زنان در پورتلند تشکیل یک انسان 'دیوار مادران' به حفاظت از سیاه زندگی ماده معترضان از فدرال افسران

یک گروه از زنان نشان می دهد در خارج از مرکز عدالت در پورتلند اورگان در جریان اعتراض علیه نابرابری نژادی در 18

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399
یک گروه از زنان نشان می دهد در خارج از مرکز عدالت در پورتلند اورگان در جریان اعتراض علیه نابرابری نژادی در 18 ژوئیه سال 2020 است.

Caitlin Ochs/ایسنا

  • یک گروه از مادران پیوست Black Lives Matter معترضان در مرکز شهر پورتلند در روز شنبه و یکشنبه تحریک استقرار ماموران فدرال به شهرستان توسط رئیس جمهور.
  • تصاویر و فیلم ها نشان می دهد زنان تشکیل یک زنجیره انسانی برای حفاظت از معترضان.
  • رهبر گروه Bev Barnum گفت: آنها امید خود را غیر تهدید کننده ظاهر خواهد نگه داشتن فدرال در خلیج, اما آنها هنوز هم آمار با گاز اشک آور در شب شنبه.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک گروه از حدود 30 زنان جمع آوری شده در پورتلند, اورگان در روز شنبه و یکشنبه شب به تشکیل یک زنجیره انسانی — یا "دیوار مادرم" — برای محافظت از Black Lives Matter معترضان از ماموران فدرال.

رهبر گروه Bev Barnum گفت BuzzFeed او موجب به اقدام های اخیر گزارش های ناشناس ماموران فدرال دستگیری معترضان در خیابان ها و وادار کردن آنها به بینام و اتومبیل.

"همانطور که بسیاری از شما را خوانده و دیده می شود در اخبار معترضین آسیب دیده (بدون علت)," Barnum نوشت: در "دیوار مادران" Facebook صفحه. "و از اواخر سال تظاهرکنندگان هستند که محروم از حقوق خود بودن قرار داده شده در بینام و اتومبیل توسط unidentifiable اجرای قانون است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر ماموران فدرال به پورتلند در هفته گذشته برای کمک به پایان دادن به بیش از 50 شب از تظاهرات.

اما مقامات محلی می گویند که ماموران فدرال شده اند تجاوز قدرت خود را و فقط در حال ساخت خشونت بدتر است.

Barnum ایجاد Facebook جمعه و گروه جمع آوری شده برای محافظت از معترضان در روز شنبه و یکشنبه شب در خارج از دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند.

آنها شعار می دادند "مامان اینجا هستید فدرال روشن ماندن" و برگزار شد تا نشانه با پیام مانند "عصبانی خرس مادر پل" و "مامان عصبانی هستند."

 

روز شنبه, زنان تن همه لباس سفید و کلاه دوچرخه برای ایمنی. Barnum گفت که او امیدوار خود را غیر تهدید کننده ظاهر را حفظ ماموران فدرال از درگیری با معترضان.

"ما می خواستیم به مانند نگاه ما به هدف مانند مردم عادی" Barnum گفت.

"ما می تواند بگوید با زبان بدن خود را. در آنجا دو تن از ماموران فدرال در مقابل ما است که به نظر می رسید به می گویند: "ما نمی خواهید به ساقه همتون,'" Barnum اضافه شده است.

اعضای این گروه بودند در معرض گاز اشک آور شنبه شب.

Caitlin Ochs/ایسنا

اما صلح تنها به طول انجامید ، حدود 10:45 p. m. روز شنبه ماموران فدرال آغاز شده با استفاده از فلش-bang دستگاه های باطوم و گاز اشک آور جمعیت را پراکنده کنند.

زنان در اعتراض به پایان رسید در مدت کوتاهی پس از برخی از اعضای خود را به حال شده است در معرض گاز اشک آور.

آنها بازگشت و در یکشنبه شب و در برنامه به ادامه شرکت در تظاهرات رفتن به جلو.

"ما باید تا زمانی که هیچ معترضی نیاز به حفاظت از" Barnum گفت.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب