5 راه برای بهبود چادر مسافرتی

چادری مثلثی، با یک تیر افقی در طول چادر که توسط دو تیرک عمودی در ابتدا و انتهای چادر حمایت می شود. این چادر م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادری مثلثی، با یک تیر افقی در طول چادر که توسط دو تیرک عمودی در ابتدا و انتهای چادر حمایت می شود. این چادر مسافرتی یک گزینه بسیار مناسب برای خانواده های دو نفره یا کمپ ها و طبیعت گردی های دوستانه است. این چادر 8 نفره از نوع عصایی بوده و گزینه مناسبی برا کمپینگ و طبیعت گردی به حساب می آید. کسانی که به دنبال یک چادر فنری بزرگ هستند تا از دردسرهای سرهم کردن چادرهای عصایی راحت شوند، چادر 8 نفره سایانا 880 یک انتخاب خوب برای آنان می باشد. کسانی که به دنبال یک چادر مسافرتی کوچک هستند این مدل یک گزینه مناسب برای کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی و طبیعت گردی با گنجایش 1-2 نفر می باشد. حالت باز این چادر دارای طول و عرض 220، ارتفاع 190 سانتی متر می باشد و مناسب استفاده 7-8 نفر برای کمپینگ، کوه نوردی و طبیعت گردی می باشد.

به تعریفی دیگر، اکوتوریسم یا بوم گردشگری نوعی از گردشگری است که ریشههای آن به طبیعت و محیطهای باز گسترش یافتهاست. بهترین چادر مسافرتی میبایست چیزی بیش از یک پناهگاه باشد، مانند خانهای جنگلی که در آن احساس راحتی داشته باشید، از حشرات در امان باشید، به راحتی کتاب بخوانید، چرت بزنید و یا حتی با دوستانتان در آن قرار بگذارید.یکی از مهمترین فاکتورهای راحتی، ارتفاع سقف چادر است. در کنار و یا روی لانه حیوانات مانند مورچهها و… در نتیجه اگر نیاز دارید وسایل را داخل چادر قرار دهید یا به مدت ساعات طولانی تری ( به جز تایم خوابیدن) در چادر باشید بهتر است فضای بزرگ تری را در نظر بگیرید. و بهتر است از چادرهای مسافرتی ارزان تر که مطابق با نیاز شما هم هست استفاده کنید. استحکام آن در چادرهای کوچک تر بیشتر است. اگر می خواهید از آن برای موقعیت های کوهنوردی یا جایی که امکان رفتن اتومبیل نیست استفاده کنید باید چادرهای کم حجم و سبک را خریداری کنید. شما میتوانید در این صفحه انواع چادر مسافرتی و کوهنوردی را در مدل های هامتو، دیسکاوری ، آیوان ، اسنوهاک ، چانوداگ ، پکینیو و انواع دیگر با مناسب ترین قیمت موجود در بازار به همراه ارسال سریع درب محل دلخواه شما تهیه و دریافت کنید.

این چادرها علاوه بر اشغال کم فضا و سبک بودن دارای استحکام مناسبی هستند و در کوهنوردی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یکی دیگر از گزینهها برای انتخاب مناسبترین چادر، جنس مواد اولیه تشكیلدهنده آن برای شماست چون همان طور كه میدانید اگرچه بیشتر این چادرها از نوعی پولیمر (مواد پلاستیكی) تولید شدهاند ولی میزان تراكم و كشش بین مولكولی این مواد متفاوت است كه باعث تفاوت مورد مصرف این چادرها میشود.3. میزان مقاومت و استحکام چادرهای مسافرتی با یک دیگر متفاوت است. در چادرهای مسافرتی خط الراسی، در هر طرف یک ستون وجود دارد که با کمک یک ستون اضافه آن ها را به یک دیگر وصل می شود و سقف را بالا نگه می دارد. اگر در کلاسهای هنری مثل ساززدن یا نقاشی شرکت میکند، میتوانید به فکر خرید وسایلی باشید که به پیشرفت او کمک میکنند. او هم به پارس و هم به سوزیانا و کاسپین حمله کرد، همانطور که میگویند، گذرگاههای بسیار تنگی وارد آن میشوند، به همین دلیل به عنوان دروازههای کاسپین شناخته میشوند. ᠎This ᠎da ta h as be en c reated by GSA Con tent Gen᠎erat or  D em᠎over sion.

سرزمین تپوریه در زمان ارشک دوم مورد حمله آنتیوخوس سوم قرار گرفت. ساعت مچی مورد مناسب دیگری است که هنگام خرید کادو برای نوجوان پسر میتوانید در نظر داشته باشید. پس از مرگ ارشک دوم در سال ۱۹۱ پیش از میلاد فریاپت شاه شد و دو پسر به نامهای فرهاد و مهرداد داشت که فرزند بزرگتر فرهاد شاه شد. این چادر دو پوششه با قابلیت گنجایش 10-12 نفر گزینه مناسبی برای کمپینگ و طبیعت گردی به مدت طولانی می باشد. این نوع چادرها از ادغام دو مدل قبلی به دست آمده اند. اما اگر قصد استفاده از آن را در شرایط جوی متلاطم مانند طوفان یا باران های شدید را دارید باید حتما از مدل های مقاوم تر استفاده کنید. اما با افزایش ظرفیت استحکام آن نیز کم تر می شود. اجرای این طرحها و افزایش چندبرابری درآمدهای نفتی، موجب توسعهٔ اقتصادی و دگرگونی ساختار اجتماعی ایران و در عین حال افزایش اختلاف طبقاتی و تنشهای اجتماعی در دهههای ۱۳۴۰ و ۱۳۵۰ گشت. کمیتههای شهرها، با پخش مواد غذایی، تعیین قیمتها، اجرای قوانین راهنمایی رانندگی و احیای دادگاههای شرع، میکوشیدند تا نظم و قانون را اجرا کنند. همه افرادی که برنامه مسافرت خود را به پایان رساندهاند به چادرهای خوش ساخت و قدرتمند توجه داشتهاند اما در مورد کیفیت کار و مواد ساخت نظرات متفاوت است.

آخرین مطالب