت پس از Jada Pinkett Smit

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

آن را پایین می رود در DMs! 50 Cent به اشتراک گذاشته تصویر از گفتگوی خصوصی با ویل اسمیت پس از Jada Pinkett Smith تایید او تا به حال پرت کردن با August Alsina در حالی که به طور خلاصه از شوهرش جدا شده.

"در دا باشگاه" رپر 45 زمان به Instagram در شنبه 11 ژوئیه نشان می دهد که او messaged اسکار نامزد, 51, به مطمئن شوید که او خوب بود بعد از زن و شوهر candid, تیتر گیری گفتگو در مورد ازدواج خود را در Pinkett Smith Facebook تماشای سری قرمز جدول صحبت کنید.

"یو شما صحیح است بیش از وجود دارد؟" 50 Cent (نام واقعی کورتیس جکسون سوم) نوشت: به اسمیت که پاسخ داد: "بله من سرد من درک نگرانی خود را برادر من."

Will Smith Curses Out 50 Cent In Instagram DMs About Jada Pinkett Smiths Fling
Will Smith, 50 Cent and Jada Pinkett Smith شاتر (3)

اما پس از آن برای زندگی تهیه کننده اجرایی شروع به گرفتن jabs در پسران بد ستاره است که در نهایت منجر به او در حال نفرین کردن.

"اما چرا او به شما بگویم که s–t در showfor [sic] همه برای دیدن؟" 50 درصد خواسته.

اسمیت پاسخ داد: "ما شکست تا او خود را انجام داد و من را به من داد."

G-Unit Records بنیانگذار سپس نوشت: "او گفت که تنها او می تواند به اجازه کسی برای ضربه به پشت او خارج است."

در پاسخ Fresh Prince of Bel-Air آلوم بازگشت اخراج "F–k شما 50 است."

50 Cent ظاهرا نمی فهمم چرا اسمیت پاسخ داد در راه که او را به عنوان او زیر نویس خود Instagram پست "لعنت مثل این است که آنچه که من انجام دهید؟"

Alsina, 27 سوار کاربران رسانه های اجتماعی خود را در 30 ژوئن زمانی که او گفت: در مصاحبه ای با The Breakfast Club's Angela Yee است که او تا به حال یک سال امر با Pinkett Smith, 48, با برکت و رحمت است.

روز جمعه زن و شوهر نشسته با هم در جدول قرمز بحث و تایید بسیاری از R&B خواننده داستان است. اسمیت گفت: بینندگان که او و دختران سفر ستاره بود "تصمیم گرفت که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان" در حدود چهار سال و نیم قبل.

Pinkett Smith, برای بخشی خود را نشان داد که او پس از آن "رو به یک نوع متفاوت از گرفتاری" با Alsina اگر چه او را تکذیب کرد و ادعا کرد که Pursuit of Happyness ستاره تا به حال به آنها اجازه. در نهایت بازیگر و Alsina راه جداگانه خود را رفت و او شعلهور ازدواج او با اسمیت.

"ما با هم سوار. ما با هم می میرند. بد ازدواج برای زندگی" پدر و مادر Jaden Smith, 22 و Willow Smith, 19 گفت: در یک صدایی در پایان از شکستن رکورد, قسمت, paraphrasing نقل قول از فیلم پسران بد برای زندگی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب