دوشس کیت می خندد با پرنس ویلیام به عنوان ملاقات آنها با کارگران بیمارستان

دوشس کیت و شاهزاده ویلیام در یک خلق و خوی نشاط زمانی که آنها بازدید ملکه الیزابت در بيمارستان king's Lynn, انگ

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

دوشس کیت و شاهزاده ویلیام در یک خلق و خوی نشاط زمانی که آنها بازدید ملکه الیزابت در بيمارستان king's Lynn, انگلستان در یکشنبه, جولای 5, برای تشکر از کارکنان برای همه کار سخت خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این رویداد مشخص شده زن و شوهر, اولین فرد تعامل در حال حاضر که برخی از COVID-19 مستند محدودیت برداشته شده است در انگلستان

زن و شوهر سفر 20 دقیقه از خود نورفولک خانه Anmer سالن به چای بعد از ظهر با کارگران بیمارستان به عنوان آنها مشخص شده 72 سالگرد ملی خدمات بهداشت و بیمارستان تولد 40.

کیت, 38, تا به حال او را در یک موی دم اسبی و عینک Shalini گل-نسخه قابل چاپ ابریشم لباس midi by Beulah لندن و طلا پاتریک Mavros گوشواره. شوهر, 38, نگاه شیک در سایه های آبی رنگ در ارتباط با بیمه خدمات درمانی.

این جفت ارز مشاهده احتیاطی در طول سفر خود را با استفاده از مایع ضد عفونی کننده برای ضد عفونی کردن دست خود و حفظ اجتماعی فاصله آنها به عنوان گفتگو با کارکنان و لذت یک چای بعد از ظهر از ساندویچ و کیک و چیپس سیب زمینی در زیر یک خیمه پر از بالن های رنگارنگ.

آنها ارائه شد با جا کلیدی ساخته شده توسط کارکنان شامل گرمکن آمار و ارقام از پزشکان و پرستاران با پوشیدن ماسک صورت با ویلیام گفت: زن و شوهر سه تا از بچه ها — شاهزاده جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت, 5 و شاهزاده لویی, 2 — "آنها را دوست دارم."

آینده پادشاه و ملکه انگلستان ملاقات پرستار سوزی Vaughan که تصویری نشان reuniting با دو دخترش — پس از گذراندن نه ماه از آنها جدا شده در حالی که او مشغول به کار در بیمارستان — ویروسی رفت در ماه گذشته.

دختران بلا, 9, و, Hettie بودند هیجان زده برای دیدن افراد برجسته با مادر خود اعتراف "آنها هر دو همیشه می خواستم برای دیدار با زندگی واقعی شاهزاده خانم." کیت گفت: کودکان است که آن را "یک درمان واقعی" برای دیدار با آنها و قدردانی آنها را در خود گل-لباس چاپ گفتن جفت که او دوست داشت خود را در لباس و که آنها نگاه کرد "واقعا زیبا."

ویلیام خواسته برخی از کارگران چگونه آنها مقابله با اضطراب در طول همه گیر و هنگامی که یکی از کارکنان گفت او وجود دارد چند "لرزان لحظه" شاهزاده پاسخ داد که آن را "یک راه خوب برای توصیف آن است."

در پایین حرکت برای دیدن عکس از زن و شوهر را ببینید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب