'ویلیام بر انجام نشده است': کارشناسان افزایش نگرانی ها در مورد دادستان کل حقوقی رسیدن به

عکس: یوری Gripas/ایسناکارشناسان حقوقی و و alumnae از وزارت دادگستری ایالات متحده را آغاز کرده اند و صدایی زنگ

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399
عکس: یوری Gripas/ایسنا

کارشناسان حقوقی و و alumnae از وزارت دادگستری ایالات متحده را آغاز کرده اند و صدایی زنگ مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr.

به تازگی Barr وزارت دادگستری خارج اتهامات علیه مایکل فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ گفتن به فدرال اجرای قانون مقامات در مورد معاملات خود را با سفیر روسیه بیش از تحریم فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

بر تصمیم هفته گذشته خیره کننده برگشت و موجب نادر در سوئیس از یک نوار زیادی از کارشناسان حقوقی و وکلای مدافع سابق که مشغول به کار در وزارت دادگستری تحت هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور. و صحبت کردن در جمع آوری کمک با هزاران نفر از مقامات سابق دولت او و قبلی مبارزات انتخاباتی باراک اوباما با صدور یک هشدار قوی است که حرکت می کند به خطر افتاده است از "حکومت قانون" در کشور است.

مرتبط با: خوش آمدید به ویلیام Barr امریکا که در حقیقت باعث می شود راه را برای رئیس جمهور | Lloyd سبز

بر تصمیم برجسته مداوم اضطراب در مورد تاثیر ماندگار دادستان کل فعلی خواهد شد که در این موقعیت از دادستان کل و وزارت دادگستری به طور کلی.

روز دوشنبه بیش از 1,900 سابق و فعلی وزارت دادگستری تصریح کرد مقامات تماس خود را برای Barr به گام را برای داشتن "یک بار دیگر حمله حکومت قانون".

گروهی که سازمان در این نامه جمع آوری بیش از 2,600 امضا برای نامه ای مشابه در ماه فوریه پس از وزارت دادگستری منتقل شد به کاهش حکم راجر سنگ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت aide که به اعدام محکوم شده و در مواردی که مشاور ویژه رابرت مولر را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است. در آن زمان تعدادی از دادستان استعفا در اعتراض به دلیل پیشنهاد صدور حکم کاهش است.

"صحبت به عنوان کسی که صرف 19 سال در وزارت دادگستری راه من را دیده اند ویلیام بر خدمت به عنوان دادستان کل به نظر می رسد بسیار متفاوت از این راه به طور کلی وکیل باید رفتار گذشته گفت:" باربارا McQuade سابق ایالات متحده وکیل در دولت اوباما.

او افزود: "کار خود را به عنوان وکیل مردم باید مستقل از کاخ سفید و به جای ویلیام Barr انجام داده خود را در راه است که او را بیشتر به نظر می رسد مانند او یک وکیل برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به تازگی سنگ "نگاه وحشتناک درمان او کردم. او برای رفتن به OK. او برای رفتن به OK" که برخی از دادستان فدرال تفسیر به عنوان یک امکان پیشرو به بر انجام بیشتر در سنگ مورد.

وزارت دادگستری شده است یک منبع سرخوردگی برای رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول منصوب و سپس-سناتور جف جلسات به پست. جلسات دیرین آمریکا از آلاباما, اولین عضو اتاق بازرگانی برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب شکایت کرده است که در جلسات انجام نمی شد به اندازه کافی به "محافظت از او را". مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ناراضی با جلسات در خصوص تصمیم خود را به recuse خود را از مولر را در روسیه بررسی و جایگزین او به طور خلاصه با متی Whitaker, یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار به اقدام دادستان کل.

پس بار موفق ویتاکر در فوریه 2019 حقوقی کارشناسان با اشاره به نزدیک تراز او تا به حال با مغلوب ساختن پیشی جستن. McQuade گفت: بر اغلب مداخله در موارد مربوط به تهمت و همکاران.

"در حال حاضر ما در حال دیدن او دخالت در مواردی که شامل همکاران نزدیک رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" McQuade گفت. "قطعا به عنوان دادستان کل او قدرت انجام هر کاری که او می خواهد در هر صورت. اما او نمی کند. او نمی دخالت در هر صورت او را تنها درگیر در این موارد مربوط به تهمت و همکاران."

سابق وزارت دادگستری مقامات و کارشناسان حقوقی پیشنهاد کرده اند که بر اقدام بیشتر شبیه تهمت شخصی وکیل به جای بالا اجرای قانون رسمی برای دولت فدرال است. و پس از نتیجه گیری از مولر روسیه را بررسی و حتی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس تهمت بارها سرنگون و یا کنار منتقدان در دولت فدرال است.

McQuade تعجب اگر Barr با حس اعتماد به نفس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید سعی کنید و پس از بالاتر-مشخصات چهره های سیاسی در آینده است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را مبهم شده است نشان می دهد که تهمت خود بود هدف از مبهم "Obamagate" طرح.

"فقط به دنبال یک کمی بیشتر پایین جاده یکی از نگرانی های است که ویلیام Barr انجام شده است که نه تنها او را به حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان که او ممکن است استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری نه تنها به عنوان یک سپر اما به عنوان یک شمشیر به پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از دشمنان –[جو] بایدن جیم Comey, اوباما, هیلاری کلینتون" McQuade گفت. "می تواند او استفاده وزارت دادگستری پس از آن آنها است؟"

یک دادستان سابق فدرال که نخواست نامش فاش شود به منظور صحبت می کنند بیشتر رک و راست نگران است که بر حال "سابقه" که در آن "زمان بعدی DoJ می توان در همان راه سیاسی".

در ضمن Elkan Abromowitz یکی از سابق وزارت دادگستری مقامات که امضا اخیر فارغ التحصیلان, نامه گفت که انتخابات ریاست جمهوری می تواند به شدت دیکته آینده نقش بخش.

اگر تهمت برنده Abromowitz گفت: بر احتمال حفظ نقش خود را. اما اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive نامزد حزب دموکرات برنده دادستان کل و DoJ می تواند قابل توجهی تحت بازسازی.

"آنچه که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد این است که اگر تهمت از دست می دهد, انتخابات احتمالا وجود دارد رفتن به یک عمده فشار به بازسازی وزارت دادگستری از کابینه و آن را مانند یک سازمان مستقل مانند تغذیه و یا SEC که در آن دادستان کل خواهد بود با توجه به 10 سال مدت تقریبا مثل FBI" Abromowitz گفت.

Abromowitz افزود: "اگر تهمت برنده مجدد؟ - او احتمالا در حفظ و Barr در اطراف تا زمانی که او می تواند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب