مدیسون Prewett نشان می دهد شماره 1 چیزی که او به دنبال یک شریک

جستجو برای آقای حق! مدیسون Prewett نشان داد اصلی ترین چیزی که او به دنبال یک شریک زندگی آینده. مدیسون Prewett

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

جستجو برای آقای حق! مدیسون Prewett نشان داد اصلی ترین چیزی که او به دنبال یک شریک زندگی آینده.

"من می گویند من شماره 1 چیز بدیهی خواهد بود ایمان برای من" از لیسانس آلوم 24 گفت: ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه 15 ژوئن در حالی که ترویج اندازی FaithSocial برنامه. "این رفتن به چیزی است که یک یا شکستن."

آلاباما بومی توضیح داد که داشتن "همان اعتقادات" و های مشابه "چشم انداز و اهداف است که واقعا مهم است."

Madison Prewett Reveals Why Faith and Passion Are Important in a Partner
مدیسون Prewett. ABC/Maarten de Boer

سابق لیسانس شرکت کننده که runner-up فصل 24 دوستیابی سری همچنین گفت: ما در مورد ویژگی های دیگر که ایستادگی کردن به او را در یک مرد.

"من حدس می زنم کسی که پرشور در مورد چیزی و کسی که می داند که او چه کسی است و می داند که هدف خود را," او گفت:. "کسی که سهام فقط شبیه من حدس می زنم احساسات به جهان را به مکانی بهتر و برای کمک کردن و اضافه کردن ارزش هر کجا که او می تواند."

آبرن دانشگاه آلوم اشاره کرد که او مرد ایده آل کسی است که او می تواند احساس خودش و کسی که او می تواند "در ادامه به رشد" ،

"من می دانم که ما صحبت زیادی در مورد شما می دانید در حال رشد ایمان ما, اما این واقعا برای من مهم است در تمام زمینه های زندگی من به ادامه رشد" Prewett ادامه داد. "بنابراین من می خواهم با کسی که هل دادن من به بهترین است که من می تواند به چالش کشیدن و من به رشد و به بهترین نسخه از خودم."

او افزود: "راستش من احتمالا می تواند یک لیست کامل اما ما آن را ترک که در آن در حال حاضر!"

لیسانس طرفداران تماشا پیتر وبر نشان می دهد که او هنوز هم تا به حال احساسات Prewett در طول نشان می دهد و در آخر در اوایل سال جاری و پس از پیشنهاد به هانا ان Sluss و سپس تماس نامزدی. وبر 28 و Prewett وصل در طول پس از نهایی رز ویژه اما اعلام کرد دو روز بعد آنها انجام شد ،

پس وقت خود را بر روی واقعیت های سری ورزشکار همچنان به تمرکز بر ایمان او. به تازگی تیمی با FaithSocial برای راه اندازی آن در رسانه های اجتماعی پلت فرم جدید و محتوای چند رسانه ای برای اتصال بهتر جهان جامعه مسیحی است.

"این بیش از فقط یک نام تجاری است. آن را بیش از فقط یک نام است. آن را بیش از فقط یک پلت فرم رسانه های اجتماعی. مثل این است که قلب من این است زندگی من بود ایمان است که همه چیز را به من" Prewett گفت ما. "من دوست دارم که این محل که در آن شما می دانید هر کسی خوش است."

او افزود: "مهم نیست که در آن شما را در بر ایمان خود را سفر خواهم FaithSocial از همه که من دوست دارم. و این واقعا برای من مهم است چرا که من نمی خواهم هر کسی که برای احساس کنار گذاشته و آن را فقط یک جای مثبت و محل امید و یک جای تشویق در جهان است که ... آن را سخت برای پیدا کردن است که گاهی اوقات."

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن