Wowza! دیدن Tiffani ظریف ترین فک انداختن خلاقیت های آشپزی

Tiffani ظریف می داند که چگونه به شلاق تا یک تصویر کامل ظرف! پس از راه اندازی سبک زندگی, وب سایت TiffaniThiesse

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

Tiffani ظریف می داند که چگونه به شلاق تا یک تصویر کامل ظرف! پس از راه اندازی سبک زندگی, وب سایت TiffaniThiessen.comچند سال پیش ذخیره شده توسط بل آلوم به اشتراک گذاشته است ده ها تن از دستور العمل برای همه چیز از خانه Cadbury تخم مرغ به شبح وار جوهر ماهی مرکب ماکارونی. نه تنها هر ظرف نگاه کاملا خوشمزه اما عربستان قطعا دارای یک استعداد برای ارائه خود را به خلاقیت های آشپزی به شیوه ای مناسب.

یکی از ستاره تخصص بازآفرینی برخی از غذاهای کلاسیک با استفاده از دستور او ابداع. در مارس سال 2020 برای مثال واکنش به انتشار یک دستور برای, در خانه, Cadbury تخم مرغ است که نگاه درست مانند معامله واقعی است. مانند فروشگاه خریداری رفتار و واکنش این نسخه حتی افتخار سنتی زرد و سفید کرم پر, که او ساخته شده با استفاده از ترکیبی از شربت ذرت, کره, وانیل و نمک را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ژل زرد رنگ آمیزی غذا.

زمانی که او یک عکس از پایان تعطیلات شیرینی در Instagram در زمان بورلی هیلز 90210 آلوم زیر نویس عکس "با عید فقط روز دور من نمیفهمد من می خواهم یک چاقو در ساخت یکی از مورد علاقه من رفتار وقتی که من بچه بودم ... بدنام Cadbury تخم مرغ است."

جای تعجب نیست که بسیاری از او در رسانه های اجتماعی دنبال شد به طور جدی تحت تاثیر قرار گرفته است. "زیبا!!" رفیق و همکار بازیگر Hilarie Burton اظهار نظر. "آه! من می خواهم به سعی کنید این!" کاربر دیگری اعلام کرد.

وقتی که می آید به مهمانی کلاسیک ظریف که میزبانی خود را پخت و پز نشان می دهد شام در Tiffani رااز سال 2015 تا 2017, می داند که چگونه برای بالا بردن این ظروف در حالی که هنوز نگه داشتن آنها آشنا و سرگرم کننده است. او را بر خوک ها در پتو برای مثال در واقع یک کل دسته از کوچک کوکتل سوسیس پخته به صورت عمودی به یخچال خمیر بیسکویت. نتیجه یک Instagram شایسته pleaser جمعیت است که طول می کشد کمتر از یک ساعت به هم پرتاب.

بومی کالیفرنیا نیز یک غذای خوب تعطیلات و همیشه بجا دستور غذا آماده است. ملی بلغور جو دوسر کوکی بعد در مارس سال 2020 برای مثال او یک دستور العمل برای همه چیز کوکی ها که شامل همه مهم جو و همچنین به عنوان یک ترکیب شیر و شکلات تیره شور قطعات خشک زغال اخته و گردو خرد شده. بهترین قسمت در مورد این دستور این است که آن را بسیار سازگار بسته به مواد تشکیل دهنده شما را در دست داشته. در صورت تمایل به جای گردو برای بادام خشک و زغال اخته به صورت کشمش.

در پایین حرکت برای دیدن بیشتر از جمهوریخواهان را به طور جدی حماسه شاهکارهای آشپزی!tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب