5 راه‌ها شما می‌توانید تقویت خودرو بدون Looking Like An Novice را دوباره اختراع کند.

همانطور که پیش تر گفته شد این راهکار ها هیچگونه آسیبی به خودروی شما وارد نمی کند و فقط مصرف سوخت را کمتر و با

توسط مدیر سایت در 12 اردیبهشت 1402

همانطور که پیش تر گفته شد این راهکار ها هیچگونه آسیبی به خودروی شما وارد نمی کند و فقط مصرف سوخت را کمتر و بازدهی را افزایش می دهد بنابراین موارد گفته شده را با اطمینان اجرا کنید. البته باید در نظر داشته باشید که صاف کردن این همه راه بدون دانش اولیه نه تنها موتور خودرو شما را تقویت نمی کند، بلکه به آن آسیب می رساند. مجموعه ای از فیبر کربن، آلیاژ منیزیم یا چرخ های آلومینیومی می تواند ماشین شما را سبک کند، همچنین هنگام نصب یک سیستم صوتی قدرتمند باید بدانید که قطعات این سیستم مانند بلندگو، آمپلی فایر و غیره می توانند باعث افزایش وزن خودرو و در نهایت کاهش شتاب و سرعت شوند. قطعا وزن خودرو رابطه مستقیمی با شتاب اولیه و توان و قدرت موتور خودروی شما دارد. هوای سرد چگالی بالاتری دارد (چگالی مولکولی بالاتر) که باعث می شود اکسیژن بیشتری وارد سیلندر شود تا با سوخت مخلوط شود. حتما مطالعه نمایید: چرا بخاری خودرو باد سرد می زند؟ سیستم خنک کاری دایملر به آب حرکت چرخشی اجباری نمیداد بلکه مخزن آبی در سطح بالاتر از موتور قرار داشت و آب گرم به علت سبک شدن بطرف بالا و آب سرد به جهت سنگینی بطرف پایین حرکت مینمود که به این سیستم ترموسیفون میگویند. هر چه وزن خودرو از مقدار استاندارد خود بیشتر باشد، نیروی بیشتری برای حرکت آن نیاز است. چرخ ها به عنوان عنصر نهایی سیستم تعلیق خودرو، وزن آن را تحمل می کنند و ارتباط نهایی خودرو و زمین را برقرار می کنند و در نهایت باعث حرکت خودرو می شوند. در واقع برای ارتقاء دادن قسمت فنی خودرو، موتور را تقویت می کنند. او ادامه داد: شاید ایراد هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل این بود که واردات خودروی کارکرده با قانون ساماندهی صنعت خودرو اختلاف دارد و با اصلاح این قانون مشکل حل میشود و در این شرایط احتمالا هیات نظارت هم ایراد نمیگیرد. بهترین سرسیلندرهایی برای تقویت موتور، ان هایی هستند که برای هر سیلندر، 8 سوپاپ وجود دارد. می توانید از سر سیلندرهایی استفاده کنید که در هر سیلندر هشت یا بیشتر سوپاپ دارند.

این نماینده با اشاره به تاثیر واردات خودروی کارکرده در بازار خودرو، گفت: به هر میزان که عرضه خودرو در بازار افزایش پیدا کند تاثیر مثبتی در بازار خودرو خواهد داشت. تقویتکنندهها را با ویژگیهای سیگنال ورودی، خروجی و اینکه چطور این دو با هم ارتباط دارند مشخص میکنند. محدوده دینامیک خروجی (Output dynamic range): نسبت بزرگترین به کوچکترین سطح مفید سیگنال خروجی است، و معمولاً بر حسب dB بیان میشود. او هیچ آسیبشناسی در رفتار مصرفکننده مبتنی بر آزادی بیان نمیدید. خودروسازان امروزی جهت دستیابی به سطوح بالاتر استانداردهای تعریف شده در زمینههای مختلف از جمله محیط زیست، مصرف سوخت، راحتی سرنشین، پایداری خودرو و مواردی از این قبیل از تکنولوژیهای نوین و پیشرفته در خودروهای خود بهره میجویند. امیدوارم که مجمع تشخیص به لایحه دولت برای واردات خودروهای کارکرده ایراد نگیرد. ↑ ۱۶٫۰ ۱۶٫۱ دو مسیر خروج خودروسازان از سهامداری، چرا دولت بر ترکیب سهامداری خودروسازان نظارت نکرد؟ روز گذشته دو فوریت لایحه الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو با ۱۶۲ رای به تصویب رسید. برترین شرکت های تیونینگ خودرو در جهان، تحول عظیمی را در صنعت خودروسازی ایجاد کرده اند. شاید از مهم ترین مورد و نکته از این مطلب بتوان اشاره داشت به انجام کار توسط افراد کاربلد و باتجربه که نه تنها تقویت موتور خودرو را داشته باشید بلکه ایمنی خودرو و سرنشینان هم در نظر گرفته شود و تغییرات لازم در بدنه و ظاهر خودرو هم انجام گردد. از موارد مهمی که توسط کارشناسان و متخصصان درباره معایب تقویت موتور ماشین بحث شده است این است که ایا با جایگذاری قطعات و بخش های جدید در خودرو برا تقویت موتور، ایمنی خودرو و سرنشینان حفظ می شود یا فقط بحث فنی و تقویت آن مطرح است و پرداخته می شود. رستورانها و متلهای ارزان قیمت در مسیرهای مورد علاقه ظاهر شدند و دستمزدی را برای مردم محلی که تمایلی به پیوستن به روند کاهش جمعیت روستایی نداشتند فراهم کردند. مالیات سوخت در ایالات متحده حدود ۶۰ درصد از هزینههای ساخت و تعمیر بزرگراه را پوشش میدهد، اما هزینه کمی برای ساخت یا تعمیر جادههای محلی را پوشش میدهد. هنگامی که یک پوسته نازک از فیبر کربن ایجاد میشود، تفنگ شخم زنی رولهای فایبر گلاس را به طول کوتاه و اسپری رزین در همان زمان برش میدهد تا فایبرگلاس و رزین در نقطه مخلوط شوند. برای پلیمرهای مصنوعی مانند PAN یا Rayon، پیش ماده ابتدا به نخهای رشتهای تبدیل میشود، با استفاده از فرآیندهای شیمیایی و مکانیکی، ابتدا زنجیرههای پلیمری را به ترتیب برای بالا بردن خواص فیزیکی نهایی فیبر کربن تکمیل میکند. تبدیل سوخت مایع به گاز تأثیر مهمی در این صنعت ایجاد کرد. او تاکید کرد: البته میزان واردات خودرو باید مدیریت شده باشد تا لطمه اساسی به صنعت داخل نزند بلکه موجب تقویت صنعت داخل شود.

به کمک علم ریمپ در شرکت کاراکال تیونینگ یکی از مهمترین مراکز ریمپ، میتوان با انجام اصلاحاتی در برنامه کامپیوتر خودرو، تاخیر پدال گاز برقی را برطرف نموده و با اصلاح نسبت سوخت به هوا ، موجب کاهش مصرف سوخت شده و با بهبود سیستم جرقه زنی افزایش شتاب خودرو را به همراه داشت. تفاوت آنها فقط در نحوه تامین نیروی لازم است. مدلهای اولیه پراید از خودروهای مزدا ۱۲۱ و فورد فستیوا گرفته شد و سپس توسط شرکت کیا موتورز با تغییراتی در کره جنوبی ساخته شد ولی به دلیل نبود ایمنی لازم نتوانست مجوز صادرات به آمریکا و اروپا را بگیرد. بسیاری از کارشناسان به ایمنی و عملکرد این خودرو ایراد گرفته و معتقدند تولید آن نباید تا دههها به همان شکل ادامه مییافت. قطعات نباید دارای خم شدگی و یا پیچیدگی باشند تا عملکرد بهتری را شاهد باشیم. علت این موضوع محدود شدن رفتار پدال گاز توسط کامپیوتر خودرو و دریچه گاز برقی میباشد که این مشکل با اصلاح عملکرد دریچه گاز برطرف خواهد شد. یکی دیگر از تغیرات مهم و کاربردی در تغیر چهره خودرو، تعویض سپرها میباشد. در این کشور تمایلی برای معرفی یک مدل جدید شهر بدون خودرو وجود دارد که امکان بهبود کیفیت زندگی را فراهم میکند و در عین حال نیازهای لجستیکی و آمادی همه ساکنان و شهروندان را برآورده میکند. قطعا هر رانندهای دوست دارد که به جای یک صندلی ساده یکی از این صندلیها را داشته باشد. دادههای سال ۲۰۱۳ میلادی ارائهشده توسط انجمن خودروی کانادا به این نتیجه میرسد که هزینه مالکیت یک خودروی جمعوجور در کانادا، از جمله میزان استهلاک، بیمه، هزینههای قرض کردن، تعمیر و نگهداری، صدور مجوز و غیره ۹۵۰۰ دلار کانادا یا تقریباً ۷۳۰۰ دلار آمریکا در سال است. نخستین سواریهای عملی که موتور بنزینی توان آنها را فراهم میساخت، در سال ۱۸۸۶ میلادی ایجاد شده و سازندگان عمده آن کارل بنز و گوتلیب دایملر میباشند که جدا گانه کارمیکردند. همانطور که پیشتر در مقاله ریمپ ایسیو توضیح دادیم ریمپ چیست، ریمپ نرم افزاری صحیح می تواند باعث افزایش کارایی پیشرانه و در نتیجه تولید توان و گشتاور بیشتر شود. اگر علاقه مند به اسپرت کردن و تیونینگ اتومبیل خود هستید، می توانید با مطالعه ی این مطلب دانش خود را در این مورد بیشتر کنید. هم­چنین فضای بیشتری برای ورود هوا قرار می ­دهد و ازآن­جایی که تراتل­ها هوای بیشتری را بدون وجود فیلتری وارد موتور می­ کنند، موجب دوده گرفتن مجاری سوپاپ­ها هم می­ شود که باید به این نکته هم توجه داشته باشید. با تعویض سیستم ترمز کاسه ای به دیسک سوراخ دار، همچنین حذف ابزار و لوازم اضافی که برای مدت طولانی در سمت صندوق عقب شما هستند و آن ها را حمل می کنید، تغییر جنس شیشه های خودرو و موارد دیگری که باعث کاهش وزن خودرو شما می شود، از جمله راه هایی است که موجب تقویت موتور خودرو می شود. لاستیکهای پهن، سطح اصطکاکی بیشتری با با جاده ایجاد میکند و موجب کاهش سرعت خودرو و افزایش سوخت شود. با صیقلی بودن سطح داخلی این قطعات، تخلیه مواد زائد بهتر انجام می شود.

حالا شما باید ببینید که ماشین را برای چه کاری میخواهید تا به نتیجه برسید که این کار برای شما مزیتی دارد یا خیر! بررسی تایر یک اقدام مهم است، زیرا تایرها تنها تماسی هستند که بین خودرو و جاده وجود دارد و برای کاهش سرعت لازم است. اگر این صفحه تبلیغاتی مشکلی دارد آن را به ما گزارش دهید . اگر واردات خودرو از سوی دولت و وزارت صمت به درستی انجام میشد -که وزارتخانه در این بخش خوب عمل نکرد- در بازار تاثیر مثبت میگذاشت. در مدلهای اولیه، فقط دربهای خودرو قفل میشد ولی اکنون (۲۰۱۴) امکاناتی نظیر قفل درب مخزن سوخت و صندوق عقب نیز افزوده شده. طراحان دیگر نیز مانند لنچستر دریافتند که برای بازدهی بیشتر لازم است که سوپاپهای موتور به صورت مکانیکی باز و بسته شوند. وزارت صمت میتوانست برای تامین نیاز داخل تدابیر لازم را اتخاذ کند. این هوای لازم برای احتراق در موتور میبایست قبل از ورود از هر گونه غبار، آلودگی و ناخالصی تمیز گردد. بایگانیشده از اصلی در ۱۲ مه ۲۰۱۲. خودرویی از نوع وانت و محصول شرکت ایران خودرو است. تولید این خودرو در ایران از سال ۱۳۷۲ توسط شرکت سایپا در دو مدل سدان و هاچبک تحت عنوان «صبا» و «نسیم» آغاز شد. از شمع و وایر شمع با مقاومت کم تر و عایق بندی بهتر در جهت تقویت موتور خودرو و جلوگیری از معایب تقویت موتور ماشین می توان استفاده نمود. جرقه بیشتری می توان با این شمع ها ایجاد کرد. با تغییر وزن خودرو و کاهش وزن ان هم می توان این کار را انجام داد. این بخش نیازمند گسترش است. در واقع اولین بخش ها در تیونینگ خودرو، قسمت های فنی و مخصوصا نوربرت پرفورمنس موتور خودرو بود. برای این کار باید سرویس های دوره ای را در فواصل زمانی معین انجام دهید تا موتور همیشه در نزدیکترین حالت ممکن به وضعیت مطلوب باشد. البته این تنها در صورتی موثر خواهد بود که خودروی شما مجهز به توربو شارژ یا سوپر شارژ باشد و تعویض کامپیوتر در خودروهای تنفس طبیعی تنها نیمی از اسب بخار را به موتور شما اضافه می کند. اگر از بنزین معمولی با اکتان پایین استفاده می کنید، موتور شما در هنگام کار با گاز کامل دچار ضربه سیلندر می شود (زیرا بنزین معمولی در دما و فشار پایین تر خود به خود مشتعل می شود)، بنابراین قبل از روشن کردن شمع، مخلوط سوخت و هوا مشتعل می شود و این باعث کاهش قدرت موتور و ضربه های شدید در ناحیه سرسیلندر می شود. اگر خودرو مجهز به سنسور ضربه باشد (بیشتر خودروهای انژکتوری دارای این سنسور هستند)، واحد کنترل موتور شما شروع به کاهش مقدار سوخت در مخلوط هوا و سوخت می کند تا زمانی که مخلوط خاصیت انفجاری خود را از دست بدهد تا از انفجار جلوگیری شود. تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور در اظهاراتی بیسابقه انتقادات شدیدی را متوجه دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور کرد. این به این معناست که به لحاظ نظری، شکست چرخه تنش را نمیتوان رد کرد. در نتیجه تغییر این کدها می تواند باعث افزایش مصرف سوخت خودرو یا تغییرات دیگر شود، اما می تواند منجر به تقویت موتور خودرو و افزایش قدرت آن شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 12 اردیبهشت 1402