کیم کارداشیان و کنی وست در ایالت وایومینگ با خانواده

صفحه اصلی در محدوده! کیم کارداشیان و کنی وست در حال گذراندن وقت خود در مرتع پرورش احشام در وایومینگ, همراه با

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

صفحه اصلی در محدوده! کیم کارداشیان و کنی وست در حال گذراندن وقت خود در مرتع پرورش احشام در وایومینگ, همراه با بچه های خود را و تعدادی از اعضای خانواده یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

"همه آنها با داشتن سرگرم کننده در زمان انجام فعالیت های خانواده مانند شنا و غیره" خودی توضیح می دهد.

این جفت ارز که به اشتراک شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 13 ماه نیست و تا به حال 14 میلیون دلار به خود را دارند. کارداشیان خواهر Kourtney Kardashian و سابق او Scott Disick پیوسته اند آنها را در مزرعه با سه فرزند خود را, Mason, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت, 5, منبع می گوید ما.

Kim Kardashian and Kanye West Are in Wyoming With Kourtney Kardashian and Extended Family
کیم کارداشیان, Kanye West and Kourtney Kardashian. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد Kourtney Kardashian/Instagram

با توجه به خودی جوانتر خواهر Khloé Kardashian و دختر واقعی تامپسون 2 و کایلی Jenner و دختر, Stormi, Webster, همچنین 2 نیز در شهر است. خانواده مادر, Kris Jenner, است در محل اقامت و همچنین.

"بیدار در غرب وحشی وحشی 🧡," کایلی, لوازم آرایشی, خالق, 22, نوشت طریق Instagram در دوشنبه 15 ژوئن در یک عکس با مینی من.

بیش از آخر هفته Khloé, 35 ارسال شده عکس های متعدد از خودش در خارج از منزل بزرگ در حالی که Kourtney, 41, مشترک یک عکس کار مزرعه و snuggling تا بره. "Mornin' 🍼 " این شده بنیانگذار نوشت طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 14.

در تصویر Keeping Up With the Kardashians ستاره عینک آبی و قرمز در پیراهن فلانل که برخی از طرفداران فکر می کردم متعلق به Disick, 37, که فرسوده مشابه پیراهن در گذشته است.

"KOURTNEY واقعا پوشیدن اسکات جامه فلانل یا پشمی!" یک کاربر با اشاره بر روی صفحه فن با یک سمت-توسط-جانبی از Kourtney و Disick را در آستین کمد لباس انتخاب است.

همان روز مادر سه مشترک یک سری از عکس های داخل یک روستایی حمام, نوشتن, "یادآوری از سلطنت لطفا برای شستن دست های خود را."

خانواده سفر به وایومینگ پس از کیم, 39, باز کرد تا در مورد جشن Disick تولد ماه گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما جشن اسکات bday چند هفته پیش فقط با خانواده و واقعا من اولین بار که در اطراف یک گروه از مردم (گروه کوچک)" کیم نوشت طریق Instagram در شنبه, ژوئن 13. "این نوع از خوب اما نوع ترسناک بیش از حد. چگونه است که هر کس احساس بودن و در مورد؟"

این تلنگر آن را مانند Disick زاج را L. A. جشن آمد پس از او لذت می برد تولد سفر با Kourtney و فرزندان خود را به یوتا پس از تقسیم از صوفیه ریچی قبلا در این ماه است.

"فرار به صحرا 🌵🐫🌞," Kourtney نوشت طریق Instagram در آن زمان است.

نیویورک — مادری که به دنبال کمک برای مسائل عاطفی در اوایل ممکن است اما در سمت چپ درمان پس از یک روز مشترک چند جرقه بزند خود را از لوکس یوتا دور شو. "آب کمی صدمه دیده است هرگز هیچ کس" او زیر نویس انفرادی شات نشسته استخر در سفر.

Disick و ریچی, 21, شکست تا در ماه مه پس از نزدیک به سه سال از قدمت و با توجه به یک منبع "اسکات نشده است صحبت کردن در مورد فروپاشی با صوفیه است."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب