13 نفر به ضرب گلوله در جنگ با تفنگ یا تپانچه در بين گروه پیوریا ایلینوی Riverfront

سیزده نفر زخمی شدند اوایل روز شنبه هنگامی که چندین مرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت در Riverfront در پی

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
سیزده نفر زخمی شدند اوایل روز شنبه هنگامی که چندین مرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت در Riverfront در پیوریا ایلینوی, پلیس گفت:.

سیزده نفر زخمی شدند اوایل روز شنبه در تیراندازی بین گروه هایی که درگیر چندین بورس در Riverfront در پیوریا ایلینوی, پلیس گفت:.

Peoria, اداره پلیس, سخنگوی امی Tauk گفت: هیچ یک از صدمات در نظر گرفته شد به تهدید کننده زندگی. افسران در پاسخ به این حادثه در حدود 4:42 p. m. به وقت محلی در بر داشت جمع حدود 200 نفر Tauk گفت. هفت مجروح بودند.

دو نفر از قربانیان منتقل شدند و توسط آمبولانس به منطقه بیمارستان; دیگران منتقل شدند توسط خصوصی خودرو Tauk گفت. دو نفر در شرایط جدی با زخم گلوله به گردن و گفت: Tauk افزود این حادثه در نتیجه یک اختلاف بين دو گروه از مردم است.

وقتی پرسیده شد که اگر این گروه بودند باندهای Tauk گفت که "گروه های از مردم مبارزه است."

بازداشت شده و تحقیقات ادامه دارد, او گفت:.

Peoria یک شهر بیش از 110,000 در ایلینوی رودخانه در حدود 150 مایلی جنوب غربی شیکاگو است. به پیوریا Riverfront ویژگی های هنر, گالری, سالن های موسیقی تخصص مغازه ها و رستوران ها.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Peoria, Illinois, تیراندازی برگ 13 نفر زخمی شدندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب