جهان می رسد 400,000 ویروس مرگ و میر به عنوان پاپ خواستار احتیاط

بارسلونا اسپانیا (AP) — تایید جهانی مرگ و میر از این COVID-19 ویروس به حداقل 400,000 مرگ و میر در روز یکشنبه ی

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

بارسلونا اسپانیا (AP) — تایید جهانی مرگ و میر از این COVID-19 ویروس به حداقل 400,000 مرگ و میر در روز یکشنبه یک روز پس از دولت برزیل را شکست با استاندارد بهداشت عمومی پروتکل توقف انتشار به روز رسانی از تعداد مرگ و میر و عفونت های سخت-آمار کشور آمریکای جنوبی.

در سراسر جهان حداقل 6.9 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که جمع شمارش شده اصلی در سراسر جهان مرجع برای نظارت بر این بیماری است. در حال اجرا خود را مقابله می گوید ایالات متحده منجر جهان با حدود 110,000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر. اروپا به عنوان یک کل است ثبت بیش از 175,000 از ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

سلامت کارشناسان بر این باورند که جان هاپکینز شمارش می افتد کوتاه از نمایش واقعی تراژدی از این بیماری همه گیر.

بسیاری از دولت ها تلاش کرده اند به تولید آمار است که می تواند منطقی در نظر گرفته شود درست مانند شاخص های همه گیر با توجه به کمبود تست های تشخیصی به خصوص در فاز اول این بحران است. مقامات در ایتالیا و اسپانیا با بیش از 60 ، 000 ترکیب مرگ باید اذعان کرد که تعداد مرگ بزرگتر است از داستان شماره بگویید.

دولت برزیل را متوقف کرده است انتشار یک کل در حال اجرا از coronavirus مرگ و میر و عفونت; منتقدان می گویند این تلاش برای مخفی کردن واقعی تلفات این بیماری است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro رفت تا آنجا که به صدای جیر جیر در روز شنبه در کشور و بیماری و بالغ نیست "نماینده" از برزیل در حال حاضر وضعیت حیله گر است که تعداد آنها در واقع تخمین بیش از گسترش ویروس.

منتقدان Bolsonaro که بارها و بارها به درگیری با کارشناسان بهداشت و درمان بیش از جدی بودن بیماری و تهدید کرده است که به برزیل از سازمان بهداشت جهانی گفت: این تصمیم بود یک مانور توسط hardman-رهبر سبک برای پنهان کردن عمق بحران است.

برزیل آخرین آمار رسمی ثبت بیش از 34000 ویروس های مربوط به مرگ و میر, سومین تلفات در جهان پس از آمریکا و بریتانیا است. این گزارش نزدیک به 615,000 عفونت قرار دادن آن دوم پس از آمریکا

پس از Bolsonaro دامن زده برخورد خود را با کارشناسان بهداشت فرانسیس هشدار داد مردم در کشورهای در حال ظهور از مستند به نگه داشتن بعد مقامات قوانین اجتماعی فاصله بهداشت و محدودیت در حرکت است.

"مراقب باشید don't cry, پیروزی, don't cry پیروزی بیش از حد به زودی" فرانسیس گفت. "پیروی از قوانین. آنها قوانین است که به ما کمک کند برای جلوگیری از ویروس گرفتن" دوباره.

آرژانتین متولد پاپ نیز ابراز ترس که این ویروس هنوز هم ادعا بسیاری از زندگی به خصوص در آمریکای لاتین است.

فرانسیس به وضوح خوشحال برای دیدن چند صد نفر جمع شده در زیر پنجره خود را در میدان سنت پیتر در روزهای یکشنبه به صورت پاپ ظهر برکت پس از ایتالیا کاسته محدودیت های آن در مجامع عمومی.

بسیاری از استان ها مانند آمریکا و انگلیس اصرار دارند که آنها به راحتی می توانید محدودیت های قبل از متوقف شیوع بیماری خود را.

در ایالات متحده این ویروس چرخ در زیر ناآرامی ها موجب مرگ جورج فلوید و به طور فزاینده ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و تظاهرات.

روز یکشنبه انگلستان نشان داد که مکان عبادت می توانید بازگشایی از 15 ژوئن — اما فقط در نماز است.

نگرانی های ظاهر شده اند بیش از چند هفته گذشته است که نخست وزیر بوریس جانسون دولت کاهش محدودیت های بیش از حد به زودی با عفونت های جدید به طور بالقوه هنوز هم در حال اجرا در 8,000 در روز است. به عنوان همه چیز می ایستد غیرضروری مغازه ها از جمله فروشگاه های بزرگ هستند و با توجه به بازگشایی در ژوئن 15.

پروفسور جان ادموندز که در جلسات دولت بریتانیا علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری گفت: این بیماری همه گیر "است که قطعا بیش از همه" وجود دارد و آن این است که یک "افتضاح راه طولانی برای رفتن."

روز یکشنبه دولت انگلیس گزارش داد یکی دیگر از 77 نفر کشته شدند پس از ابتلا به ویروس کمترین افزایش روزانه از این مستند آغاز شد و در 23 مارس. با این حال افزایش است که با احتیاط رفتار شود که در طول همه گیر افزایش می یابد به گزارش روز یکشنبه به طور مصنوعی افسرده به عنوان یک نتیجه از آخر هفته گزارش تاخیر اثرات.

در فرانسه دولت اعلام کرد که از روز سه شنبه آن را به سهولت محدودیت محدود کردن سفر از سرزمین اصلی به خارج از کشور و سرزمین در کارائیب و اقیانوس هند.

اسپانیا در حال آماده سازی برای یک گام دیگر رو به جلو در پوسته پوسته شدن پشت آن مهار با رئال مادرید و بارسلونا باز کردن فضای داخلی از رستوران ها با کاهش صندلی در روز دوشنبه.

در ترکیه ساکنان استانبول گرد آمدند به این شهر سواحل و پارک ها در اولین آخر هفته با هیچ مستند باعث توبیخ و از وزیر بهداشت.

روسیه همچنان نگران کننده با حدود 9,000 موارد جدید در روز گذشته تقریبا در خط با اعداد گزارش شده در طول هفته گذشته.

پاکستان هل دادن به سمت 100,000 تایید عفونت به عنوان متخصصان پزشکی تمنایی برای کنترل بیشتر و بیشتر اجراي اجتماعی فاصله احكام است. اما نخست وزیر عمران خان گفت کامل خاموش خواهد نابود شکست های اقتصادی.

هند تایید 9,971 جدید کروناویروس موارد در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز قبل از آن آماده بازگشایی مراکز خرید و هتل ها و اماکن مذهبی پس از 10 هفته مستند.

چین توانسته غیر وارداتی مورد در دو هفته فرد آلوده در جزیره هاینان سواحل جنوبی.

___

فرانسیس D'Emilio در رم پان Pylas در لندن و AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب