2 زن اولین ها در دیوان عالی کشور اعلام بازنشستگی

تفکر عدالت, مجسمه, غرفه خارج دیوان عالی کشور در کاپیتول هیل در واشنگتن دوشنبه, جولای 6, 2020. (AP Photo/پاتریک

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399
تفکر عدالت, مجسمه, غرفه خارج دیوان عالی کشور در کاپیتول هیل در واشنگتن دوشنبه, جولای 6, 2020. (AP Photo/پاتریک Semansky)

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور گفت: اولین زنان برای برگزاری دو موقعیت برجسته در دادگاه رسیدگی به قضات امنیت و نظارت بر انتشار این دادگاه تصمیم گیری می گذاشت.

پاملا حرف ترین مکان مهمی در نزدیک به دو دهه به عنوان دادگاه marshal شده است باز کردن جلسات دادگاه با اعلام قاضیان' ورود به دادگاه و کوبیدن یک gavel قبل از دادگاه آغاز می شود. او در سال 2005 اشاره کرد: "من تنها کسی که در دادگاه با یک چکش حراجی." اما مسئولیت های خود را به عنوان مارشال کار شدند و گسترده است. او به عنوان دادگاه مدیر کل و رئیس افسر امنیتی مدیریت حدود 260 کارکنان از جمله دادگاه عالی نیروی پلیس.

کریستین Luchok فالون نام نبود در هر تصمیم دیوان عالی کشور اما بخشی از کار خود را به عنوان خبرنگار از تصمیم گیری شد برای نظارت بر نوشتن خلاصه ای از قضات نظرات که شروع هر تصمیم عطف قانونی طولانی توضیحات به یک موجز چند صفحه.

فالون شد دادگاه 16 خبرنگار از تصمیم گیری در سال 2011. اما او به دادگاه به عنوان معاون خبرنگار گیری در سال 1989 هشت سال پس از عدالت ساندرا روز اوکانر شد دادگاه اول زن عدالت و چهار سال قبل از عدالت اموزش Bader Ginsburg دوم شد. دادگاه سوم و چهارم زن قضات دادگستری Sonia Sotomayor و عدالت النا کاگان پیوست دادگاه در سال 2009 و 2010 بود.

حرف برای بخش او شروع به کار در دادگاه فقط حدود دو ماه قبل از 9/11.

"از نظر ایمنی و امنیت دادگاه که رویداد تغییر راه همه ما در امنیت و دسترسی به مکان های عمومی" حرف گفت: در یک سال 2005 وزارت خارجه انتشار.

در سال 2010 به عنوان مثال دادگاه اعلام کرد که دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان را از طریق وارد ساختمان درب جلو به دلایل امنیتی. به عنوان مارشال حرف بود مسئول برای حصول اطمینان از قضات امنیت زمانی که آنها با حضور در حوادث از جمله وزارت امور خارجه اتحادیه inaugurations و دولت مجالس ترحیم.

در استدلال روز بازدید کنندگان را به دادگاه خواهد ببینید حرف پوشیدن لباس سنتی وکلا تن به استدلال می کنند: رسمی صبح کت و شلوار با دم pinstripe شلوار و جلیقه.

"Oyez! Oyez! Oyez! همه افراد داشتن کسب و کار قبل از محترم دادگاه عالی ایالات متحده در حال اندرز به منظور جلب نزدیک و توجه خود را برای دادگاه در حال حاضر نشسته," او گفت: در تماس با دادگاه به سفارش بیش از 700 بار حتی زمانی که او hoarse با سرد است.

"خدا نجات ایالات متحده و این محترم دادگاه" او اعلام خواهد کرد قبل از کوبیدن یک gavel.

قبل از تبدیل شدن 10 فرد به عنوان مارشال Talkin خدمت در حکومت اسلامی برای بیش از 25 سال است. او رئیس ستاد شرکت-عدالت کلارنس توماس در بخشی از زمان خود را به عنوان رئیس ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی.

زمانی که توماس در حال حاضر دادگاه طولانی ترین خدمت عدالت مواجه آزار و اذیت جنسی اتهامات سابق EEOC کارمند آنیتا هیل در طول سال 1991 تایید شنوایی اتهامات او را تکذیب کرد, حرف بود و یکی از افرادی است که شهادت از طرف او.

"من شده اند در نیروی کار برای بیش از 30 سال است. در آن زمان من را تحمل کرده اند درجات مختلفی از آزار و اذیت جنسی, گاهی جدی گاهی اوقات ظریف ... آن است که در این زمینه است که من به شما بگویم که من هرگز ملاقات یک مرد به عنوان حساس است. او یک فمینیست درک از سیاست است. او کسی است که بیزار اتاق قفل بحث" حرف گفت: توماس.

در بیانیه رئیس دادگستری جان رابرتز ستایش حرف که بازنشسته جولای 31, گفت: او تا به حال گرفته شده در "بسیاری از پروژه های مهم — از جمله نوسازی دادگاه ما ساختمان و نوسازی از ما شیوه های امنیتی."

"ما را از دست ندهید شنیدن گریه او دادگاه در آغاز هر یک از ما استدلال جلسات" رابرتز نوشت.

آخرین بار عمومی شنیده Talkin اعلام آغاز جلسه دادگاه بود که در زمانی که دادگاه شنیده استدلال از طریق تلفن برای اولین بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Talkin به نام دادگاه به منظور اما کلمات او نیست زندگی می کنند. آنها ضبط برای سادگی. در آخرین روز از استدلال May 13, او اعلام کرد که دادگاه موکول شد "سینوسی می میرند" یک عبارت لاتین نشان می دهد آن نامشخص به دلیل همه گیر هنگامی که دادگاه خواهد بعد از ملاقات در یک جلسه عمومی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب