'شما اینجا خوش آمدید.' دردناک نژادی حساب بازی کردن در یک وندی پارکینگ

یک زن به نظر می رسد در داخل سوخته وندی رستوران در آتلانتا در ماه گذشته. (Curtis کامپتون / آسوشیتد پرس)در اوایل

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
یک زن به نظر می رسد در داخل سوخته وندی رستوران در آتلانتا در ماه گذشته. (Curtis کامپتون / آسوشیتد پرس)

در اوایل صبح روز سه شنبه, بلدوزر و backhoes نقل مکان کرد به تخریب سوخته خرابه های وندی سریع-رستوران و مواد غذایی است که تا به حال تبدیل شدن به یک حرم و یک مینی اشغال منطقه و نقطه وحدت برای معترضان از این ساختمان به آتش کشیده پس از کشنده تیراندازی پلیس از Rayshard بروکس.

فعالان که اشغال پارکینگ در اطراف سابق درایو-از طریق رستوران امیدوار به ایجاد یک فضای که تأیید سیاه زندگی حتی نامگذاری سایت Rayshard بروکس مرکز صلح.

یک وندی رستوران تخریب در آتلانتا. رستوران بود صحنه ای که Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد ژوئن 12 توسط یک آتلانتا افسر پلیس پس از یک مبارزه در طول یک DUI دستگیر شدند. (جف امی / آسوشیتد پرس)

اما در سه هفته است که به دنبال ژوئن 12, تیراندازی از 27 سال سیاه پدر بلوک در اطراف وندی شاهد نمایشی سربازان ارتش در خشونت است. به عنوان مسئولان شهرستان و پلیس واگذار منطقه به مردان مسلح با اسلحه وجود دارد تهدید بر روزنامه نگاران ضرب و جرح و تیراندازی — که یکی از آنها منجر به مرگ یک دختر 8 ساله ،

در جولای 4, Secoriea ترنر کشته شد که یک گروه مسلح سیاه مردانی که جاده مسدود شده چند صد فوت از وندی شات در جیپ او سوار در با مادر خود و یک فرد بزرگسال ، با توجه به آنها به ضرب گلوله کشته شد به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از موقت مانع است.

قتل ترنر را ترک کرده است این شهر در حال حاضر کبود پس از دو هفته تظاهرات در برابر نژادی و نابرابری دست و پنجه نرم کردن با یک سری از سوالات در مورد کنترل. اگر پلیس ها نمی شود اعتماد کرد به نظم و قانون در جامعه — به عنوان بسیاری از فعالان می گویند — چگونه باید پلیس جامعه خود را ؟ این است که هر کسی مسئول حفظ صلح ؟ و چه کسانی باید پاسخگو باشند که همه چیز به اشتباه است ؟

در حالی که فعالان می گویند هیچ یک از آنها می دانند که مسئول تیراندازی — و اشاره می کنند که استفاده از سلاح گرم است و نه یک جرم و جنایت در این حمل خارجه — شهرستان رهبران اصرار بر برچیدن اردوگاه.

"به اندازه کافی به اندازه کافی است" شهردار Keisha لنس کف گفت: در 5 ژوئیه در کنفرانس خبری. "ما در حال مبارزه با دشمن در زمانی که ما در حال تیراندازی به مردم در خیابان."

رهبران اردوگاه می گویند مسئولان شهرستان شد و ناعادلانه در استناد به خشونت به آن را تعطیل و آنها را متهم تغییر تمرکز به دور از خشونت پلیس در, فقیر, سیاه جوامع و تلاش برای بی اعتبار سیاه زندگی مهم جنبش است.

"چه اتفاق می افتد در سمت دیگر خیابان ما نمی تواند کنترل" اردوگاه را بالفعل رهبر Rayshard بروکس' خواهر که میخواهد خودش Lady A فریاد زد در آتلانتا اداره پلیس موقت رئیس پلیس هفته گذشته به عنوان پلیس و بهداشت خدمه برچیده شد. "من و مردم, ما, صلح آمیز," او گفت:. "ما فقط می خواهم من نام برادر به زندگی در یک راه مثبت تر."

یک سازمان از Rayshard بروکس صلح کمپ که میخواهد خودش را یک خانم صحبت می کند به آتلانتا اداره پلیس موقت رئیس پلیس رادنی برایانت در روز دوشنبه به عنوان افسران پلیس و بهداشت خدمه برچیده یادبود به Rayshard بروکس. (جنی Itaska Beach / لس آنجلس تایمز)

افسران پلیس در حال حاضر scooped تا پژمرده دسته گل رز و شمع و پلاکارد و مخمل خواب دار خرس عروسکی و کاهش آنها را به روشن پلاستیکی کیسه زباله. به عنوان فعالان تماشا جلویی لودر مسافت بتن موانع برای جلوگیری از دسترسی به سایت آنها با توصیف آن به عنوان یک مکان صلح و شفا.

در اطراف لت و پار پوسته سابق وندی آنها تا به حال ساخته شده, هوای آزاد, چادر, دوش برای بی خانمان ها و یک باغ جامعه. در روز Secoriea قتل اردوگاه میزبان جولای 4 بلوک و cookout با عدالت اجتماعی کارگاه های آموزشی.

"چه اتفاق می افتد در اینجا یک آزمایش بود در عمیق, عشق عمیق," گفت: یک فعال معلم و شهری کشاورز که کاهش یافته است را به نام او.

همه ساکنان عمدتا سیاه و جوامع اطراف وندی احساس عشق. در حالی که برخی بدون قید و شرط حمایت از اشغال دیگران که پشت این جنبش علیه خشونت پلیس بر این باورند صحنه spiraled از کنترل خارج شد و یک آهنربا برای خشونت است.

"این یک اعتراض مسالمت آمیز در ابتدا و سپس مردم با اسلحه" Derante Wilkins, 18 سال, پیر CVS صندوقدار زندگی می کند که در نزدیکی جامعه مکنیکسویل گفت: به عنوان او ایستاده بود در پارکینگ یک سوار-up بسته بندی, فروشگاه, مشاهده, پلیس فن از طریق این منطقه است. "در حال حاضر آنها آشفته ام کل هدف از این اعتراض."

::

از آغاز این تاکتیک از کسانی که در جمع آوری وندی مطرح شده برخی ابرو — حتی در میان ساکنان که در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در اولین روز از تظاهرات روز پس از بروکس در پلیس وندی پارکینگخلق و خوی بود خام به عنوان ده ها تن از ساکنان محلی فرود در رستوران به بیرون ریختن خشم خود را در این قتل است. قبل از اینکه طولانی, معترضان ریخته در چهار خط جاده و مسدود شدن یک راننده از عبور. به عنوان یک پایه بین رانندگان و معترضان گرفت, سیاه, رانندگان اجازه داده شد به تصویب از طریق.

در پایان آن شب وندی بود به آتش کشیده شد.

در طول چند روز آینده به عنوان جوان سیاه و سفید و قهوه ای فعالان و ساکنان flocked به سایت به نور شمع و ضربه محکم و ناگهانی عکس های سلفی بسیاری از زانو قبل از موقت محراب تزئین شده با پلاکارد: "من نمی توانم نفس بکشم" "لغو پلیس" و "ملانین جرم نیست."

یکی از پیام هایی که باقی مانده تا برای روز بیشتر بود شوم: "برای هر بدن شما در زمان IM مصرف 5 از YALLS در چهارم جولای."

سفید ساکنان اطراف محله و خبرنگاران که جرأت به وندی نگاهی به یادبود بودند غالبا از بازجویی توسط مردان سیاه و خواسته به ترک. مردان مسلح شروع به گشت.

در همان زمان اداره پلیس کشیده عقب. روز بعد از محلی دادستان منطقه اعلام کرد او را به جرم قتل اتهامات علیه این افسر که شات بروکس بیش از 65 درصد از آتلانتا پلیس نشسته کار می کنند در اعتراض.

تنش در سراسر آتلانتا تشدید در Juneteenth هنگامی که معترضان که تعطیل شلوغ ترافیک تقاطع چهار کیلومتری شمال در Midtown مواجه شد توسط یک مرد سفید پوست که نمایش داده می شود یک AR-15 و سپس ضربه زدن یک معترض با سدان به عنوان او از صحنه فرار کرد. تظاهرکنندگان به ضرب گلوله در ماشین خود را.

بعد از آن شب 24 ساله زن معترض در خیابان در نزدیکی وندی بود به ضرب گلوله در پا توسط یک مرد سیاه و سفید. حداقل یک شاهد عینی به پلیس گفت که یک پنالتی گرفت و پس از یک مرد سفید و زن کشته شده در این جمعیت از یک ماشین باعث تگرگ از crossfire. به زودی موانع سرنشین دار توسط مردان سیاه و سفید با تفنگ و اسلحه تعیین شد تا در خارج از وندی.

در ژوئن 20, سفید, زن و شوهر گزارش داد که آنها مجروح شدند که مسلح سیاه مردان حمله کردند و آنها را با سنگ و آسیب دیدن اتومبیل خود را به عنوان آنها به تصویب رساند سایت در راه خود را به بزرگراه بین ایالتی. آن شب 35 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد در پا و حداقل یک شاهد گفت: گمان می شد یک مرد سفید پوست که در حال فرار از صحنه در یک دوج چلنجر.

بعد از آن شب سیاه روزنامه نگار بود و پانچ حدود نیم دوجین بار در وندی پارکینگ توسط یک گروه از جوان مردان سیاه و سفید با اسلحه که تهدید به کشتن او و پس از او خودداری کرد و به دست بیش از تلفن همراه خود را.

"اگر فعالان اجازه چنین militance به ادامه" این خبرنگار آزاد, George R. هشدار داد: "این به احتمال زیاد خواهد شد درایو افکار عمومی به یک تماس برای مداخله پلیس و بی اعتبار ساختن حرکت به سوی اصلاح نظام."

دو هفته بعد Secoriea ترنر مرده بود. یک روز پس از آن وجود دارد یکی دیگر از تیراندازی مرگبار در نزدیکی وندی. در جولای 5, 53 ساله با مرد سیاه, کریستوفر بروکس کشته شد در یک ایستگاه گاز در حدود 500 فوت از رستوران هنگامی که در ضربات پنالتی شکست. دو مرد دیگر مجروح شدند در تیراندازی است.

پلیس این هفته متهم 19 ساله با قتل جنایت و تشدید حمله در ترنر, مرگ, و آنها هنوز هم به دنبال افراد دیگر مورد علاقه از جمله یک مرد سیاه و سفید که به نظر می رسد در نظارت تصویری فیلم حمل AR-15 است.

19 ساله که تبدیل خود در روز شنبه گفت: یک تلویزیون محلی خروجی او مسالمت آمیز معترضان که شاهد تیراندازی. وی شلیک سلاح خود را.

::

در کوچک تاریخی سیاه و سفید در محله Peoplestown فقیر اما gentrifying با حدود 2,700 ساکنان وجود دارد تقریبا جهانی حمایت برای اصلاح اداره پلیس. روز بعد از Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد, محله های محلی واحد برنامه ریزی صادر شده یک لیست از 30 خواست به سمت در سیاست گذاری و سرمایه گذاری مجدد در جوامع است. چند هفته بعد ده ها تن از ساکنان راهپیمایی نیم مایل به وندی برای نشان دادن همبستگی خود را با فعالان در پس-برچیده شد.

اتل فلوید 65 ساله سیاه پوست ساکن که پیوست همبستگی مارس گفت که او از جنبش حمایت و خریداری a Black Lives Matter تی شرت. اما او شوکه شده بود برای دیدن مرد جوان اسلحه toting.

"من فقط می تواند آن را باور نمی کند" فلوید گفت. "چرا شما نیاز به اسلحه؟"

دیگران در دفاع از حضور مردان مسلح در اطراف سایت بر اساس که آنها نیاز به دفع کردن سفید counterprotesters.

کریستوفر لیمو 34 ساله کشاورز است که رئیس جمهور از Peoplestown محله Assn., گفت: او غم انگیز بود برای دیدن این بنای یادبود به Rayshard بروکس در نظر گرفته شود. (جنی Itaska Beach / لس آنجلس تایمز)

"وجود دارد که نیاز به حفاظت و گفت:" کریستوفر لیمو 34 ساله سیاه, شهری کشاورز و رئیس جمهور از Peoplestown محله Assn. "اما آن دسته از افرادی آموزش دیده نمی شد و یا واجد شرایط به محافظ."

لیمو گفت که او غمگین به مردم خارج از اردوگاه. بیش از این دوره از شغل خود فعالان به دنبال به ساخت حرکت برای ساخت سایت دائمی او گفت: درخواست وندی به واگذاری سند به زمین و گرفتن خرید از مقامات محلی برای ایجاد یک جامعه جدید در فضا است.

"وجود دارد در خارج از آشوبگران پایین آمدن به محله ما" لیمو به گفته یکی از شب های هفته گذشته است. "من واقعا متنفرم که مردم سعی می کنید به آن را به نگاه مانند آن بود که معترضان که خشونت. که این مورد نیست."

در حالی که برخی از ساکنان و صاحبان کسب و کار و حقوق مدنی گروه های سرزنش شهردار و اداره پلیس و نه پله به برقراری نظم بسیاری از فعالان در این سایت گفت: قوی تر حضور پلیس را تنها وضعیت بدتر است.

کلمبوس Ward, 66 سال از صندلی های محلی شهروندان محله واحد برنامه ریزی و دیرین سیاه و فعال جامعه که به حمایت از اشغال بازدید از این سایت را امتحان کنید برای کمک به سازماندهی و دلسرد کردن معترضان از مسدود کردن خیابان ها.

"من درک می کنم معترضین و یا افرادی که اشغال فضا" او گفت:. "اما همچنین من می توانم مسائل را از دست.... مردم خسته و نا امید کرده و آسیب دیده اند."

بخش معتقد است که در خشونت اما او گفت که او تمایلی به تمرکز بر روی مردان سیاه حمل و یا شلیک اسلحه. از آن مهم تر بود, او گفت:, به یک گام به عقب و آدرس اساسی نژادپرستی نظاممند است که تا به حال سمت چپ بسیاری از ساکنان سیاه بیحال شدن در فقر است.

"ما نیاز به درک مشکل واقعی" او گفت:. "ما نمی خواهد که برخی از این مسائل اگر ما در برخورد با مسئله فقر است. ما می خواهیم برای مقابله با آنچه که من اسمش این حوادث که بسیار منفی اما نه مقابله با این مشکل است."

شنبه گذشته بیش از 100 فعالان حمل نشانه ها می گویند "لغو کن" و "این زمین است که زمین ما" راهپیمایی به خرابه های شرکت-تخریب ساختمان برای یک رالی به "نگاهی به پشت وندی."

"ما اینجا هستیم زیرا ما نشان صلح و ما رانده شد," خانم یک نعره میکشید به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. "من درک نمی کنم. چگونه می تواند شما را تا در برابر صلح؟"

چند دقیقه پس از یک بانوی پیچیده یک زن سیاه و سفید مواجه سیاه روزنامه نگار R. شده بود که حمله در محل سه هفته قبل از درخواست او چرا او آمده بود بازگشت.

قبل از اینکه طولانی, یک گروه از مردان سیاه اریب و ایستاده بود کنار R.. در میان این گروه گفت: او به رسمیت شناخته شده دو مرد که قبلا ضرب و شتم او.

"شما رو به فرض" یک مرد در میان جمعیت فریاد زد که بیشتر مردان احاطه R. تشکیل یک دایره در اطراف او.

یک فعال سیاسی که سعی در مداخله نشان می دهد آنها به خبرنگار نفع شک شد و خواست اگر او خود امنیت است.

"شما اینجا خوش آمدید" یک فعال زن فریاد زد R.. "اگر شما احساس نمی امن در اینجا شما باید ترک کنید."

خبرنگار رفت. سپس سیاه فعال که تا به حال سعی در آرام کردن اوضاع نیز خواسته شد به ترک.

یک وندی رستوران سوختگی در ژوئن 13 در آتلانتا پس از تظاهرکنندگان آن را بر روی آتش در اعتراض به مرگ Rayshard بروکس. (بن خاکستری / آسوشیتد پرس)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن