ویل اسمیت: من نمی دانم اگر من همیشه می خواهم به صحبت جادا پس از August Alsina پرت

نه در این شرایط صحبت کردن? ویل اسمیت و باز در مورد شکسته اش رابطه با همسر, Jada Pinkett Smith پس از او عاشقانه

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

نه در این شرایط صحبت کردن? ویل اسمیت و باز در مورد شکسته اش رابطه با همسر, Jada Pinkett Smith پس از او عاشقانه با August Alsina.

"من مطمئن بود که من همیشه می خواهم با شما صحبت دوباره. واقعیت این است که من با شما صحبت دوباره یک معجزه است" این بازیگر 51 توضیح داد: در طول چهار شنبه, جولای 10, قسمت های قرمز جدول صحبت کنید. "[ازدواج] ain't برای ضعیف در قلب است. وجود دارد فقط برخی از چیزهایی که شما باید برای رفتن را از طریق. ... من مطمئن شوید که آن می تواند تمام سحر و جادو و معجزه."

جادا, 48, توافق که دو تعجب اگر آنها می تواند بازسازی ازدواج خود را پس از آنها به طور خلاصه تقسیم در سال 2015 و او به طور خلاصه به تاریخ Alsina. "من فقط خوشحالم چون من قطعا معتقدم که من و تو ما هرگز, همیشه, همیشه فکر می کردم که ما آن را" او اشاره کرد.

Will Smith Admits He Did Not Know If He Ever Wanted to Talk to Jada Pinkett Smith Again After August Alsina Romance
Will Smith, Jada Pinkett Smith and August Alsina شاتر (3)

خواهد شد و سپس به شوخی در مورد گرفتن انتقام است. "من نمی خوام از طریق این نه بیشتر. من میخوام شما" او پکتیا میباشد که Gotham آلوم پاسخ داد: "من فکر می کنم ما خوب است."

این دردسر ستاره به یاد می آورد پیام اطمینان بخش به او القا Jada در اوایل روز از رابطه خود که او هنوز هم می ایستد. "من به شما گفته اول سال ما ازدواج کرده بودند که من عشق می تواند شما را از طریق هر چیزی" او بازگو کرد. بازیگر اعتراف او "باور نمی کند" وعده خود را چون او "نمی دانم اگر شما مایل به پیدا کردن عمیق ظرفیت به عشق من."

اما هنگامی که از او خواسته شد که به دنبال از طریق او اذعان "شما در حال انجام f—پادشاه بزرگ است."

این جفت ارز که گره خورده گره در دسامبر سال 1997 نشان داد در روز جمعه که شخص تا به حال یک "نوع دیگری از گرفتاری" با Alsina, 27, چند سال پیش پس از او و Fresh Prince of Bel-Air آلوم خصوصی تقسیم می شود.

"من انجام شد با الاغ خود را. من انجام شد با شما" خواهد گفت:. "ازدواج کرده است که هر چند. ما تصمیم گرفتیم که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان و شما را به کشف کردن که چگونه به خودتان را خوشحال و من سعی کنید به شکل از چگونه به خودم مبارک. من واقعا احساس ما می تواند بیش از."

در نهایت این دو وصل و Alsina قطع ارتباط با Jada.

این Hawthorne آلوم پذیرش در مورد پرت کردن آمده پس از "No Love" خواننده مورد بحث و اتصال خود را در ماه ژوئن. "من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا و عمیقا دوست دارم و یک تن از عشق به او گفت:" طی مصاحبه ای با The Breakfast Club cohost Angela Yee. "من به خودم اختصاص داده شده به آن را به من داد و من خود به آن — تا آنجا به نقطه ای که من می میرند در حال حاضر و خوب با دانستن این است که من واقعا به خودم به کسی."

در همین حال یک منبع گفت: ما هفته قبل این هفته که خواهد شد و شخص در حال هوازدگی مصیبت هست. "فرزندان او [Jaden, 22 و بید, 19] پرستش و اعتماد او را به عنوان نشانی را" یک منبع نشان داد. "این یک تلاش چند هفته برای Smiths, اما آنها شکست ناپذیر است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب