'شما نمی توانید انجام دهید که': رادیو فردا میزبان والاس مواجه DeVos در تهدید به تغییر مسیر وجوه از مدارس

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: وجود دارد هیچ خطر در فرستادن کودکان به مدرسه در میان coronavirus همه گیر ای

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: وجود دارد هیچ خطر در فرستادن کودکان به مدرسه در میان coronavirus همه گیر ایستاده بود و با تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که سر کلاس های حضوری.

"هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک" DeVos گفت: "فاکس نیوز دوشنبه" میزبان کریس والاس. "ما می دانیم که کودکان قرارداد و باید این ویروس در مراتب پایین تر و بروز تر از هر بخش دیگری از جامعه است و ما می دانیم که کشورهای دیگر در سراسر جهان به بازگشایی مدارس و انجام داده اند با موفقیت و به طور کامل."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به دیگر کشورها بود که با موفقیت بازگشایی مدارس خود به طور خاص با استناد به آلمان, دانمارک, نروژ و سوئد در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

والاس با اشاره به این که این کشورها به مراتب کمتر روزانه موارد COVID-19 از آمریکا

"آیا واقعا عادلانه است که آن را معقول و منطقی به مقایسه وضعیت در کشورهایی که 20 مورد جدید در یک روز با یک کشور است که 68,000 موارد جدید در یک روز؟"

"ما در حال صحبت کردن در مورد مدارس و دیگر تجارب کشورهای با بازگشایی مدارس. و در آن نشان داده شده است که بسیار موفق" DeVos گفت.

"اما مدارس اتفاق می افتد در یک محیط" والاس پاسخ داد. "اگر 30 مورد در یک کشور است که بسیار متفاوت از جایی که خارج از کنترل هستند و از 70000 مورد جدید در یک روز است."

هر چند موارد در حال افزایش تقریبا در هر دولت DeVos گفت: مکان هایی که "خارج از کنترل" شد "استثنا." او گفت که زمانی که نقاط داغ را به نظر می رسد آنها را به "برخورد متفاوت است."

مدارس که نمی بازگشایی نمی شود باید واجد شرایط برای کمک های فدرال, او گفت:.

"تحت چه قدرت شما و رفتن رئیس جمهور به طور یک جانبه قطع بودجه, بودجه که مورد تایید از کنگره و بسیاری از پول می رود به دانش آموزان محروم و یا دانش آموزان معلول؟" والاس پرسید: اضافه کردن آن را حس بیشتری را برای بودجه به توان مورد استفاده برای ایجاد مدارس امن تر است.

"نگاه آمریکا, سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک وعده برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی و نه تحقق آن وعده آنها نباید دریافت وجوه و آن را به خانواده ها تصمیم به رفتن به یک مدرسه که در حال رفتن به ملاقات که وعده" DeVos پاسخ داد.

"شما نمی تواند انجام دهد که" والاس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دستورالعمل بازگشایی مدارس که صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری "بسیار دشوار" "گران" و "غیر عملی است."

می تواند برگ برنده است؟: پرسش و پاسخ در CDC دستورالعمل بودجه فدرال برای مدارس در طول coronavirus

DeVos گفت: این دستورالعمل تنها توصیه که به معنای "مفید" برای مربیان تعیین نحوه بازگشایی شده است.

"ما می دانیم که مدارس سراسر کشور بسیار متفاوت وجود دارد و آن را نمی شود یک one-size-fits-all رویکرد به همه چیز" او گفت:.

DeVos استدلال سلامت روانی عواقب کودکان ممکن است از رنج می برند از دست رفته مدرسه هرحال نگرانی در مورد ویروس از کودکان آلوده در یک نرخ پایین تر نمی تمایل به رنج می برند از عوارض جدی و "مقدار زیادی از اطلاعات است که نشان می دهد که کودکان و نوجوانان هستند و نه پخش."

دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: والاس که "بچه ها بسیار پایین تر خطر ابتلا به عفونت های جدی تر از بزرگسالان است اما صفر نیست."

"شده اند وجود دارد مرگ و میر در ایالات متحده از کودکان از جمله غم انگیز مرگ دیروز در کارولینای جنوبی از 5 سال. به طوری جدی وجود دارد نتایج در کودکان, اما به مراتب کمتر از بزرگسالان" Ingelsby گفت.

"چه کمتر روشن است که چگونه کارآمد کودکان و نوجوانان را گسترش ویروس در مدرسه هر دو به یکدیگر و به معلمان بزرگسالان و پدر و مادر" Inglesby اضافه شده است. او گفت که در حالی که در برخی از کشورها از جمله گسترش بوده است "نسبتا غیر معمول" در برخی دیگر مانند اسرائیل "وجود دارد که شیوع زیادی در مدارس زمانی که آنها بازگشایی شد."

مغلوب ساختن پیشی جستن: رئیس جمهور حملات خود CDC دانشمندان بیش از چگونه به بازگشایی مدارس با خیال راحت

Inglesby گفت: "اتمام حجت" از تهدید مدارس بودجه بود "روش اشتباه است."

"من فکر می کنم هدایت مدارس و کمک به مدارس با حمایت مالی و تشویق مدارس به دنبال CDC ارشاد و دولت در بخش بهداشت و درمان هدایت است راه حق," او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که DeVos' نظرات به مبلغ "تخلفات و dereliction وظیفه."

"این بد است" گفت: کالیفرنیا از حزب دموکرات. "رئیس جمهور و دولت او در حال خراب با سلامت فرزندان ما است."

"همه ما می خواهیم فرزندان ما برای رفتن به مدرسه. معلمان انجام دهد. پدر و مادر انجام دهد. و کودکان انجام دهد. اما آنها باید بروید با خیال راحت" پلوسی گفت. او گفت: بازگشت به مدرسه "ارائه بزرگترین خطر برای گسترش coronavirus. آنها را نادیده گرفت و از آنها چشم پوشی حکومت به منظور ایجاد این اتفاق می افتد."

پلوسی گفت: دستورالعمل CDC "باید باشند."

CDC: پس از فشار در مدرسه reopenings از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات 'نه یک تجدید نظر در'

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: بتسی DeVos, Chris Wallace spar بیش از بازگشایی مدارس در میان COVID-19tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب